Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

pata31
30. máj 2011

@iloha fiha, tak skore uzdravenie Terezke! 😕

pata31
30. máj 2011

a spravila som malej novy klobucik, kedze ten predchadzajuci s motylikom jej bol maly...musim este tu motylika dorobit 😉

iloha
30. máj 2011

@pata31 děkujeme, budeme se snažit 😉

@pata31 krásný klobouček 😵

dievcatko84
30. máj 2011

@iloha jaj tak co to s vami! No ja dufam, ze sa nieco uz zisti a hlavne, ze Terezka uz nebude stale chorucka, moje zlate...tak sa drzte kocky!

@pata31 krasnucky!!!

dievcatko84
30. máj 2011

Pred casom som davala foto kompletu pre malu co som robila 😉 tu je fotka ked v nom je oblecena 😉 Len nemam foto s klobucikom a sponkou 😖

pata31
30. máj 2011

dakujem baby
@dievcatko84 pekne to sedi malej 🙂 si isto dostala kopec pochval na tej oslave, ze? 😉

iloha
30. máj 2011

😵
@dievcatko84 kočanda 😵

letuskah
30. máj 2011

@pata31 @dievcatko84 baby pekneee
@iloha fiha tak teda nech pridu na to co jej je, ved take male telicko nemoze byt stale chore a brat atb, drzime paste

dievcatko84
31. máj 2011

@pata31 dakujem 😉 No oni si vsetci mysleli, ze je to kupovane 😉 ale nechala som to tak, kto pochvalil povedala sm, ze moj vytvor, a kto len obcumoval tak soms anechvalila aby nepovedali, ze sa vychvalujem 😉

@iloha no aj ja si myslim, ze stale byt na liekoch pre take male dieta nie je vyhra...nech uz konecne vypatraju co je vo veci!

pata31
31. máj 2011

Cafte, dnes aka sranda...segra zobrala moje ciapky, co som tu v Belgicku robila ukazat do roboty, bo ona robi vo Veritase a oni robia vselijake modne doplnky a galanteriu, aj moju stranku na fb im ukazovala, tak mozno sa raz dostanu moje ciapky do ich kolekcie, resp. ich budem pre nich vyrabat, aj ked to si neviem predstavit, bo to by som musela aspon 10ciapiek denne robit, jedine, ze by som vas vsetky zamestnala 😝 😀 ale je mozne, ze aj nic z toho nebude 😀 a najviac sa im pacila ta s motylikom, co som tu minule dala 😉

iloha
31. máj 2011

@pata31 tak budu držet pěsti
toto je můj odpolední výrobek http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=15677...

dievcatko84
31. máj 2011

@pata31 jej parada! Ked nebudes stihat 😉 vies kde sa mas obratit 😉

letuskah
31. máj 2011

@pata31 fiha tak budem drzat palce nech to vyjde 😵

@iloha krasa 😵

zuzka72
1. jún 2011

@iloha tohle je zajímavý Dobrý den,

http://www.knitpro.eu/BNP_IKDeluxeSet.aspx

zuzka72
1. jún 2011

@pata31 super, tak to je hezké, že naše zlaté ručičky jsou žádané i ve světě....

pata31
1. jún 2011

@zuzka72 veru hej 😉 inac som tu bola v galanterke a vsetko raz drahsie....

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 Zuzi a našla jsi to už někde v prodeji? Vypadá to dobře, myslím, že by to stálo za zkoušku 🙂

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 Navíc tam mají i v prodeji háček na to tuniské háčkování (kruhový) něco jako ty jehlice 😵

zuzka72
1. jún 2011

@iloha no právě, taky mě to zaujala, ale u nás jsem to zatím neobjevila, ještě zkusím tu známou v galalnterce ať se zeptá u výrobce a dám ti vědět...

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 ok, to bude super, já přemýšlela, že bych zkusila zmáčknout manžela aby mi sesmolil objednávkový dopis, ale zatím není doma ☹
nebo to zkusit přes němce, já to studovala v angličtině

zuzka72
1. jún 2011

@iloha vydrž, zítra odjíždíme na dovču , ale jen do neděle a v pondělí to zjistím u té známé...

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 ok, zkusím to 😀 vydržeeeeeeeeeeeeet

zuzka72
1. jún 2011

@iloha 😀 😀 😀 😀 musíííííííš 😝

zuzka72
1. jún 2011

@iloha fíííha...

zuzka72
1. jún 2011

@iloha tak ten háček si koupím 😀 a jen proto, že je barevnej, škoda, že nemají menší

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 prozkoumej to řádně, já našla zatím nejmenší 3 na tunis 🙂 ale myslím, že vím co budu chtít k letošním narozeninám 😀

zuzka72
1. jún 2011

@iloha 😀 😀 😀 a ty 3 jsou taky duhový 😀

iloha
1. jún 2011

@zuzka72 Myslíš, že bude stačit 3 háček na tunis? Já většinou dělám na 3, 3,5 od akry kovové ale zjistila jsem, že pak ještě jeden stejně silný a tam je 2, takže nevím jak jsou tlusté...........