Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

jarkaslosiarikova
18. mar 2015

baby vedeli by ste mi poradiť kde nájdem nejakú veľkostnú tabuľku na hačkovaný svetrík pre detičky??

martinaxx
20. mar 2015

@jarkaslosiarikova pozri fotoblog používateľky ixa,má tam aj tabuľky 🙂

martinaxx
20. mar 2015

tak tu je môj prvý svetrík 🙂

martinaxx
21. mar 2015

a ešte suknička pre moju princezničku

eeelnka
26. mar 2015

Ak hľadáte inšpirácie, na detské hačkované a https://www.facebook.com/pages/Hačkované-a-štri... vecičky, môžete nakuknúť 🙂

mariala
27. mar 2015

Ahojte maminky chcela by som poprosit ci nemate nejaka navod na hackovany kosiicek na velku noc dakujem mocmoc

emmilly
30. mar 2015

Ahojte kocky...viem ze je to tema hackovanie pre deticky ale ja by som chcela urobit saty aj sebe a nejak si neviem nic pekne najst...neviete niekto poradit kde hladat inspiracie a navody aj pre dospelych?okrem mimibazaru

letuskah
31. mar 2015

@emmilly napr tu http://www.garnstudio.com/ mne sa tu pacia tieto co sa chystam uz miliony rokov spravit 🙂 http://www.garnstudio.com/lang/fr/visoppskrift....

monikad77
31. mar 2015

ahojte kto robíte deky z Jeans? dajte inšpiráciu na farebnosť + tvrary ja mám zatiaľ niečo takéto

monikad77
31. mar 2015
jeanettka
31. mar 2015

@monikad77
super ake pekne,navod si mala z kade?

monikad77
31. mar 2015

@jeanettka hrabala som sa na youtube a podľa toho som robila, ja tie návody akosi neviem asi čítať potrebujem to vidieť krok po kroku...ale je to jednoduché len si človek musí počítať aby nepokazil vzor🙂

jeanettka
31. mar 2015

@monikad77 aky hacik a vlnu si pouzila? a este kolko vlny bola spotreba?

monikad77
31. mar 2015

@jeanettka ja iba Jeans tá je super na deky ale sú skôr na jar-jeseň......spotreba podľa toho ako veľká má byť tých 6klbiek určite

emmilly
31. mar 2015

@letuskah dakujeeeem 🙂

moma
1. apr 2015

Ahojte, potrebujem uhackovat deku pre augustove babatko, cize nieco take vzdusnejsie, ale neviem sa rozhodnut aky material pouzit. Rozmyslala som nad nejakou 100% bambusovou vlnou, alebo zmes bambus+bavlna, prip. nejake merino. No netusim ako si vybrat. Dolezite je, aby bola decka vzdusna, a aby sa pri castom pouzivani a prani nezmolkovala. Poradte mi PROSIM.

monikad77
1. apr 2015

@moma ahoj ja by som volila buď ako ste písali Merino alebo od YarnArtu Jeans....nežmolkujú sa, držia tvar a farbu

moma
1. apr 2015

@monikad77 viem, ze jeans je casto pouzivana na deky, ale nemam dobru skusenost s ciapkou z tejto priadze, tak som ju hned vylucila. Momentalne som dost naklonena tym bambusovym priadzam, len neviem ako sa spravaju pri pouzivani. A ak merino, tak ktore konkretne?

kolienko
11. apr 2015

Moje posledne vytvory...pre inspiraciu 😉

kolienko
11. apr 2015
kolienko
11. apr 2015

A este jedna 😃

poisonblu
13. apr 2015

mam rozhackovaneho hrocha...

harula1
14. apr 2015

@poisonblu ahoj, hroch vyzera supersky, z akej priadze hackujes?

poisonblu
14. apr 2015

@harula1 priadza sunny, je to to iste co catania, len vysla menej, 0,99 eur klbko na klbkovlny som kupila

svetlankat
22. apr 2015

Kocky nemate nahodou niektora navod na tuto hackovanu ciapocku? Velmi sa mi paci a chcela by som ju urobit malej.Fotku som stiahla z netu.

nika1985
23. apr 2015

Ahojte baby uz hackujem menej nejako ma neposlucha ruka tak jedna pre nasu starsiu

kolienko
27. apr 2015

Svetrik s klobucikom 😆

kolienko
27. apr 2015
kolienko
27. apr 2015

@nika1985 ahoj krasna capicka prosim aka to je vlna ta ruzova?dakujem

poisonblu
27. apr 2015

Hrosik hotovy