Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

hudecka9
5. nov 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

prekrasne 🙂

kolienko
5. nov 2015

@jankamarcel velmi rada by som ti ho dala,ale ja nemam ziadny odskusany. Mam par navodov,ale nevychadzalo mi to nijako. Tieto papucky som robila z youtoube poslem link.len jw to v nemcine ☺ vlnou na hacik c.5 vsli tak na 10 cm dlzku chodidla...pre pol rocne babo ☺ a chcela som prave vlozit link ale cez telef.mi nejde.daj si do youtoube häkeln baby stiefel

mamka_danka
5. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja kazdu zimu sa ucim hackovat potom na pol roka prestanem a na zimu sa to ucim znovu :/

jankamarcel
6. nov 2015

@kolienko mala som už nejaké tiež navody ,malý má 4 mesiace a všetky navody sú tak akuraát,a on má velku nôžku ,a neviem ako pridavať..no niečo povyskúšam..dakujem ,najlepšie mi idú čiapočky ,už má až dve haha

kolienko
6. nov 2015

@jankamarcel sikula...☺😊 v papuckach pridavas spodok tak ze das o ro viac alebo spravis o q radu navyse,kde v oblukoch pridas ☺

nika1985
11. nov 2015

ahojte prosim Vas nemate navod na capicu zo siltom nieco taketo stale mi to akosi nejde DAKUJEM

neila
12. nov 2015

@nika1985 skus pohladat na mimibazar.cz tam som videla...ak sa mi podari, tak ti to pozriem ;)

medulienkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonina08
15. nov 2015

Babulky nejaky navod na hackovaneho anjelika??krasny je na mimibazare.cz,kde je obr. V popise na skribenue hackovanych veciciek.dakujeeeem 🙂

harula1
16. nov 2015

@sonina08 pekny navod na anjelika je v novom cisle mollie tvori 🙂

greta123
16. nov 2015

Pekný deň, chcela by som Vás poprosiť o návod na vzor tejto dečky do kočíka. Vopred veľmi pekne ďakujem. Je nádherná.

greta123
16. nov 2015

@dabon chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o návod na háčkovanie tejto dečky. Je nádherná. Vopred veľmi pekne ďakujem. Viem je ešte spred dvoch rokov, ale ak by sa Vám podaril nájsť, bola by som Vám vďačná. 🙂

miaria1
16. nov 2015

Poradte prosim, aka vlna by bola vhodna na teply makky zimny sveter?

fybby
21. nov 2015

Prosím všetky šikovnice 🙂 Nemáte náhodou niekto návod na háčkovaný štvorec so srdiečkom? Alebo háčkované srdiečko obháčkované potom do štvorca 🙂 Hľadám po internete, ale vždy nájdem iba tie isté, nepáčia sa mi alebo je to srdiečko priháčkované až potom. Ďakujem 🙂

zuznocka
21. nov 2015

@ellysa prosim vas nevedeli by ste mi poslat navod na tu hviezdickovu ciapku.velmi by som vam bola vdacna🙂

janamd
27. nov 2015

@hricmajka ahojki, prosim mas navod na tu ciapocku Angry birds?

fybby
29. nov 2015

Ďakujem za srdiečkové návody 🙂

virivka
13. dec 2015

Ahojte. Mate prosim niekto navod na hackovane auticko - 3D - nieco taketo http://www.sashe.sk/DioneDesign/detail/hackovan...
Dakujem

virivka
13. dec 2015

@lucianka01 Dakujem, mala som na mysli presne take ako je v prvom linku, tak idem studovat a skusat🙂

michaela1711
16. dec 2015

Ahojte chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti s paličkovaním chcem sa tomu venovať a chcela by som vysvetliť nejaké postupi. A kde beriete predlohy?

kristinkahugo
17. dec 2015

Ahojte,
Viete mi poradiť kto by mi uhackoval iba kvetinky na čiapku? Chcela by som viac farieb . Dakujem

mooz
25. dec 2015

ahojte, poradite mi prosim vlnu vhodnu na deku, ktora sa nezmolkuje? dakujem

manamaja
9. jan 2016

potrebujem poradit, pletiem si sveter v celku na kruhevej ihlici, zhora dolu, bez zošívania, mám odložené očká na rukávy. potrebujem teraz napojit vlnu aby som mohla pokračovat s pletením rukávu na ponožkových ihliciach a neviem ako, skušala som to podla nejakeho navodu na nete, len poržat pri pletenine pravou rukovu, ale v dalšich asi dvoch, troch riadkoch nad napojením, sa mi robia velké oká :(

letuskah
14. jan 2016

@manamaja ja to robim tak ako pises, musis si vzdy v dalsom riadku tie velke ocka stiahnut, po dakom tretom riadku uz sa to nebude robit ;)

hudecka9
14. jan 2016
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@mooz ak taku najdes tak by si mi ju mohla poslat 🙂

sladkasue83
22. jan 2016

detom som chcela k prechodnym bundickam na jar rovnake capiny: a reku nieco ine ako dlhy alebo kratky stlpit. velmi ma oslovilo videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=KWNTrVkKz1o


capiny su trochu hrubsie (vdaka tomu vzoru) a mozu nosit aj teraz, ked nebude total mrznut 🙂 a ja som sa naucila samozrejme novy jednoduchy vzor!

sladkasue83
22. jan 2016

@mooz mne v galanterke odporucili detsku priadzu red heart baby - prijemna, makucka, nezmolkuje sa. na vyber vela farieb. 50g za 1,20€ som kupila