Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

kolienko
22. okt 2015

Foto k predoslemu prispevku

kety8
22. okt 2015

Ahojte nema niekto z vas navod na pekny vzor na sal alebo nakrcnik?dakujem

marci2305
22. okt 2015

@kolienko Ďakujem...Niečo som už kuk...Ešte si nájsť toľko času a upliesť,tlačovat...Budem rada za každý postup a rady😉

kolienko
22. okt 2015

@marci2305 na to moje prve ponco som nasla navod a da sa poslat len mailom,alebo si rozklikni toto
http://pleteni.eu/navody-na-pleteni-schoeller-s...

kolienko
22. okt 2015

@marci2305 je to to cervene...ruzove alebo aka to je farba..no a tymto sposobom robis kazde po co lwn si mozes menit vzor

neila
23. okt 2015

@kolienko nadherna praca

sima410
23. okt 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@kolienko nechces mi dat kurz hackovania? 🙂)))

marci2305
24. okt 2015

@kolienko Ja som myslela ten sivý sveter...pre dospelú😀 Asi som sa zle vyjadrila. Ďakujem každopádne aj za tieto postupy😉

kolienko
24. okt 2015

@sima410 ale ved ty to zvladnes s ujom googlom...ja som tiez tak zacinala...len internet ma naucil...ale ak budes chciet rada ukazem.a velmi ma tesi,ze sa pacia moje dielka😅

kolienko
24. okt 2015

@neila dakujeem,ale nie je to nic extra.tu baby hackyju ovela vacsue dielka ☺

kolienko
24. okt 2015

@marci2305
http://www.allaboutami.com/post/97114173811/eas...

v angl.ale ja som to pochopila z obrazkov tak hadam aj ty...☺

poisonblu
24. okt 2015

Deka do kocika

marci2305
25. okt 2015

@kolienko Ďakujem....Veľmi pekne😉

27ivana
27. okt 2015

Ahojte. Prosim radu. Chcem hackovat sveter z roznych vln - biela, bordova. Nemusim sa bat zapustenia farieb? Nestalo sa vam take nieco? Alebo mate navod ako sa tomu vyhnut? Velmi dakujem. 🙂

andreaerdna
29. okt 2015

Ahojte dievcata, neviete mi poradit, co je toto za vzor a ako na to? Ospravedlnujem sa autorke za prevzatu foto... ďakujem za tipy 🙂

jankamarcel
31. okt 2015

Ahojte vedel mi mi niekto poslať návod na takuto čiapku kuklu?Ďakujem

alenapavlinska
2. nov 2015

@evicka1 Ahoj....možem poprosit návod...je to krásna čiapka...je na zimu? Ďakujem ala 🙂

kolienko
3. nov 2015

Nieco nove ...setik pre new born baby ☺

kolienko
3. nov 2015

Este jedny backorky ☺

jankamarcel
3. nov 2015

ahojte vie mi niekto poslať naávod na teplé papučky pre pol ročné dieťa?Ďakujem

andreaerdna
3. nov 2015

@kolienko prosim ta, aky je to vzor na tej ciapocke? dakujem

andreaerdna
3. nov 2015

tu poslednu myslim 🙂

erikadodo
3. nov 2015

@jankamarcel mám návod na takéto papučky

kolienko
3. nov 2015

@andreaerdna to su len polodlhe stlpiky... 🙂

mina1834
3. nov 2015

@kolienko aky vzor?

kolienko
4. nov 2015

@mina1834 kde?

andreaerdna
4. nov 2015

@kolienko fakt? :D diky. Hackujem uz par rokov, ale fakt mi nikdy nenapadlo robit len polodlhe, vyzera to dobre 🙂

jankamarcel
4. nov 2015

@erikadodo no sú krásne Já som našla na internete podobné,ale som začala a sú malé,syncek má 4 mesiace tak chcem vacsie...a keďže hackujem len asi mesiac neviem ako sa přidává. velkost....buďme vdacna za kazdu radu.

erikadodo
5. nov 2015

@jankamarcel tieto papučky sú štrikované, veľkosť zväčšíte pridaním očiek, alebo (čo je aj jednoduchšie) dať vlnu dvojnosti a väčšie ihlice, na štrikovanie sú veľmi jednoduché...

jankamarcel
5. nov 2015

@kolienko mohla by som poprosiť nejaky kreslený návod na taketo papučky,synček má 4 mesiace...niečo som našla ale sú malé a neviem ako zväčšiť,som len začiatočníčka..ďakujem..