Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

tinal
18. dec 2012

@zuzkaamato Ahoj. Jasne. Poprosím e-mailovú adresu.

tinal
18. dec 2012

@adel22 Keď chceš, pošli mi e-mailovú adresu. ok? 🙂

luckybara
18. dec 2012

@tinal mohla bych taky poprosit kdyz si vzpomenes?🙂

tinal
18. dec 2012

@luckybara len mi daj e-mailovú adresu. 🙂

luckybara
18. dec 2012

@tinal posláno díky

tinal
18. dec 2012

@luckybara Odo mňa poslaný e-mail. Keby neprišiel, napíš.

luckybara
18. dec 2012

@tinal mám děkuji si zlatko 🙂

miruska76
18. dec 2012

pokus o Boba staviteľa, na želanie 🙂

zuzka72
18. dec 2012

@miruska76 tak to je dokonalý 🙂

17anit07
18. dec 2012

@luckybara srdecna vdaka ste zlata 🙂

17anit07
18. dec 2012

@luckybara srdecna vdaka ste zlata 🙂

luckybara
18. dec 2012

holky nemáte někdo návod na háčkovaný svetřík,mám jeden, a s jehlicemi jsem nachvíli skončila díky..

sjuz
18. dec 2012

@tinal a v tescu ste nezohnali? Ja som ho videla v tescu v BA a mali ich kopu...

tinal
18. dec 2012

@sjuz U nás v NR som ho v Tescu nenašla, aj sestra ho tam hľadala a tiež nevidela. Aj teraz sa tam vždy idem pozrieť a nevidím to tam. Ale už ho mám, tak ma to netrápi. 🙂

janabanc
18. dec 2012
lussy23
18. dec 2012

@miruska76 zlatý aj modelka
@janabanc krásne aj dcérka

evelin116
18. dec 2012

mozem s tejto vlny spravit ciapku pre cca 2 mesacne babo??????????????????????????????????????????????

pitruskaskarolinkou
18. dec 2012

Ahoj ženy, ráda sem občas nakouknu a pokochám se Vašimi krásnými výtvory, tak taky přihodím svou dnešní troškou do mlýna 🙂

letuskah
19. dec 2012

@evelin116 pokial nie je alergicke tak si myslim ze v pohode, to je take makkucke na dotyk ze?

evelin116
19. dec 2012

@letuskah ano je makucka a ani nepicha

esmemia
19. dec 2012

Ahojte,prosim Vas neviete kde by sa dala objednat zo slovenskych stranok vlna ICE yarns? ,alebo nepoznate priamo dakeho predajcu tu na MK a MMB ? Dakujem

lussy23
19. dec 2012
miruska76
20. dec 2012

pre môjho najstaršieho synčeka 🙂

letuskah
20. dec 2012

dievcata, neviem ci sa sem este dostanem, tak Vam zelam krasne Vianoce, plne kolacikov, hackovania, pletenia a oddychu a do noveho roka lacnejsiu vlnu a vela inspiracie 😵

monalisatko
20. dec 2012

@janabanc no perfektné. keby sme nemali tolko čiapok, tak určite spravím pre malú 😀 😀 😀

lussy23
20. dec 2012

@miruska76 parádna

lalineckaaa
20. dec 2012

Krasaaaa holky ja bych chtěla taky začit zaklady mam jak z pleteni tak i hačkovani...mate prosim naky tip na knižku s navody??? Vim že je to i na netu ale rada bych i knihu 🙂

tiffanka
20. dec 2012

@letuskah ...ďakujeme kráááásne! 🙂 Ja sa tiež pripájam, ak by som už do Vianoc nedošla.
Prajem vám všetučkým krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari šťastím jasne ako Betlehémska hviezda. 🙂 😉
A ešte priložím včera dokončenú čapicu k šálu "a la Potter" / čo som nedávno sľúbila / a idem podokončovať sladké záležitosti v kuchyni 😀 . Ahojky 🙂

miruska76
20. dec 2012

dcérkin darček pre pani učiteľku 🙂 srdiečko a prívesok na mobil 🙂