Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

nonika1979
11. jan 2013

prepacte za tu slaninku z vajickami ale to sa mi tam nejako priplietlo a ja to neviem vymazat tak dobru chut este k tomu 🙂 🙂 🙂

sirael
11. jan 2013

@letuskah Dakujem velmi pekne za radu 🙂 Snad to pojde 🙂 ked nie, tak sa ozvem 😀

evelin116
11. jan 2013

@tinal da sa este niekde kupit ten casak? chcela by som aj ja ten navod

sjuz
11. jan 2013

@luckybara Dakujem, robena k bunde 🙂 takze teraz paradne ladi...

17anit07
12. jan 2013

@e_vlny_sk srdecna vdaka 🙂

lemge
12. jan 2013

ahojte baby.nemate prosim nejaky navod na kvietok taky nadychany,co by sa hodil na bekovku?..viem ze na mmb je dost navodov,ale ja sa tam vobec neviem orientovat 😒 ...velmi pekne dakujem 🙂

tinal
12. jan 2013

@evelin116 Fúha, neviem ti povedať, ale určite je ešte v predaji, bolo to tuším dvojčíslo a vyšlo v decembri. Ja som si obehala veľa kioskov v Nitre, zohnala som ho v Mlynoch na prízemí aj to posledné číslo. Stojí vyše 4 eurá tuším.

evelin116
12. jan 2013

@tinal dik skusim zohnat

bambulka82
12. jan 2013

dievcata prosim vas, ako spravim usianku? 😕 nie je mi jasne, ako spravim tu cast, ktora zakryje uska 😒 mam rozhackovanu ciapocku a neviem sa pohnut dalej..na nete sa mi nepodarilo najst ziadny navod..neviem ci zle hladam alebo co 😅

ludik3
12. jan 2013

@bambulka82 skús popozerať tu
http://www.mimibazar.cz/navody.php?user=264094
perfektné návody alebo tu
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8740
alebo si daj vyhľadať ušanka

ludik3
12. jan 2013

@evelin116 aj pre teba aj ostatné žienky, skúste ich stránku http://praktickazena.vlasta.cz/ a tam je prehľad čísla aktuálneho, na čísle strany 9 je práve tento návod na macíka, neviem síce či celý ale mne sa to podarilo stihnuť a uložiť 😉

sonica
12. jan 2013

ja uz na nom pracujem a zatial sa dari 😵 je krasny, proste som neodolala 😅

mami29
12. jan 2013

Druhá pirátka

pitruskaskarolinkou
12. jan 2013

Zdravím holky, jdu přispět s mojí troškou do mlýna v posledním týdnu 😵

lussy23
12. jan 2013

@nonika1979 krásne čiapočky. najviac s ami páči tá farebná, tá raegeová. tá poledná fotka je asi omyl🙂

lela83
12. jan 2013

@bambulka82 ahoj,neskúšala si,že spravíš klasika čiapku a potom tie ušká tam naháčkuješ? 🙂

lela83
12. jan 2013

@mami29 krásna šatka,,,vieš čo by sa tam hodilo?Bud niejaká nažehlovačka alebo čosi naháčkovať,,,,bola by to potom super pecka,ale inak krásna je aj farba 🙂

lela83
12. jan 2013

@pitruskaskarolinkou šikulka,,,pekná tvorba 🙂

lela83
12. jan 2013

ahoj kočeny,idem sa tu troška medzi Vás votrieť,nakoľko len táto téma ma oslovila,dúfam,že vám nebude vadiť,,,rada prispejem aj ja fotečkami mojich výtvorov,ktoré som ešte s netu nevymazala 🙂

cagulka
12. jan 2013

@brumca prosim vas ako ste robili vzor na tej fialovej cipocke s kvetinkou , ja sa len ucim a viem zatial dlhy akratky stlpik.... ako je toto robene, bola by som velmi vdacna, je nadherna...dakujem

petruska1402
12. jan 2013

prosím vás nemáte niektorá návod na hačkovanú čiapočku adidas? alebo nike? dakujem krásne

evelin116
13. jan 2013

@ludik3 ale neda sa to tam precitat ani skusala som

ludik3
13. jan 2013

@evelin116 skús to zväčšiť alebo pošli mail, prepošlem ti to

sirael
13. jan 2013

Ahojte baby, potrebujem radu 🙂 Robim malej svetrik. TEraz hackujem zadny diel a neviem, ako mam uplne hore "vykrojit" v strede vystrih na limcek. Vykrojit rukavy uz viem, uberam krajne stlpiky, ale ako to mam spravit v strede? 🙂 Dakujem za kazdu radu.....

letuskah
13. jan 2013

@sirael vynechaj tie ocka co chces na vystrih a dohackuj plecia. a ak chces aby to bolo trochu zaoblene tak este v druhom riadku uber tak ako pri rukavoch, zhackuj 2 stlpiky

tretulka
13. jan 2013

@lela83 kraaaaasne su vsetky, ja sa chystam tiez urobit konecne ciapku aj pre seba, si ma inspirovala 🙂

sirael
13. jan 2013

@letuskah Cize uplne vynecham tie ocka, ktore maju byt akoze vystrih? 🙂

zuzanka1984
13. jan 2013

hačkujem z vlny eliana, je možné, že sa mi to stále rozširuje aj ked nepridávam? dakujem...

avanka
13. jan 2013

ahojte, pridavam moje posledne vytvory, zacala som hackovat pre neterky dvojicky 🙂 takze vzorka

sandrus2
13. jan 2013

Ahojte máte tu krásne výtvory 🙂 chcela by som vás poprosiť či nemáte niekto návod ako spraviť čepček ale aby mal aj ten spicík na konci či ako to nazvať 🙂 ďakujem vám za každú radu