Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

maria1610
3. júl 2013

Macík na želanie 🙂

sona367
3. júl 2013

krasne , ja som len zacala s hackovanim a dufamze sa podari ciapocka 🙂

elfka.elfka
3. júl 2013

@natuskaf jasneeee, mak, super napad dat ho biely 🙂 vdaka

nika1985
3. júl 2013

tak konecne sice je to asi az jesenna-zimna capica ale nevadi potom asi nebude cas hackovat takze som si vyskusala

nerreidda
7. júl 2013
tiffanka
7. júl 2013

@maria1610 kráásnučkýýý 🙂

tiffanka
7. júl 2013

@nerreidda fíha!... ja hady nemusím, ale títo sú milí 🙂

tiffanka
7. júl 2013

...prispejem aj ja ďalším opičiakom :D. Tento je prispôsobený aj na uviazanie.

nerreidda
7. júl 2013

@tiffanka děkuju 🙂 Já se háčkovat tak nějak pořád učím a na tak krásné výtvory jako máš ty nemám,tak aspoň něco jednoduchého 😀

nerreidda
7. júl 2013

Holky, prosím, jak mám pokračovat? Jde mi o tu 21. řadu...nevím jak začít v tom místě, kam směřuje háček. Díky za radu.

matylda18
7. júl 2013

@nerreidda ahojky 🙂 zacnes tam kde si skoncila hned retiazkove ocko, teda akoby prvy stlpik 🙂

lussy23
7. júl 2013

@tiffanka krásny je. mne s ahrozne páčia tieto hračky ... tam ale ale aj nejaká vystuž, však?

tiffanka
7. júl 2013

@lussy23 áno, ako výplň som použila duté vlákno 🙂

veronikani
8. júl 2013

moje prvé sandáliky uhačkované z hlavy 🙂

ludik3
8. júl 2013

@nerreidda začneš 3 RO, 3dlhé stĺpiky,ktoré zháčkuješ spolu aj s RO,potom 3RO, zháčkuješ 2x nahodenést´piky 3ks spolu, 2 RO a priznám sa- neviem, čo je tá gilička- to je asi v popise návodu, daj prosím vedieť, budem múdrejšia 😉

tretulka
9. júl 2013

babulky, nematenejake linky na inspiraciu, chcela by som malej robit satocky, ale nejako hladam, hladam a nic nenachadzam 😒 ...teraz som spravila 3 klobuciky a satocky s klobukom pre babiku "kukaciu" - taku co otvara a zatvara oci, ale Terezka ju vola kukacia :D, ale nemam foto v pc, pochvalim sa neskor 🙂

tiffanka
9. júl 2013

Babyyyy, prosím, nemáte niektorá návod na háčkovanú šachovú figúrku? Budem vám veľmi vďačnááá. Ďakujem. 🙂

tomaskovamaminka
9. júl 2013

@tiffanka mozno tu niekde ten navod nejaky aj najdes, ak nie mozno to das aj sama, podla inspiracie ;) http://www.google.sk/search?q=chess+figures+cro...

harula1
10. júl 2013

Ahojte kocky, pridavam jednu moju, bola pre kamosku - teda jej dceru, robena na zelanie podla fotky 🙂

tiffanka
10. júl 2013

@tomaskovamaminka jéééééj, díííík. 🙂... ale už to asi nestihnem. :(Chcela som to mať len 2D - ploché, ako záložku do knihy, alebo len taký doplnok balenia k darčeku pre šachistu. 🙂 Včera som si povedala, že to asi skôr vyrežem zo skla a scínujem :D.. ešte raz dík...super nápady som tam videla ;)pááá

tomaskovamaminka
10. júl 2013

@tiffanka Ty si teda sikulka, ze aj sklo🙂 To som len tak do googla zadala, po anglicky moc neviem, ale tolko zvlada aj prekladac🙂

tiffanka
10. júl 2013
broucek2
10. júl 2013

právě dodělaný klobouk do školky. Uvažuji, zda neudělat ještě nějakou ozdobu. Je to podle návodu z mimibazaru

matylda18
11. júl 2013

@harula1 ahoj, prosim ta kvietok mas z hlavky, alebo mas nejaky navodik? ciapocka je krasna 🙂 pekna kombinacia farieb 🙂

harula1
11. júl 2013

@matylda18 robeny podla obrazka, stred som robila ale podla tvaricky z tejto aplikacie http://www.kouzlenishackemajehlicemi.cz/product... a tak som to napasovala, aby bolo ociek v kruhu 35, kvetinky maju kazda v zaklade 7 ociek

harula1
11. júl 2013

vcera dokonceny darcek pre neterku 🙂

matylda18
11. júl 2013

@harula1 dakujem ti velmi pekne 🙂))

marky27
11. júl 2013

prosím poraďte, jak mám přišít malinkatý korálek, kterým nejde provléci jehla?? díky

ajja21
11. júl 2013

Baby zlaté, opäť sa ospravedlňujem, ak som sem pricapila niektorej Vás dielo, ale ide mi čisto iba o návod....Táto čiapočka nie je moja!
Nemáte niektorá návod na túto nádheru? Dakujem... 🙂

natuskaf
11. júl 2013

Táák svetrík a čiapočka hotová a už može štuplinka moja malinká vyliezť 😉