Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

rene82
3. apr 2012

@pooi ja normálne v pračke na ručné pranie dávam (30C) a nebol žiadny problém doteraz

pooi
3. apr 2012

@rene82 no jsem právě taky myslela, na klubíčku je napsáno 40 stupnů, tak jsem prala na 30 a ejhle. To by mě zajímalo co se mi to podařilo. 😒

bv_alexandra
3. apr 2012

@rene82 dnes to riešim celý den. volam jak besna idú sviatky tak je to komplikovane 😠

ankan
3. apr 2012

@bv_alexandra držím palce nech to dobre dopadne

bv_alexandra
3. apr 2012

@ankan dakujemm snad ano. 🙂 😉

tretulka
3. apr 2012

@bv_alexandra drzim palce

naty1987
3. apr 2012

@lucim nie nejde nejak sa mi to blbo vlni ale ja to asi zle robim uz som nemala na to nervy a zas som to cele vyparala 😀 a zacala som robit dalsiu trpasliciu ciapocku len s inym vzorom

nechapem ten postup mam tu placku otacat alebo len robit reliefne stlpce zo zadu a spredu ale ja na to pridem 😀

lucula73
3. apr 2012

@lucim ďakujem za vysvetlenie,myslím,že som to konečne pochopila 🙂

lucim
3. apr 2012

@bv_alexandra verim, ze niekoho najdes, kto bude mat cas skor. 😕

@pooi fiiiha, mne sa zatial nezbehli. 😒

rene82
3. apr 2012

@bv_alexandra tak snáď dakoho nájdeš čím skôr. ono je to vždy tak, že just pred sviatkami sa dačo pototo. mne sa to stáva bežne

bv_alexandra
3. apr 2012

tak nakoniec aspon niečo vo štvrtok nás vezmu do centra. teda najskôr idem ja a saška pojde po velkej noci
@rene82

rene82
3. apr 2012

@bv_alexandra aké centrum? držím palčeky, nech je všetko ok a nech si dá hlavne povedať

julianka777
3. apr 2012

svetrik pre kamaratkinu dcerku 🙂

bv_alexandra
3. apr 2012

@rene82 centrum psychologicko pedagogických služieb. pre kazdy obvod ba je jedno. vo štvrtok tam idem ja a potom tam bude chodiť mladá. dúfam ze konečne sa to pohne správnym smerom, dnes som z nej opat nechápala čo vyviedla. ona je ochotná stratiť najlepšeiu priatelku ☹

janemari
3. apr 2012

@adrika79 vďaka 🙂

rene82
3. apr 2012

@bv_alexandra to mi je ľúto ☹

lussy23
3. apr 2012

@julianka777 krásna
@bv_alexandra - neviem čo sa deje,ale držím palce, nech všetko dobre dopadne

lussy23
3. apr 2012

@kibuk krásne

kibuk
3. apr 2012

@lussy23 dakujem 🙂 je to velmi chytlave 😉 a uz mam dalsiu na svete,ale pridam az zajtra,este ju treba doladit 😉
aaaa uz rozmyslam nad dalsou,ale neviem akou

silvia2406
3. apr 2012

ahojte dievcata hackarky,potrebovala by som poradit, snad som tu spravne 🙂 pokusam sa o svoje prve hackovane ciapocky, zatial to celkom ujde, ovela vacsi problem ako samotne hackovanie mi vsak robi prisivanie aplikacii na ciapocky 😅 ako to robite vy? vlnou? nitou? zvnutra ciapocky? prosim dajte mi nejaky tip, potrebujem prisit ceresnicku a nejak nie som stale spokojna s vysledkom. dakujem 😵

dievcatko84
3. apr 2012

Moje najnovsie dielka 😉 Tak malo sem chodim musim vas pozriet spatne 😉 aby som ochkala ake krasotinky robite 😉
A pridavam este jedno moje dielko, hrazdicku,ale musim tam este dorobit hracky hackovane,len cakam nech sa mi nazbieraju obaly od kinderiek aby aj hrkali 😉

dievcatko84
3. apr 2012

A tu je moja stranka, tam je toho viac 😉
http://www.facebook.com/pages/V-zajatí-háčika-i...
ze som uuuzasna? 😉 😀 ked ma nik nepochvali tak sa sama, nie? 😉

lemge
3. apr 2012

ahojte baby.nakupila som si nejake priadze zn.catania.neviete,ci sa daju kombinovat s camillou,alebo s nejakou inou,ak ano s akou priadzou?dakujem 😉

tami712
3. apr 2012

@lemge Catania sa dá kombinovať s Camillou a aj napr. s Nelou, Limone. Ja osobne mám Cataniu najradšej z týchto priadzí, je taká najmäkšia 😉

lemge
3. apr 2012

@tami712 dakujem...som len zaciatocnik....

lucula73
3. apr 2012

@pooi nie si prvá,aj mojej kamoške sa to stalo....ale že vraj ona sa natiahne na hlave...ale netuším či áno... 😒

kibuk
4. apr 2012

pekne ranko 🙂 tu je moja najnovsia ciapocka Kiitinka a stastna Zuzanka 🙂

vera1132
4. apr 2012

ahojte, včeraj som si kupila hačik niaku bavlnku, a chcela by som sa pustit do hačkovania, mate niaku radu ako začat? ako mam urobit tie retiazky, vôbec mi to nejde ☹ neviem vôbec začat, je to smutne, ale nejde mi to.

monalisatko
4. apr 2012

@kibuk krásna čiapočka spolu s majitelkou 🙂 🙂 🙂

kibuk
4. apr 2012

@monalisatko ja som tiez rada 🙂 aj do skolky bez problemov sla 😀 😉