Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

magdula6351
25. okt 2014

@petraslov Dobrý deň,páči sa mi čižmička,môžem vás poprosiť o návod?

petraslov
25. okt 2014

@magdula6351 dobrý deň, návod som mala z českého mimibazaru, ale link na ten návod nemám, skúste na tej stránke v návodoch pohľadať. To už bolo dávno, čo som ich robila. Veľmi som Vám nepomohla ☹

vercatore
28. okt 2014

dobre ranko sikovne zienky chcela by som malej uhackova stucne, viete ako na to? dakujem za radu?

sokolik1
28. okt 2014

@harula1 prosim vas predavate hackovane hracky? ta lienocka je krasna...

malamargotka
28. okt 2014

Ahojte babule nemate navod alebo neviete ako poskladat takyto typ svetra? Taky asymetricky co mu v predu vysia boky. Zatial som plietla iba saly a mamka mi ho odmietla upliest :(

zuzkaanicka
28. okt 2014

@malamargotka tu je nieco podobne:
http://www.garnstudio.com/lang/en/pattern.php?i...
mas to tam aj cesky.

malamargotka
28. okt 2014

@zuzkaanicka dakujem 🙂

ada21
29. okt 2014

Ahojte, chcem sa spytat, ci by mi niekto vedel uhackovat taketo mysky (chcem to ako aplikaciu na pleteny sveter pre malu), a kolko by to stalo.
http://static.sashe.sk/photos/b/2/4/9/9/b-24994...

petusik2182
29. okt 2014

Ahojte, nemate vzor na hackovanu ciapku z priadze YarnArt? Robim len klasicky a chcela by som nieco viacej dierovane,aby to dobre stalo na hlave. Dakujem.

ada21
29. okt 2014

A len pre doplnenie (aby sa tu do mna niekto nepustil ), obrazok je zo sashe, pisala som tej pani, ze mam zaujem o aplikaciu (aj ked ona ponuka na predaj postup na hackovanie). odpisala mi, ze sa budu stahovat, a ze teraz na to nema cas, tak len preto sa tu pytam, ci nahodou sa najde niekto

zuziquest
30. okt 2014

@lucka654 Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím dať návod na tú modrú melírovú čiapočku? ďakujem.

mremenova
30. okt 2014

dobry den prosim nejake predlohy,chcem dcerke vystrikovat konika,poradte mi prosim

bucecka
30. okt 2014

ahojte, som začiatočníčka a rada by som pre môjho 3 ročného Drobca chlapčeka uháčkovala čapicu so zvieracím motívom, aby bola aj na ušká. Vie mi daktorá z vás poslať dajaký návod, keby bol aj obrázok,ako to vyzerá, nech viem, čo háčkujem? Ďakujem vám pekne

nika1985
31. okt 2014

nieco pre nasu hviezdu

veronikani
3. nov 2014

Minnie čiapočka

petraslov
3. nov 2014

Čiapočka k mikine, podšitá flísom, aby nám v zime bolo teplúčko na hlavičku 😵

saskarisko
3. nov 2014

Ahojte,
robila ste niektora hackovany sedaci vak (sirsi a vyssi ako puf). ak ano,posuniete navod ?dakujem

zuzkaanicka
3. nov 2014

@saskarisko myslis toto? ... nerobila som, ale mam to v plane🙂
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=11676

saskarisko
4. nov 2014

@zuzkaanicka - ano, ale este vyssie

fiorka
5. nov 2014

Ahojte baby, neviete mi niektora poradit navod na tuto ciapocku?

lenadka
7. nov 2014

Baby uštrikovala som malej takúto čiapočku a chcem ešte jednu, no za svet si neviem spomenúť ako sa tá vlna volá, aby som ju mohla dokúpiť. Viete? Ďakujem za rady. Fotku som zabudla pridať, je dolu...

lenadka
7. nov 2014

táto vlna ako sa volá?

veronikani
7. nov 2014

Ďalšia čiapočka 🙂

veronikani
10. nov 2014

Ďalšia na želanie

kolienko
10. nov 2014

Zopar mojich najno sich vytvorov

veronikani
11. nov 2014

Ďalšia sovičková na želanie 🙂

veronikani
12. nov 2014

Dnešná práca

lucem
14. nov 2014

ahojte Sikulky prosim vas mohla by som vas poprosit o pomoc nemate nahodou niektora navod na mikulassku ciapocku ci skriatkovu ??? moc prosimmm ak ano poslite mi moc moc dakujem Jarka