Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

tiffanka
8. nov 2012

@sylvia36 a robíš ich na profi fotenie, alebo normálne na zimné nosenie? Neviem totiž, či by bola na ne lada luxus vhodná, ked baby píšu, že nie hociaká zimná vlna je na ne vhodná... 😕

jana0706
8. nov 2012

@nella0305 rada by som sa opytala na to ako funguje posielanie na SK - staci ked objednam tovar priamo u vas v e-shope a automaticky to pojde cez blogspot "na haciku" alebo to musim uviest niekde do poznamky?

sylvia36
8. nov 2012

@mykky takúto som napríklad robila...

sylvia36
8. nov 2012

@tiffanka normálne na zimné nosenie, už som robila asi 6 čapíc pre susedovie decká, a zo 3 pre moju dcéru... robím ich z baby vlny Red Heart Lisa.

tiffanka
8. nov 2012

@sylvia36 ..tá je vraj super..som sa tu dočítala... tak nech sa ti darí... 😉

tiffanka
8. nov 2012

@sylvia36 jéééj...milučkááá 😵

jana0706
8. nov 2012

rada by som sa opytala ake mate skusenosti s priadzou Elian, rozmyslam nad Elian Nicky - na zimnu ciapku pre 4-rocneho chlapca...odporucili by ste? alebo radsej Yetti od Vlnapu? (len farebne sa mi viac hodi ten Elian)

vera_vila
9. nov 2012

@tiffanka Děkuji... Já měla teprve včera čas kouknout po netu, jaké přesně značky to jsou, kterou chci... Já se zeptám u nás v té galanterce, zkusím tam dneska zajet...

dandik
9. nov 2012

@sylvia36 tak tu tvojí vlnu neznám...u nás jí mít asi nebudou ☹ Ale díky za super návod,...hned si ho jdu poznamenat.

dandik
9. nov 2012

@maria1610 Ten méďa je boží, nemáš náhodou návod?

kkattkaa
9. nov 2012

@vera_vila zdravim dakujem pekne za ochotu snad my to dnes uz pojde ozvem sa alebo ked sa my postasti tak poslem foto 😉 🙂

kkattkaa
9. nov 2012

@sylvia36 tak ta je krasna len zas hackovana kolko davate ociek na tilo hlavicky skusim ju upliest 😉

sylvia36
9. nov 2012

@kkattkaa no je to odhadom, ja vždy tie čiapočky priebežne skúšam na tých detičkách ... ☹

mariana0915
9. nov 2012

@tiffanka ano ano 😀

maria1610
9. nov 2012

@tiffanka jasné, že môžeš, veď aj ja mám inšpiráciu z netu 😵

nella0305
9. nov 2012

@jana0706 Ahojky, můžeš objednat přímo v e-shopu, my posíláme na Slovensko jen tímto způsobem - hromadný balík je na Slovensku rozbalen a balíčky poslány dál ( po obdržení peněz na účet Ivanky Jackové - Na Háčiku). Výhodou je, že neplatíte peníze za převod do ČR, ani české poštovné a poštovné na Slovensku je také rozumné. Samozřejmě pokud holky objednají za 5eur, tak se jim poštovné 2eura zdá drahé, je to určeno spíš pro objednávky trošku vyšší.
Do objednávky můžeš poznamenat "Na Háčiku", my aspoň budeme vědět, že víš, jak to funguje. Podklady k platbě dostaneš až před odesláním balíku z Čech - po uzavření všech objednávek.
Budu se na Tebe těšit. 😉

jana0706
9. nov 2012

@nella0305 ahoj, dakujem za odpoved - som si nakoniec vecer povedala ze to vyskusam hned takze objednavka uz v noci odisla 😀 akurat som mala smolu ze ked som si vybrala vlnu tak vzdy jedna z tych farieb ktore som chcela kombinovat v ramci jednej ciapky bola vypredana, tak som to nejako pokombinovala, dufam ze to bude sediet (som zaciatocnik takze sa v tom este tak nevyznam) tesim sa velmi na bavlnky..

petraslov
9. nov 2012

Ahojte, toto je môj posledný výtvor, tie papučky mi dali trošku zabrať, keďže som ich robila len na základe obrázku, ale nakoniec sa vydarili 😉

letuskah
9. nov 2012

@petraslov krasne su tie papucky

zuzul77
9. nov 2012

aky super kusok som nasla na nete: http://www.ebay.co.uk/itm/12-Sizes-Multicolour-.... objednam si ich 😉

petraslov
9. nov 2012

@letuskah ďakujem pekne 😉

dandik
9. nov 2012

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150105...

Holky háčkařky, použila jsem fotku od paní z Fcb, snad se nebude zlobit, popř. smažu, můžete mi poradit, co je za vzor ten slabý modrý proužek a co ten slabý bílý proužek - jsou to polodlouhé nebo krátké sloupky? dlouhé poznám 😉 Moc děkuji

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letuskah
9. nov 2012

@evka3231 hotovka, vyplnene, vela stastia pri pisani DP 😉

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daja0760
9. nov 2012

@evka3231 vyplnene

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiffanka
9. nov 2012

@evka3231 ...páči sa,,, ani to nebolelo! 🙂 😉

jahody11
9. nov 2012

@evka3231 vyplnene