Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

lucia37
29. jan 2013

Najnovší 😉

janabanc
29. jan 2013

trosku rozmazane fotky ☹

karotkaa
29. jan 2013

@tiffanka Kukni stranku 471, prispevok 25.1. o 5,32... 🙂

nikol156
29. jan 2013

@e_vlny_sk ahoj, aj ja by som mohla poprosiť o tú knižku, som začiatočníčka a veľmi mi by pomohla takáto pomôcka. môj e-mail: nicka223@azet.sk

luuca.b
29. jan 2013

@norcima děkujíííí moc🙂

tiffanka
29. jan 2013

@karotkaa ,,,dík za navigáciu 😀 😉

januzza80
29. jan 2013

Ahojky holky,moc vas sleduji a jste moc sikovne.Rada bych vas poprosila o navod na deku se ctvereckama.Dekuji moc

dan81
30. jan 2013

@e_vlny_sk mohla bych vás taky poprosit o knihu o hackovani? Předem děkuji🙂 danielamusilova@seznam.cz

sziszih
30. jan 2013

@e_vlny_sk mohla bych tiež porosiť o knižku ( háčkovani, pletení) na e-mail: szilviaf@seznam.cz, ďakujem

roo
30. jan 2013

Pomaly sa chystame na leto. Ku klobuciku je aj zladeny naramok 🙂

luckybara
30. jan 2013

holky omlovám se těm které chtěli návod na lacláče ještě jsem se k tomu nedostala...

letuskah
30. jan 2013

@roo konecne sa to tu zacina uberat tym optimistickejsim smerom, aspon pre mna 😵
nenormalne sa tesim ze dnes prsi a je teplo, vsetko zlezie a bude teploooooo jupi!!!!

kacena1159
30. jan 2013

Ahojte maminky chcela by som vás poprosiť či niektorá náhodou nemáte návod na háčkovanú čapičku adidas??? Chcela by som urobiť dcérke 🙂 a nikde ho nemôžem nájsť.

werunka21
30. jan 2013

@kacena1159 Ahojky, nechci šířit něco, co není moje, ale jestli jsi na FB tak si zažádej o přátelství, paní tam má výborný návod nejen na tu adidas čepičku 😉 http://www.facebook.com/marti.polakova.73

0adulik
30. jan 2013

@nerreidda krasna čepička můź poprost i navod,děkuji moc

olga1306
30. jan 2013

Chcem uhackovat ciapocku pre novorodeniatko,ale neviem,aky obvod mam dat...poradite mi? dakujem pekne

moma
30. jan 2013

prosim vas z akej vlny mam hackovat teply svetrik? Chcela by som aby bol trosku hrubsi a hrejivy. Dakujem

katarinava
30. jan 2013

@e_vlny_sk aj ja by som poprosila knižku poslať : katarinava@azet.sk Ďakujem

vera_vila
30. jan 2013

@olga1306 novorozeňátka mají obvod tak 33-35 cm

@moma Asi bude záležet i na vzoru, příjemná a teplá vlna je třeba Lada Luxus nebo Yetti od Vlnapu, ale na háčkování jsou výsledné výrobky dost "tuhé", zkusila bych spíš třeba Batole (třeba i dvojtě), to je velmi příjemná a měkká vlna, vhodná i na teplé svetříky...

sjuz
30. jan 2013

@olga1306 ja som robila prvu s plackou v priemere 11.5 cm to by tusim malo stacit na prve dva mesiace, ale mala bola vacsia, takze vydrzala mesiac 🙂

sjuz
30. jan 2013

@moma ja by som mozno z merina aj ked to nie je take hrube ako lada luxus alebo yetti, ale tie dve som odskusala a vobec sam mi nepacili, pretoze nech hackujes ako chces je to strasne tvrde...

vera_vila
30. jan 2013

@moma jo, Merino je taky moc fajn, navíc s příměsí vlny

mataklinec
30. jan 2013

@roo nádhernééé

januzza80
30. jan 2013

@vera_vila Dekuji moc,jsi moc hodna. 😉

nerreidda
30. jan 2013

@0adulik ahoj,kterou máš na mysli? 🙂

moma
30. jan 2013

@vera_vila @sjuz merino by bolo fajn, mam odskusane, ale u nas nemaju farbu aku potrebujem. A este jedna velka prosba, ak ste uz hackovali nejaky svetrik, nemozete poslat navod? Najlepsie by bolo asi video, pretoze teraz studujem navody z MMB a vobec im nerozumiem. Na svetrikoch sa najskor hackuje sedlo s rukavmi a potom zvysok do dlzky?

janabanc
30. jan 2013
majkak99
30. jan 2013

@janabanc nadhera ako vzdy 🙂