Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

medulienka71
16. aug 2012

Ahojte , veľmi rada háčkujem a moje posledné dve čiapočky som včera poslala do Holandska známej pre jej princezničku Zoe 😉 Ona nosí len ružovú farbu , tak som aspoň gombičky na kvietky dala farebné 😀

hajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nella0305
16. aug 2012

Ahoj všem,
blíží se uzávěrka objednávek přízí na Slovensko, pokud se ještě některá chcete připojit stačí objednat tady:
http://www.ganella.cz (ceny v Eur) 😉 více o spolupráci zde: http://nahaciku.blogspot.com/2011/11/objednavaj...

evelin116
16. aug 2012

@hajanka poslala mi ju jedna mamicka ktora chce takuto ciapku.preco? je to tvoja fotka?

evelin116
16. aug 2012

@hajanka a vie o tom ze sa tu pytam nieco na nej.ako nehnevaj sa ale mohla si sa opytat aj normalne a nie takymto sposobom a mohla si aj IP napisat.

hajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelin116
16. aug 2012

@hajanka ako ja ju nevydim v tvojom albume v ziadnom tak ju nemam od kial stiahnut

hajanka
16. aug 2012

@evelin116 album mavam dost casto otvoreny pre registrovanych uzivatelov (zvysny cas ho mavam uzmknuty len pre priatelov, tak s tymto na mna nechod 🙂
este raz prosim kontakt na mamicku, od ktorej mas tuto fotku. dakujem.

evelin116
16. aug 2012

@hajanka ale ja fakt nevydim ten album kde mas foto s ciapkov.je to tvoja priatelka asi lebo ona vedela hned ze si to ty

ivianocka
16. aug 2012

baby, mam otazku. ako sa prihackuju tie uska na usate ciapky? som iba zaciatocnik, takze mozno je to uplne blba otazka, no googlila som a nic som nenasla. tak skusam poprosit o radu tu. vopred dakujem nejakej dobrej dusi za odpoved.

evelin116
16. aug 2012

baby kto chce nech sa ozve..zakladam novu sukromnu temu

evelin116
16. aug 2012

@ivianocka no ja to robim tak ze normalne zacnem hackovat kde chcem tie uska. neviem ako ti to mam opisat ale zacnes tak ked chces napr. spravit silt tak zacinas a urcite na ten silt niekde je navod

ivianocka
16. aug 2012

@evelin116 takze mam najst navod na silt a podla toho aj tie uska zvaldnem, hej? ok. pokusim sa. dakujem.

evelin116
16. aug 2012

@ivianocka no aspon ten zaciatok urcite budes vediet a potom podla potreby budes zhackovavat

lussy23
16. aug 2012

@adrika79 krásny svetrík

lussy23
16. aug 2012

joj, dneskam som si kúpila takú krásnu farebnú detskú vlnu. joj, som šťastná.. Hneď z toho budem robiť čiapky pre predčasniatka🙂 bola tam ešt ejedna krásna, ktorú si tiež kúpim🙂

adrika79
16. aug 2012

@evelin116 Ano, je tu,a le malo, castejsie je na FB, kludne jej napis IP... teraz bola malo aj na Fb, asi robila na stranke...

adrika79
16. aug 2012

@evelin116 Aku temu?

svetlankat
16. aug 2012

@monalisatko @bambola kocky mohli by ste mi poslat link s navodom na tu celeku so siltom, ci ako to nazvat?

svetlankat
16. aug 2012

@monalisatko ano dakujem, je super

monalisatko
16. aug 2012

@svetlankat rado sa stalo. Ja som spravila pre obe moje dievčatá a velmi sa im páčila 🙂

evelin116
17. aug 2012

@adrika79 sukromnu a je o hackovani pridas sa ku nam? tam mozes davat aj linky na predajcov a tak. to by nemalo vadit adm. lebo je to sukromna diskusia.a najlepsi je ze tam nemoze ist kto tam neni prihlaseny..takze cisto same hackarky

adrika79
17. aug 2012

@evelin116 ok :D rada...

adrika79
17. aug 2012

Pribudaju nam zasoby na zimu... :D

juny
17. aug 2012

pekné aplikácie na čiapočky..... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10338

pippa
17. aug 2012

ahojte aj vďaka tejto téme a vám som sa naučila hačkovať, ďakujem 🙂 a pridávam zopár foto

lussy23
17. aug 2012

@evelin116 aj ja by som bola rada v súkromke
@pippa nádhera
@adrika79 nádherný svetrík

juny
17. aug 2012

@pippa krásne🙂

bambola
18. aug 2012

@pippa krasne, nemas navod na to dievcatko? dakujem 🙂