Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 tak dnes musis makat do rana 😝 😀 😀 😀
a ja si stale zadam hore do vyhladavaca ten moj nazov a sa na to kliknem, bo tiez neviem ako inac sa tam dostat... 😉

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 aha tak to dělám stejně 😒 a makat nemůžu, zítra a ve středu mám zkoušky tak musím na to trošku mrknout a navíc dopoledne zítra máme ještě focení do Betynky, takže to bude den celej zabitej... 😖

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 a ty mas ake skusky? 😕 a ake fotenie? juj, som zvedava 😉 😝

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 aaaale dělám si maturitu a finišuji 😀 😀 😀 😀
a focení zase do Betynky-to je časopis o dětech pro mámy(neím, jestli je i u vás)

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 jaaj, tak drzim palce! 😵 a betynku nepoznam, ale super, ze budete v casopise 😉

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 a to bude v ramci nejakeho clanku? alebo preco vas fotia?

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 sama nevím, minule to byl článek i jsem musela odpovídat a teď to budou snad nějaky oděvy na děti, jako do reklamy, no uvidíme... jako děti, ne já-neboj 😀

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 vy ste taky slavny? 😝 😀 😀

bandorka
10. apr 2011

AHojte holky, můžu se přidat? Pozvala mě za váma @zuzka72, já ted s háčkováním začínám 🙂 učím se a háčkuju 3 očka za minutu 😀 😀 😀

bandorka
10. apr 2011

prej vám sem mám něco hodit, tak přihazuju moje skromné prvotinky

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 😀 😀 😀 😀 no to zase ne 😎 😝
@bandorka ač prvotiny tak krásny a mnohé by ti mohli závidět 😉 vítej a pracuj na dalších...

bandorka
10. apr 2011

@zuzka72 pracuju pracuju 😝

lucia32
10. apr 2011

a pridavam zas niečo

lucia32
10. apr 2011

@bandorka vitaj 🙂

pata31
10. apr 2011

@bandorka vitaj a krasne ciapocky, nevyzera jak prvotina 😉
@lucia32 jeej, krasne ciapocky 🙂 🙂

lucia32
10. apr 2011

@pata31 dik...daj link na tvoju stranku na FB 🙂
Ja idem luskať čo ste popisali, samozrejme za aktivneho hačkovania 😀

bandorka
10. apr 2011

@lucia32 jak máš tu s tou kytkou, tu zrovna dělám a přijde mi hrozně velká podle toho návodu :-/

lucia32
10. apr 2011

@zuzka72 jééé ta ružova od LENKY K. je vydarena, daš navod nam laikom??? čo je to vystupla nitka???

lucia32
10. apr 2011

@bandorka veru, je velka, ja ju mam naživo trochu pohužvanu, čiže po prišiti nie je krasne vystreta, rozmyšlam nad nejakym vylepšenim, asi väčšim strednym kolečkom, alebo len 5 listkov

@pata31 dik, už som dla pači sa mi to, takže maš o 1 fandu viac 😀

pata31
10. apr 2011

@lucia32 dik 😀 inac dnes mi pribudlo 10 fanusikov aj s vami 😉 😵

bandorka
10. apr 2011

@lucia32 já myslela čepku ne kytku :D

lucia32
10. apr 2011

@bandorka 😀 sorač ... mne vyšla pekne, tiež sa naoko zdla velka, ale na hlavke vyzerala pekne, škoda, že som ju necvakla na malej...ona sa nerada foti s čiapkami...a už som ju poslala o dum dál 😝 robila som z camilly a hačik 3,5

pata31
10. apr 2011

zeinky, vas nebolia ruky z toho hackovania? ja som si uz aj celkom zvykla, aj ked obcas v noci mi opuchnu prsty....ale do rana je to ok...ale teraz mi zacal trpnut palec na lavej ruke... 😕 😅

bandorka
10. apr 2011

@lucia32 taky dělám z camilly háčkem 3

teri3
10. apr 2011

@pata31 šup sem s tým, aj Tebe to "olajkujem", dievcatku a zuzke som už 😉

teri3
10. apr 2011

@pata31 už som Ťa našla, poslednú stranu som čítala tak ledabolo

teri3
10. apr 2011

@bandorka no krásne - a že prvotiny...ako budeš pokračovať? Inak teda ja háčkujem už nejaký ten týždeň - viem to asi od 6-7mich rokov (na čiapky a pod. som sa dala len nedávno) ale tiež mi to ide ako v lete na saniach a to si myslím, že robím rýchlo, ale oproti babám, čo tu stíhajú 3 čiapky za deň, no nechytám sa 😕

dievcatko84
11. apr 2011

@bandorka ahoj 😉 No krasne a pripajam sa k nazoru, ze skutocne ako prvotiny to nevyzeraju, si sikovna a vidiet, ze si davas zalezat 😉 krasne 😉

@lucia32 supeeeer a velmi sa mi paci ten napad s klobucikom ako drzi kvietok, toto urcite spravim,lebo malej casto ide do ocka a takto to trosku bude dvihat 😉
@pata31
@zuzka72 kocky vy mate "paci sa mi" aj od uplne cudzich? ci len od tych co ste im poslali odkaz? Lebo mne fakt ste dali len vy zatial a nejde mi do hlavy, zeby mi nedali moji kamarati, podla mna ani nevedia o tom, ze som im to poslala...neviem kde im to vyhadzuje ale v upozorneniach iste nie... 😖
@zuzka72 ja betynku poznam, moja znama tam mala fotku synceka ked sa narodil ale to je uz asi 10 rokov 😉 potom sa pochval foto! sa tesim!!!