Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

roo
8. feb 2013

@lasirena ziadny figel, len od oka, mozno tak bruskom prsta som si opticky pomahala, ale to vobec nevadi, ak nebudu uplne rovnako dlhe, tych par milimetrov rozhodne nebude poznat, vobec sa tym netrap 😉

fatima30
8. feb 2013

@janabanc
ja taku strasne chcem nevies to tak spamati?

vlastusss
8. feb 2013

@avanka jeezis ja som tapuska... zabudla som napisat ze naciapocku 😅 😅

@sandrus2 ahojcek ja som zacinala na tomto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4992
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7211
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4053 presne na tomto navode som zacinala prva hracka bol hrosik ale robila som ho mensieho..nepodobalo sa to ale mala milovala tu hracicku 😀 osobne som na navody antitalent -co sa tyka hraciek..a preto ziadne ani nepisem 🙂 🙂

monalisatko
8. feb 2013

@janabanc tá je úplne perfektná 🙂

sandrus2
8. feb 2013

@vlastusss jéj super tie sú krásne idem vyskúšať urobiť dáku ďakujem ti krásne 🙂 a to som na mimibazáre kukala ale tieto som nenasla :( ešte raz ďakujem krásne

letuskah
8. feb 2013

@meggi0201 teraz som si vsimla tu hnusnu hrubinu v mojom prispevku,fuj fuj hanbim sa, stlpikY 😖

monalisatko
8. feb 2013

@letuskah 😀 raz za čas sa stane. ale ja tu niekedy čítam také hrubiny, že mi to až oči kole 😨 😨 😨

miruska76
8. feb 2013

@roo nádhernéééé 🙂

miruska76
8. feb 2013

ďalší Bob staviteľ ... na želanie

vlastusss
8. feb 2013

@sandrus2 za malicko.tieto mam ulozene z pred roka asi 🙂 🙂 drzim palčoky 😝 😝

vlastusss
9. feb 2013

BABY..tak ciapocku som si domyslela volajako..len by mi na nu pasoval silt ...vie mi niekto poradit ako na to?? uz som dva krat parala..raz bol taky padnuty ted je vlnkavy..neviem 😖 😖

gilmorka
9. feb 2013

dievcata cim prisivate kvietky na ciapocky? Mozem aj normalnou nitou, alebo sa pouziva ta ista vlna ako sa z nej hackovalo?

sandrus2
9. feb 2013

@vlastusss inak tá opička sa mi nedá otvoriť :( tebe to ide?

olga1306
9. feb 2013

@janabanc krasna vesticka,mohla by so poprosit o navod?dakujem 🙂

tortelinka
9. feb 2013

sikovne maminy, najde sa nejaka ochotna, ktora mi uhackuje ciapku pre drobca?napiste IP, urcite sa dohodneme dakujem

mami29
9. feb 2013

Čepička k mikince.

olina22
9. feb 2013

@evicka1 ten svetrik je pleteny a tam som uberala 3, 2, 1 ocko a potom do pozadovanej sirky po 1 ocku

olina22
9. feb 2013

@olga1306 navod na ciapocku som nasla na mmb

olina22
9. feb 2013

@avanka dakujem navod som nasla na mmb

meggi0201
9. feb 2013

@letuskah ďakujem ďakujem ďakujem, vyskúšam a uvidím 🙂 sa teším, že sa to podľa toho môjho popisu dalo pochopiť 😀 😀

avanka
9. feb 2013

@olina22 a nemas prosim link?

avanka
9. feb 2013

@vlastusss ja som robila tak, ze som kazdy 5 stlpik v 1 rade zdvojila poto v kazdom rade posledne a prve 2 zhackovala a sedi pekne
@gilmorka ja prisivam tou istou, z ktorej to je hackovane

majkak99
9. feb 2013

@gilmorka niekedy tou istou ako som hackovala, nikedy priesvitnou nitou a niekedy klasickou nitkou na sitie v pribliznom odtieni. no z vlastnej skusenosti by som odporucala farebnu nit.

olga1306
9. feb 2013

Maminy prosim vas,ako davate vlnu z vnutra ,ked hackujete adidas capicu ! jednu som uz robila ,ale to bolo pre mna,teraz ma pytala kamoska a chcem aby to mala pekne ...uz som zufala :((((((

vlastusss
9. feb 2013

@sandrus2 no mne sa da otvorit..http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7211 este raz skus

luckybara
9. feb 2013

holky musim se pochlubit vlasním peřím,🙂 včera jsem sedla a dnes je hotova.mám velkou radost 🙂

olga1306
9. feb 2013

@olina22 a nemas tu stranku ulozenu? hladam to uz vyse hodiny a nemozem to najst ☹

sandrus2
9. feb 2013

@vlastusss ono mi zobrazí obrázok ale nedá sa mi návod otvoriť 🙂 a aj to niečim vypchávaš ?

olina22
9. feb 2013

@olga1306 je to na www.mimibazar cz hackovani strana 71 tam to najdes neviem to skopirovat a dcera nieje doma

olina22
9. feb 2013

@avanka skus na www.mimibazar cz hackovani strana 71