Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

martinaxx
29. jún 2015

myška 🙂

sasenka28
22. júl 2015

@nikuska4 ahoj, prosím ťa, robila si z hlavy alebo podľa návodu? mne sa akosi šilty nedaria. ☹

zana7
25. júl 2015

Ahojte 🙂 Prosim vas nemate navod na celenku pre dievcatko?? Neviem si dat rady.. Dakujem 😊

poisonblu
29. júl 2015

Baby, nemate navodna nejaku peknu zaujimavu homelessku pre chlapca? Chcem uz zacat.jesenne ciapky do.skolky...

zana7
3. aug 2015

@ludik3 juuuuuj dakujem krasne

lilinka007
4. aug 2015

ja pletiem podla Diana baby, teda teraz odkedy mam maleho, plietla som aj prikryvku na kocik, oblecko atd., vlna Elian alebo kadjake detske, ale aj z Kik su fajn, na detske vela netreba
potom mam aj casopis Alizee, ten je drahsi, ale zase je tam kopa strihov, teda na pletenie všetko a aj s navodmi, ale v nemcine, ale v pohode sa da, vyhodou je to, ze su tam rovno aj vlny uvedene presne, da sa odtial objednat alebo vziat a kupit z obchodu, kde som kupila aj ten casopis, v tej istej galanterke maju vsetky vlny z casopisu
akurat keby bol cas, ale cakam, ze zaspavat budeme uz skor ako teraz a zacnem....moja chvila este len pride 🙂

esmemia
29. aug 2015

Zienky prosim vas nemate niektora rozpisany postup na taketo uska?
Dakujem

martinaxx
2. sep 2015

kvietkovaná čiapočka 🙂

jaruskatt
2. sep 2015

@kolienko môžem vedieť, ako ste ju rozširovala? aby mi išiel ten vzor hneď od začiatku? Ak máte nejaký náčrt 😉

kolienko
3. sep 2015

@jaruskatt tu je zakl.placka ds a ta druha foto je rozsirovanie vejarikoveho vzoru od vrchu

kolienko
3. sep 2015

@nika1985 ahoj. Nemas prosim navod na tu kabelku?je krasna 😊

jaruskatt
3. sep 2015

@kolienko dakujeeeem

poisonblu
3. sep 2015

Pre mojho krpca do skolky na spanie

jaruskatt
4. sep 2015

@79zuzana krásna vestička. môžem poprosiť návod?

mimarepiska
7. sep 2015

@meggi0201 Nádherná čiapočka, je možné, že by ste mi poslali návod? Ďakujem veľmi pekne

kety8
14. sep 2015

Prosim vas nemate niekto navody na tento vzor?dakujem

martaniana
14. sep 2015

@poisonblu
no tá je nádherná..

poisonblu
14. sep 2015

@martaniana dakujem 🙂

terenova
15. sep 2015

Dobrý den chcela by som sa opytat či je tu medzi vami ochotná maminka ktorá by mi uhačkovala dve Bezzubky z filmu ako vycvičit draka.

baskaj
17. sep 2015

Dievčatá, nemáte prosím vás niekto uložený nejaký dobrý návod na výrobu hrubšej priadze z plachty? Pevnej bavlnenej, nie froté. Potrebovala by som na výrobu košíka a nechcem ísť formou pokus-omyl. Ďakujem.

baskaj
17. sep 2015

Alebo návod na výrobu takýchto hrubých košíkov? Môže byť aj v angličtine. Vďaka.

jankamarcel
20. sep 2015

@hricmajka ahoj,mohli by ste mi poslať nácvod na tuto čiapočku?dakujem

andreaaaa000
25. sep 2015

@kolienko krásne hackujete 😃môžem poprosiť návod na tú sivu čiapku?

kolienko
25. sep 2015

@andreaaaa000 dakujem.ale zial navod nrmam..je to z 2x nahodenych ds tzv puff stich (youtoube) ale nakonci neprevleciete vsetky nitky,ale dve di nechate,nahodite vlnu aspravite ds.popozeram videjka ci nieco nenajdem

kety8
25. sep 2015

@janula2011 dakujem ;)

andreaaaa000
26. sep 2015

@kolienko oki
Ďakujem pekne😃😃

dana_l
27. sep 2015

@poisonblu to je zlata ovecka