Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

vera_vila
31. jan 2013

@lasirena Dáš, není to těžké, navíc to má autorka návodu krásně nafocené... Já jsem dělala podle jiného návodu a taky se mi špička zvedla, ale já dost utahuju a dělala jsem ten vršek se vzorkem...

miruska76
31. jan 2013

pridávam môjho druhého Boba staviteľa - teraz pošitá čiapočka ...

matusssa
31. jan 2013

@meggi0201 nadherne :o)

fatima30
31. jan 2013

@vierka82
poprosim navod 😀 😀 😀 je nadherna

meggi0201
31. jan 2013

@matusssa ďakujeeem 🙂

meggi0201
31. jan 2013

@lasirena ono to nie je zložité, len trošku asi komplikovano vysvetlené, pošlem ti ešte iné, skús to skombinovať

sirael
31. jan 2013

Baby prosim vas, odkial objednavate priadze za dobre ceny? Chcem malej spravit svetrik hruby a stale hladam a hladam, ale teda neviem, kde objednat. Mate nejake overene a dobre stranky?

poisonblu
31. jan 2013

@sirael traz sa bude robit hromadna objednavka z iceyarns.com, najdi si na fb klbkošopa

janabanc
31. jan 2013
zuzana172
31. jan 2013

@janabanc , naaaadherna, postup alebo link by nebol? 🙂

janabanc
31. jan 2013

@zuzana172 dakujem 🙂 je to jednoducha z DS a patent z KS,kvet z hlavy

zuzana172
31. jan 2013

@janabanc , no ake jednoduche, dakujem

blanche05
1. feb 2013

ahojte....maminky chcela by som si spravit stucne ku ciapocke ale este som ich nerobila tak neviem ako na to,poradite??dakujeeeeeem 🙂

jania023
1. feb 2013

@sonica ahoj z akej stranky si stahovala ten obrazok?viem ze tie veci sa vyberaju podla toho co sa ti paci ale aj tak aka je to stranka? 😉

vierka82
1. feb 2013

@fatima30 diky 🙂 som z foto robila, len tak odoka

sonica
1. feb 2013

@jania023 to neviem,ja som si ho "ukradla u kamosky na fb, hrozne sa mi paci a chcela by som si taky urobit.vzorka nie je problem, len strihovi ako na to 🙂

jania023
1. feb 2013

@sonica je pekny mozno by sa dal kupit lacnejsie ako urobit

sonica
1. feb 2013

@jania023 no co som si nanho vybrala vlnu tak ma vyjde tak na 10€ a to pochybujem ze za taku cenu by som ho kupila a navyse mna to bavi, takze s tym problem nemam 🙂

ludik3
1. feb 2013

ahojte,pridávam poslené dielko

janabanc
1. feb 2013

A ciapocka na modelke 🙂

cathie23
1. feb 2013

žienky, háčik aj vlna už doma, už len začať..teraz som brázdila vaše stránky, včera som tu našla obrázkový postup na čiapočku, ako pre debilov vysvetlené,nie video, neviem to nikde nájsť...poradíte?

irriss
1. feb 2013

Mam prosbu,poradi mi nekdo,..uz jsem z toho vypadla.. ☹ kolik budu potrebovat vlny na detsky svetrik.10 let (30kg)a na svetrik pro slecnu 13 let (50kg)?
dekuju

cathie23
1. feb 2013

@avanka ďakujem, túto poznám, ja som videla úplne pre blbcov po obrázkoch po skoro každom pohybe, lebo neviem ani prvé očko urobiť

cathie23
1. feb 2013

@avanka wau, to je ono :D ďakujem

letuskah
1. feb 2013

@ludik3 teraz som si zlomila ruku lebo som spadla na zadok, to je nadhera ten overal, krasna praca 😵

blka
1. feb 2013

@ludik3 To je nádhera 🙂
@janabanc Super 🙂 . Nemůže jí v tom díratém být teď zima?
@letuskah Mně než to došlo, tak jsem myslela, že sis opravdu zlomila ruku 😅

lussy23
1. feb 2013

@miruska76 nádhera

janabanc
1. feb 2013

@blka dnes sme mali 12stupnov ,takze nie,inak ked je zima jej ju urcite nedam