Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 Ok jdu si tě napojit já jsem Zuzana Vařeková ---no můj ksicht 😀 snad nejde přehlédnout 😀

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 tak uz mam 49 fanusikov, uz len jeden a oslavujem 😝 😀 😀

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 😀 😀 😀 😀

dievcatko84
10. apr 2011

@zuzka72 ze ksicht 😉 sak ty si taka kocka, ja stale nerozumiem ako ty vsetko toto zvladas co mas a mas pritom dve rocne deti! Ty nieco beries, ci co? 😉 😀

@pata31 aj ja ta chceeeeem 😉 A tiezr ozmyslam nad strankou na FB...len ako na to...sa bojim trosku dani a tak...

zuzka72
10. apr 2011

@dievcatko84 beru...přiznám se kafe a mooooooooc-z toho jsem živá 😀 😀 😀 😀 😀 😝 no a s tou stránkou jsem to právě řešila z @pata31 po IP a mám taky obavy a ještě tam dát adidas a nike, tak asi už sedím v base...nevím, fakt...jinak jsem to zkoušela napojit to jde, to mi Pata poradila, jak, ale fakt mám z toho bobky...já jsem posera 😀

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 @dievcatko84 hmm, tak to ma nenapadlo, ze by ma mohli kontrolovat z nejakeho uradu... 😕 myslite, ze vsetky tie zeny, co predavaju cez mmb, ze maju zivnost? 😕

dievcatko84
10. apr 2011

@pata31 no ja neviem..ale idem si aj ja vytvorit...dam len foto a sak ak chcu tak sa ozvu..uz len vymysliet nejaky dobry nazov 😉 Ty mas super! 😉 😉

pata31
10. apr 2011

@dievcatko84 diky, som sa snazila nieco dobre vymysliet 😝 😉

pata31
10. apr 2011

tak aj s vami uz mam 50fanusikov 🙂 🙂 🙂

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 no to určitě ne, ale já vystavovala na Aukru a jen použité věci a přišel mi dopis z FU a musela jsem vysvětlovat původ a vše možný, takže od té doby mám obavy...jako prý si můžeš vydělat do 20t. ale teď mi spíš jde o ty značky než o těch 20t
@dievcatko84 název mě taky nenapadá 😔 poraďte holky......
@pata31 tak já tam dám asi bez těch Adi a Nike 😉 50sát? tak bouchej šampáňo

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 aha, ty koky 😕 ale tie znacky isto nedavaj, ja som dala len hello kitty, a to by tiez nemalo ist... 😝

a nazov pre obe: Zuzkine hackovane ciapocky...jedna po slovensky, jedna po cesky 😀 😀

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 😉 večer v klidu na to sednu a něco spáchám...pak dám echo.... :D

pata31
10. apr 2011

@zuzka72 oky 🙂 mne treba dalsie ciapky hackovat, ale chcela by som aj pre moje dieta bekovku, bo ona jak obuvnikove dieta...nestiham jej robit 😅 😝

zuzka72
10. apr 2011

@pata31 😀

dievcatko84
10. apr 2011

@pata31 chi 😉 ja som rozmyslala nad menom...ale neviem..este pospekulujem a ked ja tam chcem davat aj ine vytvory..no idem to skusit 😉 ono je to dobra vec na seba upozornit a mozno len dat akoby ze toto som vytvorila..bez textu o objednani a tak...a ved ked budu chicet tak sa snad ozvu..nie?

zuzka72
10. apr 2011

@dievcatko84 už to máš, tak hoď link-mrknu 😉

iloha
10. apr 2011

ahoj holky, tak jsem vkládání zase obešla.......... kuk na http://www.facebook.com/photo.php?fbid=14936877...
je to ze vzorku co tady vkládala @dievcatko84

pata31
10. apr 2011

@iloha a das mi ten navod na ten vzor, lebo sa mi to nechce hladat...diky! 🙂

dievcatko84
10. apr 2011

@zuzka72 http://www.facebook.com/pages/V-zajatí-háčika-i... ale poslala som odkaz na nu vsetkym priatelom a zatial sa len jeden ozval...tak neviem, ci som to nepototo zle poslala 😉

zuzka72
10. apr 2011

@dievcatko84 odkaz mi nedošel, ale i tak jsem tě objevila-to se ti povedlo pěkně, já na to taky musím vlítnout 😀

dievcatko84
10. apr 2011

@zuzka72 vdaka 😉 Patka ma inspirovala uz uplne, lebo som rozmyslala,ale bala sa.. 😉 a este sup ty a budeme uplne fejsbuukovane 😉 😀

zuzka72
10. apr 2011

@dievcatko84 teď ještě jedem něco vyzvednout, pak na to vlítnu a musím nějakej ten název.... 😀

dievcatko84
10. apr 2011

@zuzka72 a co tak Zuzanka s vrtulou v zadku? 😉 chi 😉 Ja si ta tak predstavujem ked citam na FB co robis a co vsetko stihas 😉

zuzuh
10. apr 2011

Baby vy nespite ??? alebo kedy to vsetko stihate?
Ja sa stale trapim s tym hackovanym bolerkom co sme tu uz niekedy rozoberali navod.
Ale uz pomali finišujem.
Zacinam pomali riesit aj velku noc a potrebujem poradit,
Chcela by som mojim malym sibacom urobit nejaku nadobu - vrecusko- krabicku - kde by si davali svoju vysluzku ked budu chodit po sibacke, aby cokoladove vajicka nemali v kazdom vrecku a nasledne aj na obleceni.
Nemate nejaky dobry napad?

pata31
10. apr 2011

@iloha dik 😵

zuzka72
10. apr 2011

😀 😀 to ne, to bych pak musela tu vrtulku i vyfotit @dievcatko84 😀 😀 Už to mám, vhodím tam ještě fotky a pak pošlu odkaz...

iloha
10. apr 2011

@zuzka72 už se těším

zuzka72
10. apr 2011

http://www.facebook.com/pages/Háčkované-a-plete...

je to tu, ale ještě tam nic není-postupně přidávám

zuzka72
10. apr 2011

Holky no tak jsem zjistila, že když tam nedám ty falzy 😀 tak tam vlastně nemám co dát 😀 tak musím honem něco vytvořit 😀 ale nechápu, jak se dostat z mýho profilu na ten druhej...to nevím