Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

julianka777
4. dec 2011

@dievcatko84 ako sa divam,ved my sme spolu v skupine na fb 🙂 Julia Hudecova

lienok1
4. dec 2011

podelím sa s vami....práve dokončená súpravička pre skoro ročné dievčatko-na objednávku...dúfam,že sa bude páčiť... 🙂

veru0603
4. dec 2011

@lienok1 No tak ta je super, Líbit se musí 😉

deniskateniska
4. dec 2011

@dievcatko84 aj ja som nad tym rozmyslala ze to urobim ako keby som to sila urobim si nakres a dako to vyhutam uz 😀 😀 mam este do aprila cas 😀 😀 a na tie papucky co mas foto ze do drazby tak mas navod? bo sa mi nechcce vymyslat uz som robila sice ale taketo zhanam chcem pre muza uhackovat na vianoce - prosika ale este som nenasla nieco co by sa mi pacilo a tieto su krasne 😉 a dakujem 😉

deniskateniska
4. dec 2011

tak konecne mam aj ja ciapocku pre seba 😀 😀 a zvonceky som robila na stromcek 🙂

deniskateniska
4. dec 2011

tu su foto zabudla som pridat 😅 😀

evelin116
5. dec 2011

@lienok1 nadherne

evelin116
5. dec 2011

kvetina trosku inak..ciapocku to len vylepsi

evelin116
5. dec 2011
dievcatko84
5. dec 2011

@deniskateniska tie papucky su trosku zenske, nevadi? A na dospelackej nohe su akoby, neviem to velmi slovami opisat, ale akoby nizke. Aj tak chces?

deniskateniska
5. dec 2011

@dievcatko84 jasne ze chcem to chceme len tak po dome aby netahalo na nohy 🙂 mm neznasa chodit v papuciach, a toto bude mat taku nahradu 🙂 nasa babka take strikovala alebo hackovala uz neviem len ona si to uz nepamata bo to bolo davno a nevidi uz poriadne ze by mi to ukazala 😒

lenadka
5. dec 2011

@lienok1 krasna supravicka, neviem si predstavit komu by sa to nepacilo 😉 😵

lienok1
5. dec 2011

vďaka všetkým za pekné komentáriky...ste zlaté...🙂

kawasaki17
5. dec 2011

ahojte
v strikovani som zaciatocnik, mam za sebou akurat par salikov a ciapok pre maleho, na vianoce strikujem na mm ziadost ciapku pre neho, neviem vsak ako mam urobit zaciatok aj s gumou aby bola elastickejsia? skuste mi to nejako jednoducho vysvetlit?

evelin116
6. dec 2011

dnes je posledny den na to aby mi dosla konecne ta vlna..ak nedojde rusim objednavku

adus123
6. dec 2011

Ahojte sikulky...znova sa na vas obraciam so ziadostou o pomoc.... 🙂
Prosim Vas, neviete mi niektora povedat, ako je hackovana tato ciapocka? Je to kratky stlpik? alebo?...dakujeeem

adus123
6. dec 2011

http://www.sashe.sk/YFka/detail/prechodna-hacko...

zabudla som pridat link..ospravedlnujem sa..... 🙂

veru0603
6. dec 2011

@adus123 ano, je to krátký sloupek 🙂

adus123
6. dec 2011

@veru0603 ..dakujem za odpoved... 🙂 prosim Ta a hackovanie ciapocky z KS je take iste ako z DS? alebo su tam nejake rozdiely? myslim v pridavani ociek a tak....

veru0603
6. dec 2011

@adus123 já to mám stejně 😉

adus123
6. dec 2011

@veru0603 ... dakujem. 🙂

julianka777
6. dec 2011

tak pridavam moje posledne 🙂

lenadka
6. dec 2011

@julianka777 hihi maly Mikulas moze chodit 😀 tie bombrlce su super, ako take spravim?

letuskah
6. dec 2011

@evelin116 ja som tak raz mala objednanu vlnu z tej www.galanteriaivana.sk a som tam volala ci pisala ze co s tym je a ani mi neodpovedali ani nic a o dva dni som to mala doma, podla vsetkeho na to zabudli... drzim palec ale kludne tam napis uz dnes

evelin116
6. dec 2011

@letuskah aj ja som tam objednala ale dnes som to zrusila kaslem na nich gtrva im to jak neviemco.uz som tam pisala a hned mi aj odpovedali

mariana0915
6. dec 2011

baby chcela by som uštrikovat nejake obrazky na svetre napr krtka alebo aj niečo ine nesu tu na nete nejake stranky s navodom na tie obr?????????

julianka777
6. dec 2011

@lenadka ja to niekde pohladam a hodim ti link 🙂 len teraz nemam moc casu 🙂

matja
6. dec 2011

@julianka777 - aj mne pomôže nejaký link na také pekné brmbolce 🙂

julianka777
6. dec 2011

@matja
@lenadka vlastne ma napadlo,ze ak viete robit normalne klasicke brmbolce,tak s jednou farbou omotavate do polovice kruzku a s druhou farbou do druhej polovicky...neviem ci som to zrozumitelne napisala :D
http://danielaburgerova.blog.cz/1112/brmbolce-a... tu je dobry obrazkovy navod,len ked tam to mota tou bielou,tak nebudete ju omotavat dokola,ale len do polovicky a potom tou druhou farbou 🙂

lucia32
6. dec 2011

Tak a je to tu, moja galanterka, zajtra otvárame 🙂