Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

julianka777
1. jún 2012

no fajn,odchadzam aj z tejto skupiny,lebo veru tu sa neda nikomu verit a zato ze ma clovek niekde inde stranku s hackovanim a je v teme s hackovanim,tak je pochopitelne,ze sa chce pochvalit...nikde tu na mk nemam napisane ze hackujem na zakazku alebo nieco podobne...dakujem dobrym zavistlivym dusiam za znechutenie celeho MK...a bohuzial,nech mi uz nikto nepise,ze chce poradit...ja budem tiez zla..doviii

martinjasen
1. jún 2012

@julianka777 Neviem, preco to beries osobne. NIkto nema nic proti tomu, ze sa venujes hackovaniu a predavas to. Ale na to, aby sme udrzali komercne umysly na uzde na nasej stranke, musim taketo veci odstranovat a vytvorit jasny system ako sa komercne moze uzivatel spravat na nasej stranke. Mozno to nevyhovuje vsetkym, ale my tiez mame obmedzene moznosti co mozeme vytvorit.

lucim
1. jún 2012

@martinjasen prepac, doposial som vasu diskusiu len citala, ale neda mi, aby som sa neozvala. Myslim, ze pokial tu mamicka ukaze svoje prace a poradi inym, zacinajucim a pokial cez konika nic nepredava, nepublikuje svoje linky, tak vas naozaj nema preco zaujimat, ze vie predat svoju rucnu pracu niekde inde, ak niekto prejavi zaujem.
my hackarky sa radi pochvalime a radi sme chvalene, radi sa inspirujeme, ale vramci konika na to prestavame mat chut, pretoze sa budeme obavat, ci sa zase nieco niekomu neprestane pacit ....

adrika79
1. jún 2012

@lucim Ja som skusila PRO na tyzden a dakujem pekne, nevyhovuje mi to...stale nejake obmedzenia -a ni sem som sa nemohla dostat, stale ma vyhadzovalo - uz sa to vyriesilo, ale aj tak - napr album s tovarom mozem pridat len raz denne...za 10 eur dost vela hlavne preto, ze trh s hackovanim je preplneny, kazda druha maminka hackuje, takze ak dostanes takto zakazku, tak len na zaklade toho, ze sa niekomu paci prave tvoja vec, ktoru videl vo fotoalbume, alebo hlada najlacnejsie, taks kusa od niekoho nacierno... takze ak na mesiac mas zakazku za 5 eur, tak sa ti fakt neoplati dat 10 eur mesacne... system 10 - 12 percent zo zakazky ako na inej stranke by bol lepsi...
No skoda, moje dievky, drzte sa - mamina vas bude obhackovavat od hlavy po paty, lebo hackovanie je relax, ktoreho sa vzdat nemienim, no mate len 2 hlavy, tak idem na saticky, bolerka, saliky... 😉

lussy23
1. jún 2012

@sonka31 krásna čiapočka aj synček
@adrika79 krásna čiapočka, aj svetrík aj dcérka @monalisatko krásne papučky.
@tunylyk krásne
@piacere krásne
@julianka777 krásne sukničky aj čiapka
@kibuk krásnučké
@evelin116 krásne

piacere
1. jún 2012

@martinjasen ale toto už je trošku silné kafé, mazať fotky ešte aj v téme o háčkovaní, nemyslíš? 😕 😔 Zrušte možnosť pridávania albumov a fotiek do fóra a máte to poriešené, pretože takouto formou akou to robíte je to holý teror... nič viac, nič menej... a pomaly, ale isto sa to dostáva do roviny trapasu....

😉

janemari
1. jún 2012

Tak ďaľší výtvor na svete, je to pre malú 2 mesačnú slečnu,bude to prekvapko snáď bude dobrá,takú malú som ešte nerobila 🙂

julianka777
1. jún 2012

kocky ktore chcete vidiet moje motanicky,tak mi poslite ziadost o priatelstvo,mam album pre priatelov a tu uz ziadnu fotku nedam

monalisatko
1. jún 2012

@julianka777 ja som ti už poslala nejaký týždeň dozadu 🙂 , prosíííím potvrď

evelin116
1. jún 2012

to co sa tu deje baby? preco tu zmazavaju?

