Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

evicka1
31. máj 2012

@letuskah dakujem ten vzor viem ale ako to urobila tak v celku a tak krasne rukavy. to vyzera ako keby to hackovala v celku

letuskah
31. máj 2012

ked uz papuckujete, ja budem musiet tiez pre svagrovcov k svetriku, ale ja neznasam robit papucky, neviem preco 😝

@evicka1 mne sa to tak vidi ze bud od spodu alebo od vrchu, ak od spodu tak spravis po pazuchy, spravis si oba rukavy zvlast po pazuchy a potom vlastne hackujes dohromady ku krku a tam to vyzera byt len stiahnut, ze neuberala kvoli vystrihu, takto by som to robila

sonka31
31. máj 2012

@tunylyk Odpadla som 🙂 Krasne!!!

sonka31
31. máj 2012

ahojte kocky, no ja sa este len ucim, ale chytilo ma to. Tak teraz kazdy den vyckavam, ked mi dieta zaspinka po obede a ide sa na to!

janemari
31. máj 2012

@kulenka návod mám z mmb.,robí sa to trochu inak ako ostatné.Ja som myslela,že to bude strašne ťažké a nakoniec pohodička. Ak chceš skús kuk na www.mimibazar.cz a je to pod názvom hačkovaný šáteček trochu jinak.

kulenka
31. máj 2012

@janemari Děkuju, mrknu na to 🙂 Pro mě to bude asi složité, dneska snad dodělám svoji teprve první čepičku 😅

evelin116
31. máj 2012

toto su moje posledne prace

janemari
31. máj 2012

@kulenka vôbec to nieje zložité,ja som si to tiež myslela a ide to krásne a ľahúčko.

julianka777
31. máj 2012

dalsia do zbierky pre moju malu 🙂

svetlankat
31. máj 2012

@julianka777 je nadherna ako si ju robila ten vzor, staci aj v skratke, zaujima ma pridavanie teda ak mozes

julianka777
31. máj 2012

@svetlankat robila som ho podla tohto navodu,ale pridala som si na zaciatku-do ocka som dala namiesto 17 dl.st. 20 dl.st. aby to bolo na obvod cca 48cm http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9904

svetlankat
31. máj 2012

@julianka777 dakujem ti je nadherna

kaila1
1. jún 2012

Ahojte maminky háčkarky, chcela by som pre svoju dcérku uháčkovať bolerko - krátky rukáv, bez zapínania, nemáte niektorá návod?Nemôžem nikde nájsť jednak detský, jednak taký, aký si predstavujem.Ďakujem.

julianka777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kibuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrika79
1. jún 2012

Ahojky, krasne dielka :D no a ja konecne som sa dostala k svokrinmu svetru, pomedzi to som stihla na spinkanie v kociku viazaciu ciapocku :D a vesticku :D

adrika79
1. jún 2012

@lucia32 Lucka, to ti taketo veci nemazu admini? ci to len ja mam take stastie? 😉

adrika79
1. jún 2012

@letuskah Napodobne, brrr, male topanocky...

kibuk
1. jún 2012

akože prečo mi vymazali moj prispevok???? 😲 😲 😲 😲

lucia32
1. jún 2012

@adrika79 upss 😅 to ma nenapadlo...už ma zmazali...okej rozumiem...budem vas informovať cez ip 😝

adrika79
1. jún 2012

@lucia32 balicek dosiel, vlna pohoda,a le dvd nam nenacitava vsetky, ale i tak vdaka :D

julianka777
1. jún 2012

aj moj prispevok je zmazany...to co ma znamenat??????

martinjasen
1. jún 2012

@julianka777 Citujem z tvojej stranky "pripadne otazky a objednavky mi piste na mail..." Propagovat svoju vyrobu smies cez sluzbu PRO. Verim, ze sa to uz opakovat nebude.

martinjasen
1. jún 2012

@kibuk Prepac, v tvom pripade doslo k omylu. Pokojne zverejni svoj prispevok nanovo.

kibuk
1. jún 2012

@martinjasen dakujem za odpoved

kibuk
1. jún 2012

ešte raz moje sandalky 🙂

julianka777
1. jún 2012

@martinjasen ale ved tu som nedala svoj link na stranku,ani nic podobne,je to tema o hackovani,tak je normalne ze sa chceme pochvalit svojimi vyrobkamy... a nie preto,ze idem nieco predat...to tu asi potom musite pomazat tristvrte fotiek...je to to iste ako keby idete do temy o peceni a tam mazete fotky,lebo to bolo pecene na objednavku a moze to tiez vyzniet ako propagovanie svojich vyrobkov...

kibuk
1. jún 2012

@julianka777 plne s tebou suhlasim...

martinjasen
1. jún 2012

@julianka777 @kibuk Dnes som sa uz vyjadroval k prezentovaniu vlastnej tvorby mamiciek. Pozrite si to cele: Moj prispevok z 11:17
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/