Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

matja
21. mar 2013

ahojte, skúšam ešte raz moje dve otázky, na ktoré nik neodpovedal 🙂
robite niektora toto?
http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1353
nerozumiem tomu, vie to niekto lepsie vysvetlit? mozno by to mohlo zaujimat aj ostatne, je to hackovanie neviditelnymi spojmi, prosim o radu, lebo tak, ako to je vysvetlene, som to nepochopila...

a druha prosba, viete niektora, kde by som nasla rozne sposoby robenia placiek na ciapocky? Napr. kvietky a pod. Nieco namiesto klasickej placky

letuskah
21. mar 2013

@matja ja to nerobim lebo ako ty som nepochopila 😕 a ine placky by som hladala napr v casakoch na decky, zaklad spravis podla decky a zvysok si prisposobis 😉

blka
21. mar 2013

@matusssa Já myslím, že by mělo jít hledat i na neregistrovaném. Dívám se na více počítačích a registrovaná bývám jen na jednom a jde to 😉 . Bude to o tom, jak píše vera-vila, napsat jen část slova.

adrika79
21. mar 2013

POMOC,surne zhanam 1 klbko tango biela kava 099, kupim aj za vyssiu cenu ako stala povodne... tato http://obchudekumedarda.cz/detail.php?zbozi=262...... velke dakujem :D

tina1506
21. mar 2013

dneska jsem si vzpomněla,že mám na MMB pár halenek a svetrů,co jsem kdysi pletla a nenosím je... možná,že začnu párat a vymýšlet nové blbosti 😀

dada200
21. mar 2013

Moja dnešná zásielku, veľmi ma potešila 🙂 Síce zimné priadze, ale kupujem do zásoby 😉

evelin116
21. mar 2013

@dada200 kde si objednavala zhanam zimne

letuskah
21. mar 2013

@tina1506 mas co robit uz len pri parani 😀

@dada200 taaaaaaaaaaaaaaakto hnusne zavidim 😀 😀 😀 som zvedava co porobis, tesim sa na dielka 😵

letuskah
21. mar 2013

@adrika79 tu stale nejake tango zhanas, ved uz ide jar, mozno 😕

saskax
21. mar 2013

@dada200 aky to je odtien tej eskimo uplne hore v lavo? 😉 dakujeem 🙂

dada200
21. mar 2013

@saskax 31 pastelova modra 😉

adrika79
21. mar 2013

@letuskah Jaj, na sveter XL, porazi ma, kym to dokoncim:/

gadrels
21. mar 2013

waw musim uznat ze krasne veci co ste vytvorili 🙂 len keby som vedela aspon strikovat a ani to mi moc nejde :(

dada200
21. mar 2013

@letuskah ja by som z nich začala robiť hneď, ale keďže už je po zime, tak škrečkujem na ďalšiu zimu 🙂 Teraz skoro každý vypredáva zimnu , tak sa oplatí, hlavne tá kráľovská modrá V pravo dole, z 10 € na 6,50€ 😉

letuskah
21. mar 2013

@dada200 super cena. vidis toto ja neviem takto nakupovat. ja kupim co sa mi paci vtedy ked mi to treba a casto krat preplatim...

@adrika79 ahaaa zase jedna z tvojich super zakaziek? 😀

haniar
21. mar 2013

moje prve satocky 🙂

matusssa
22. mar 2013

@haniar strasne su mile 🙂

vera_vila
22. mar 2013

@zuzikkaa http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3866 nebo si na http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 zadej do vyhledávání "šilt" a nejdeš spoustu návodů na čepičky s kšiltem i to, jak na kšil... viz můj příspěvek z 22.3. 9:08

vera_vila
22. mar 2013

@matja skrytými spoji neháčkuju a ohledně placek... U většiny návodů na vzorované čepičky máš i postup na to, jak v tom vzoru udělat placku...

haniar
22. mar 2013

@matusssa dakujem. 🙂

pitruskaskarolinkou
22. mar 2013

Ahoj ženy, vkládám zase nadílku,co se mi nakupila ve fotáku 😉

vera_vila
22. mar 2013

@pitruskaskarolinkou Krásné šatičky a čepičky samozřejmě taky!

cenculinka
22. mar 2013

kocenky, tak som aj ja uhackovala mojmu malemu Felixovi ciapku 😀 no teda vyzera to skor ako klobucik a vyzera skor ako pre dievcatko, ale parat uz nebudem 😀 😀 😀

blka
22. mar 2013

@pitruskaskarolinkou Ty šatečky jsou luxusní 🙂

letuskah
22. mar 2013

@cenculinka nehnevaj sa ale to babatocko sa mi paci viac ako ciapka, nadhernucky je 😵

cenculinka
22. mar 2013

@letuskah nehnevam sa, aj mne sa felix paci viac ako ta ciapka 😀 😀 😀

letuskah
22. mar 2013

@cenculinka ved by ti dal keby to tak nebolo 😀

leamax
22. mar 2013

ahojte. viem, ze to tu iste uz tisic krat zaznelo, ale: kde objednavate material na hackovanie? dakujem
inak robite vsetky krasne vecicky 🙂 len ziram, ked sem nakuknem

leamax
22. mar 2013

@kadri dakujem, idem kuk 😉
a z tej ceskej stranky sa da objednat aj na sk? oplati sa to, co sa tyka postovneho?
este sa opytam - co by ste mi poradili na jarny svetrik? dakujem