adrika79
1. jún 2012

@evelin116 lebo sa tu robi velky biznis 😀 😀 😀 si niekto mysli... 😉

julianka777
1. jún 2012

@monalisatko ano?a nepotvrdila som?idem na to kuknut

evelin116
1. jún 2012

@adrika79 no to urcite a cim si tu akoze robime reklamu same pre seba co hackujeme 😀

tunylyk
1. jún 2012

@julianka777 dakujem 😉

julianka777
1. jún 2012

@evelin116
@adrika79 no jo,sme velkopodnikatelky a zarabame na tom miliony 😀 😀 😀

monalisatko
1. jún 2012

dievčatá!!!!!!! neopovážte sa sem už neangažovať. Ja vás mám rada a aj vaše výtvory!!!!!! Véééééééla sa inšpirujem, takže NO NO !!!!!!!

evelin116
1. jún 2012

@julianka777 toto asi nepochopim..co je vela to je vela. zacina mi to tu uz pomali liest na nervy.co tu niekto pisal aj sumu ci co?

letuskah
1. jún 2012

halo este sa nepracte prec!!! potrebujem poradit... pre susedinu malu klobucik, potrebujem vediet ci to sedi dohromady, ja si nie som na 100% ista a uz ma svrbua ruky to vyparat, co si o tom myslite??? a male netopierca k nam priletelo 😵

julianka777
2. jún 2012

@monalisatko no jaq bohuzial uz nemozem,lebo niekomu strasne vadi,ze na inom fore mam stranku,takze tu fotku nemozem dat...
@letuskah ja by som ho neparala,ono to aj nak ukaze ked bude na hlavicke,a je pekny 🙂

ankan
2. jún 2012

Popri chorobe sa mi konečne podarilo dokončiť aj štvrtú čiapku pre onko detičky. Modrá a zelená sú na menšie detičky a tak dobre na hlavičke nesedia, ale chcela som, aby bolo vidieť trochu vzor.

letuskah
2. jún 2012

@julianka777 dakujem, neviem, dala som to mrnusovi a co ja viem, este to necham a pozriem to zajtra, zatial porobim ine, mozno sa mi zajtra zapaci. este tam chcem daku kvetinu prirobit.

marianeta
2. jún 2012

Dievčatá prosím pomóóóóc.PAr strán dozadu som sa pytala ako urobiť šilt na čiapku,radu som dostala no nejde mi to párala som asi sto krát.Na jednej strane sa mi to zagulatí podobá sa to forme šiltu no ked sa prehačkujem na druhú stranu tam je to rovné a zase naopak je to normálne? kde robím chybu?

letuskah
2. jún 2012

@marianeta musis uberat na kazdej strane rovnako, ja robim tak ze ked prejdem na druhu stranu tak neuhacjukem posledne ockoa v dalsom riadku prejdem pevnym ockom az k druhemu a odtial hackujem KS, akoze nevyzera to 100%, ale inak to neviem a nakoniec este obhackujem s celou ziapkou tak sa to urovna

lussy23
2. jún 2012

@janemari nádherná
@ankan nádhera. ako je ten vzor robený?
@letuskah krásne

nella0305
2. jún 2012

Barevnice s novinkami přízí SMC, Schachenmayr a Red Heart pro sezónu 2012/13 můžete stáhnout zde: http://www.uloz.to/x8RU2TK/barevnice-red-heart-..., http://www.uloz.to/xHWCuDW/barevnice-schachenma..., http://www.uloz.to/x8LNKzM/barevnice-smc-2012-rar.
Ceníky pošlu na vyžádání

adrika79
2. jún 2012

NO ja nemozem ako PRO pridavat like, takze baby, krasne dielka a sakra nech uz som od zajtra normalna nePRo, lebo ma slak trafi 😒

kulenka
2. jún 2012

Ahoj 🙂
Konečně jsem dodělala tu čepičku pro malou (7 týdnů), docela se mi povedla - musím se pochválit 😀 😎
Děkuju za rady 🙂
Foto bohužel jen z mobilu, mám rozbitý foťák 😒

poisonblu
2. jún 2012

ahojte, rozhodla som sa, ze zacnem hackovat...uz mam za sebou takmer celu ciapocku pre neter...kedze sa mi narodi zimne babo, chcela by som mu uhackovat vybavicku - ciapocka, svetrik, topanocky a rukavicky...

neviete mi poradit, kde by som nasla nejaky navod na to?

dakujem

letuskah
2. jún 2012

@adrika79 to uz aj koncis s pro? ved si len zacala 😕

ankan
2. jún 2012

@lussy23 a ktorej? Každý je iný...