Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

dedenini
3. mar 2013

@vera_vila oki..dakujem skusim tak ..snad sami to dobre podari 🙂

janabanc
3. mar 2013
letuskah
3. mar 2013

@janabanc nemas nahodou 4 perletove do fialova tak 2cm priemer? nemusi byt kruzok, moze byt aj iny tvar

aaalena
3. mar 2013

nemate niekto navod na taketo papucky? A tiež na také háčkované gaťky?

janabanc
3. mar 2013

@letuskah nemam len tieto maju primer 2,5cm

kadri
3. mar 2013

@aaalena tu je kopec navodov, aj na papucky a nohavicky

http://pinterest.com/cimiblue/crochet-baby-clot...

miruska76
4. mar 2013

už hotové, pripravené na odovzdanie 🙂

roo
4. mar 2013

@dulkagabulka @lasirena ano, to je presne ten link. Super videonavod, a tiez ten vzorcek je uzasne jednoduchy 😎

roo
4. mar 2013

@miruska76 ja odpadnem, supravicka je dokonala 🙂

dulkagabulka
4. mar 2013

@aaalena božinku, to je krasa

miruska76
4. mar 2013

@roo ďakujem krásne 🙂

ssussie
4. mar 2013

@broucek2 dakujeeeem 🙂

nerreidda
4. mar 2013

pokusy o "hračky " 🙂

majkak99
4. mar 2013

@rina76 uzasny navod. urcite raz pouzijem 🙂

medvide1
4. mar 2013

Ahoj už párkrát sem na vaši diskuzy narazila mohla bych se k vám přidat?Neco malo hačkuji ale neni to žádná sláva...potřebuji i kolikrát poradit.. 🙂 a mužu poprosit nemate některá nějaky navod na čepičku jak pro holku tak kluka na jaro?děkuji

fatima30
4. mar 2013

prave dokoncena sliepocka na velku noc 😀

letuskah
4. mar 2013

@janabanc skoda, tie sa mi moc nehodia, musim vybehnut do galanterky, mala som zakaz cely februar sa priblizit ale uz mozem 😵 😵 😵 😵 😵
@aaalena ja nemam ale krasne su tie veci 😵

letuskah
4. mar 2013

dievcata nemate nahodou niektora kresleny alebo pisany navod na tento salik

https://www.youtube.com/watch?v=sSpmgp-5lnY

? som u rodicov a video mi nejde pustit a uz som dokoncila vsetko co som si donieslaaaaaaaaaa. pomoc

xpetiii
4. mar 2013

Přidávám jednu fotku mého nejnovějšího svetříku. Na fotce, modelka, moje neteř. 🙂

maximka33
4. mar 2013

holky, nevíte, kde najít nějaký návod na pěkný svetr pro 4letého klučinu? všude je vše jen pro miminka nebo čepičky...

xpetiii
4. mar 2013

@maximka33 http://www.garnstudio.com/lang/cz/kategori_over... Zadat kategorii dětské a hledat. Je tam toho pravda víc na holky, ale to všude. Dá se vybrat i na kluky. 🙂

maximka33
4. mar 2013

@xpetiii díky moc.

fatima30
4. mar 2013

@rina76
ako sa mam naucit ten krokodili vzor ja som sa ucila a nie a nie naucit cez youtubu.ako sa to naucit neporadis?

happy3
4. mar 2013

babule poradte mi prosiim ☹ .Ako mam vytvarovat pri hackovani vesticky prieramok?mam zhackovat oka alebo vynechat oko????maam navod ,ale som z toho jelen 😨 😨 😨

rina76
4. mar 2013

@fatima30 též jsem se to učila podle videa na youtube 😉

roo
5. mar 2013

Tak pokračujem letne naladená... 😎

fatima30
5. mar 2013

@rina76
mozes mi presne odporucit ktore video,mas krasny fotoblog a kolko inspiracii sikulka si

vera_vila
5. mar 2013

@happy3 zháčkovat...

janabanc
5. mar 2013