Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

julianka777
15. apr 2012

@letuskah ty si ako ja 😀 ja lezim v posteli a rozmyslam co budem hackovat a ako to asi budem robit 😀 to uz je choroba,alebo diagnoza 😀

kibuk
15. apr 2012

ahojte 🙂 dnes som sa tak "pohrala" a vznikla tato bekovka a štucne,juj to bolo radosti 🙂

letuskah
15. apr 2012

ako to stihate, ja sa furt seriem s tou spiralovou a stale nie je dokoncena, uz som sa par krat na to skoro vykaslala ze to vyparam...

janemari
15. apr 2012

Tak ja som dnes háčik ani v ruke nemala,oslavovali sme prvý rôčik,ale veru ma už berie 😀
@julianka777 ja so mako ty,dokončím jednu vec a už rozmýšľam nad druhou a nemôžem ani zaspať 😀

kibuk
15. apr 2012

@julianka777
@janemari juuj ja som taka ista uz teraz premyslam co zajtra uhackujem 😀

lucim
16. apr 2012

brerankoooooo, tak moj vcerajsi vytvor, ciapocka pre matula s "kuetkom" (krtkom ) , k mikine, som ju skoro nemohla dokoncit, lebo mi drobec vecer uchmatol este nedokoncenu aplikaciu a vozil krtka v autickach, nasivala som to o pol noci ... a skusila som vasu fintu, ked nechcel skusat, ci predame chlapcekovi, alebo si krtkovu nechal on, tak je jeho, ze neda. 🙂 detailne foto cvaknem, ked sa drobec vrati zo skolky. 🙂

lucim
16. apr 2012

@kibuk @janemari @julianka777 zavislacky hacikove 😀 ja task isto ... vcera mi Terezka tak tlacila na mechur, ze ak som chodila, tak som musela hned aj chodit cikat ... no a co budem ... no hackovat, tak je ciapka na svete 😀
@letuskah ja som spiralovy vzor len skusila, nieco mi nesedelo, tak do nej dejdem, spiralky sa daju robit aj inak 😝

letuskah
16. apr 2012

@lucim pekna 😵 to by aj moji povozili v autickach a nedali 😀

julianka777
16. apr 2012

@lucim joj,co moj mocak vytrpel pri malej 😀 pozname 😀

lucim
16. apr 2012

@julianka777 tie suknicky su super , malinka je zlata 🙂 🙂 🙂

dievcatko84
16. apr 2012

Moje najnovsie 😉

dievcatko84
16. apr 2012

a tu aj s fotkami 😀 chi 😉

julianka777
16. apr 2012

@lucim dakujeme 🙂
@dievcatko84 wau 🙂 ta vesticka je aka super,a vlastne vsetko 🙂

monalisatko
16. apr 2012

@lucim jéééj, aj takto rozmazane vidieť že je peknučká.
@dievcatko84 krásne vecičky.
Ja teraz žehlím víkendové 3 pračky 😅 a potom skočíme dokúpiť vlnu na dokončenie žabiaka, lebo som mala len 1 klbko a nevyšli mu 2 nohy a pol jednej ruky 😀 Takže dnes sa pravdepodobne narodí žabčo k žabinke 🙂 Potom sa už konečne pustím do veľdiela na jeseň. Nakoniec som sa rozhodla, že Lise-menšej budem robiť z vlny FAVORI ktorá je skoro ako lada a Lare budem robiť z lady, ale objednám si ju u Lucky, lebo tu u nás nemajú sivú.

bv_alexandra
16. apr 2012

Baby tak tomu sa hocvorí zavislosť treba mi dokončit dve danové priznania a ja miesto toho háčkujem jak dabel lebo som cez víkend našla perfektný návod na letnú čiapku 😀 😀 😀 😀

letuskah
16. apr 2012

@bv_alexandra ved to je uplne logicke 😀 😀 😀 😀

kibuk
16. apr 2012

ahojte 🙂 dnes mame uprsane pocasie :-/ tak som uhackovala zabku 🙂

kibuk
16. apr 2012

žienky,mohla by som vas poprosit tu tabulku ako spravne merat obvod hlavičky? akosi ju neviem najst,dakujem 🙂

kibuk
16. apr 2012

@adrika79 jeee dakujem 🙂

lenkalela
16. apr 2012

@julianka777 ako si robila tie kvetinky ,krasne su

lunana
16. apr 2012

@iloha ako si robila túto sukničku? je nádherná 😵

julianka777
16. apr 2012

som sa dnes hrajkala 🙂 aj sponky su moja vyroba 🙂

lucula73
16. apr 2012

ahojte idem sa pochváliť aj ja,moja prvá adidaska,ale ma potrápila riadne,nechcite vidieť,ako tá čapica vyzerá z druhej strany 😀

evelin116
16. apr 2012

@lucula73 no ale chceme vediet 😀

monalisatko
16. apr 2012

@lucula73 nevadí, tam sa nik nepozerá 😀 Z tejto strany vyzerá dokonalá 🙂

dievcatko84
16. apr 2012

moje najnovsie 😉

janemari
16. apr 2012

@dievcatko84 krásne a ten motýlik super 🙂

lussy23
16. apr 2012

@kibuk krásne
@dievcatko84 krásne dielka a samo aj modelka
@lucula73 krásna
@julianka777 krásnučké

@lucim krásnučká aj synček