Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

evelin116
7. dec 2011

@lucia32 jej super to by si mohla aj nam posielat balicky co sme dalej.u nas maju velke hovno

letuskah
7. dec 2011

@lucia32 jej gratulka, po tomto tuzim, mat galanterku 😵 😵 😵 nech sa ti dari 😉

snehovavlocka
7. dec 2011

@lucia32 gratulujem.tak nech sa dari 😉

julianka777
7. dec 2011

kocky,odkial si objednavate vlny?ja som zatial objednavala len z klbkovlny...nejaky obchod kde su lacne vlny?dakujem 🙂

dievcatko84
7. dec 2011

@lucia32 Luuuuckaaaa!!!Super!! Nech sa dari!!! Keby som bola blizsie uz som u teba a robime biznis 😉 Nech ti idu obchody a vela sil a usmevov na zakaznikov! 😉

dievcatko84
7. dec 2011

@julianka777 ja vela objednavam z toptex.cz ale cz nie sk!

julianka777
7. dec 2011

@dievcatko84 a tam ta nevide vela postovne?ked to posielaju z Ciech?

dievcatko84
7. dec 2011

@julianka777 nie oni to posielaju zo SK ale je dlhsia doba aj 4-6tyzdnov. Ale fakt su krasne vlny a dobre ceny. Ja som s nimi velmi spokojna. Ono na tej stranke je odkaz pre objednavky na SK. Ked das .sk tak to je ina firma,len prekupili ich stranku 😖 skusim ti dat odkaz na tie objednania zo SK snad to pojde... http://toptex.cz/stranka-toptex_sk-17.html mozes si dat aj zaslat vzorkovnik zadara 😉 Mne osobne je najkrajsia ta Berunka ta je naadherne jemna! Akurat dnes-zajtra idem spravit objednavku lebo uz akosi mam "malo" 😉 chi 😉

julianka777
7. dec 2011

@dievcatko84 jej,dakujem 🙂 ja som tam hladala red heart ale taku tam nemaju ☹ nevies ktora je jej podobna?

lucia32
7. dec 2011

Babulky dík, snad to pôjde...už som zarobila 11 € 😝 😀

@julianka777 ja mam odber na red heart, momentalne mám na sklade baby asi 15 odtienov, baby dream všetky okrem bielej, neposlali alebo nemali a lisu a las vegas ( taku nitkovú) asi3- 4 farby...ale ak by ti neponahlalo, budem objednavať aj ine časom,, doba dodania oni maju cca 2 týždne...napiš o aku maš záujem a môžme niečo poriešiť... no idem dalej pracovať, mam zmluvy aj so storexom, niťarnou česka trebova a na elian značku vlny...

julianka777
7. dec 2011

@lucia32 a mas nejaku stranku z ktorej sa da vybrat?by som hned pokukala 🙂

dievcatko84
7. dec 2011

@lucia32 lucka ty posielas aj domov vlny? Tak to je dobreee!!! mas aj online obchod? alebo ako sa daju obzret inak vecicky?

lucia32
7. dec 2011

Baby čo deň ponahadzujem aj na mimibazar, len zatial nestiham...

matja
7. dec 2011

@lucia32 - Lucka, máš aj tú plastovú pomôcku na výrobu brmbolcov?

julianka777
7. dec 2011

@lucia32 a pod akym menom si tam? 🙂

dievcatko84
7. dec 2011

@lucia32 potom nam hod odkaz na teba v mimibazare, dobre? iste si nieco objedname a urobime ksefty 😉

lenadka
7. dec 2011

@julianka777 dakujem 🙂

lenadka
7. dec 2011

@lucia32 no tu najdes tusim kopec zakaznicok, ak budes mat elian nikcy tak beriem, sice mi ide balik zo vsetkymi farbami, ale biela tam chyba-nemali a urcite ich rychlo miniem 😀 😉

evelin116
8. dec 2011

potomsem pridaj link chceme vsetky pokukat a aj objednat. spolieham sa ze od teba dostaneme skorej vlnu ako z dakej stranky
@lucia32

evelin116
8. dec 2011

Baby zhanam takuto vlnu len v zelenom potrebujem ju cim skor...kupila som v kauflande a zelenu nemali. nepozreli by ste mi niektora z vas ci u vas nemaju taku zelenu?

dievcatko84
8. dec 2011

@evelin116 asi zajtra pojdem, tak kuknem 😉

evelin116
8. dec 2011

@dievcatko84 jaj dakujem si zlata..ak budu mat tak mi ju zoberies prosim ta aj 2 vlny. stala okolo0,50 eur

julianka777
8. dec 2011

@evelin116 ahoj,akurat som bola v Kauflande a takuto som u nas vobec nevidela ☹ ale je nadherna 🙂

evelin116
8. dec 2011

@julianka777 neviem ci to maju vo vsetkych kauflandov..je pekna a myslela som si ze sa s nou bude ovela horsie robyt ale celkom sa s nou da...hackujem teraz ako po keby som bola slepa.

julianka777
8. dec 2011

@evelin116 no aj kamaratky kupovali a take krasne 🙂 a ja ked som u nas nabehla,tak tam vobec taku nemali :(

evelin116
8. dec 2011

@julianka777 to ani u nas nemaju take nic ale isla som do kaufladu ze kuknemlebo som vydela ze mali davnesie v letaku

dievcatko84
8. dec 2011

@evelin116

@julianka777 u nas tiez v jednom nemavaju casto 😖 ado druheho nechodim, lebo je nadruhej strane mesta a zly pristup 😖 ale urcite sa pozriem 😉

letuskah
8. dec 2011

caute ja som sa dnes bola predzasobit chcem mlademu pulovrik ustrikovat, tak snad sa mi konecne aj nieco podari 😝

tintinka
8. dec 2011

@evelin116 u nas v KE uz nemaju taku..