Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

kajika
20. jan 2009

Jak to vidím, tak vlnap bude mít megaobjednávku 😀 , tož by mohli něco hodit navrch néé 😉

vivere
20. jan 2009

kajika 😀
ja by som znovu objednala, ale este musim minut predoslu 🙂 ale taaaak ma to laka, az ma ruka svrbiii 😀

roasha
20. jan 2009

vivere,objednaj...super ceny.....oplati sa..... 😅 😀

vivere
20. jan 2009

roasha, tusim sa spytam kamosky, nech mame aspon postovne na polovicu. 😅

pacna
21. jan 2009

babenky prosim nemate nejake stranky na hackovanie s popisom?nejake vzory lebo uz mam 4 ciapky uhackovane (som zaciatocnik samouk) a len jedenym vzorom 🙂
dakujem

eriqe
21. jan 2009

http://www.hackovanecepicky.wgz.cz/
aspon ja z tade cerpam inspiracie 🙂

gucz
21. jan 2009

eriqe fakt krásne, až ma začali svrbieť ruky 🙂

pacna
21. jan 2009

eriqe a kde tam najdem popis k ciapkam prosim? 🙂

eriqe
21. jan 2009

na tej prvej stranke je popis v pravo dole v sekcii navody a k tej druhej to je len inspiracia, takych macikov som porobila
http://gallery.eriqe.sk/ruty/9-mesiac/_MG_1418_...

pacna
21. jan 2009

dakujem si zlata idem studovat 😉 😉

kajika
21. jan 2009

Teda enrige ty čepičky nemají chybu 😀

vivere
21. jan 2009

fiiha, krasne ciapocky 😉

tami712
21. jan 2009

eriqe krásna je tá tvoja macíková čiapka, nemôžeš napísať nejaký stručný návod ako si ju robila? 🙂

bambusko
21. jan 2009

tami, polistuj dozadu, tu jeden cas vsetci hackovali ciapky 😀

eleonora
21. jan 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Ahojky tak jsem upletla další čepici díky vám tentokrát pro Martina 🙂 tak kdo chcete tak jukněte a já jdu zpátky do postele mám angínu pa pa

bambusko
21. jan 2009

eleonora, fiha 🙂 ja dnes snad tiez uz dokoncim pinokia 😀

vivere
21. jan 2009

eleonora, parada 😉

bambusko
22. jan 2009

stihla som to 🙂 drahy za chvilu odchadza na lyzovacku a pinokio je hotovy 😅 dokumentacia v albume 😉

kili
22. jan 2009

bambu, no že si napísala že pre ocina, lebo som pozerala, že ako v tom bude malý chodiť 😀 , mal by to ešte ako šálu 😀 ale je parádna 🙂

bambusko
22. jan 2009

ocko sa odfotil s tym chvostom prehodenym cez oci 😖 maly je fotogenickejsi 🙂 aj ked si ciapku 4x strhol, kym sa mi podarilo ho cvaknut

kajika
22. jan 2009

Ta je krásná, to bude frája na lyžích. 😅

eleonora
22. jan 2009

Bambu moc pekna cepice ta bude manzelovi sluset na tech horach 🙂 🙂

telinka
22. jan 2009

eleon , bambu......pjekneeeee, pjekneeee, pjekneeee 🙂
hotova epidemia ciapkova tu vypukla......som zvedava ako dlho dokazem odolavat 😅 keby som nemala tolko veci rozpletenych tak uz na nej pracujem 😎

kili
22. jan 2009

mňa napadá ešte jedna fotka, keby ho niekto odfotil na tých lyžiach ako ide svahom a tá čiapka krásne viaje vo vetre, to by bolo super 😀

bambusko
22. jan 2009

kili, alebo v zaveji 😀 preto chcel cervenu, nech ho je rychlo najdu 😎

telinka, no vidis, ja mam rozrobenych 15 veci a tu ciapku som napriek tomu urobila a dorabam to predtym 😉

liviky
23. jan 2009

zdravím,tak já se ted nák k pletení ne a ne dostat,ale zase blbnu s košema 😅

liviky
23. jan 2009

tak už jedalší můj výtvor v albu 😉

vivere
23. jan 2009

liviky, krasny kosicek. a to mas iba tak na ozdobu?

liviky
23. jan 2009

ee,plně funkční,vevnitř je zapletená pet lahev 😉