Pomaturitné štúdium externou formou

milagros148
15. jan 2017

Ahojte, chcela som sa len opytat, ci ste niekto studovali formou pomaturitneho studia? externou formou? pripadne ci sa zato nieco plati alebo nejake blizsie info?

sykorkauhliarka
15. jan 2017

tak hadam to zalezi od skoly ...ja sa na to este len chystam bliezsie info ti da konkretna skola na aku sa chystas niektore odbory sa nedaju externou formou

sardinka336
15. jan 2017

Ake blizšie info chceš? Vieš kolko je pomaturitných študii? Zavisi od toho čo chceš študovat, potom je ideálne najst si na nete informacie o tom konkretnom študijnom odbore, stranku školy, ktora ponuka externe študium a tam sa všetko konkretne dozvieš. ..kazda škola moze mat ine podmienky študia, inu organizáciu študia - blokovo, soboty, piatky večer... prijatia, platenia...takze tvoja otazka je velmi široká...a za externe študium sa plati.
Taketo otazky v dobe internetu ...hradcore...

milagros148
autor
15. jan 2017

tak nenasla som tam nejako blizsie info ohladne poplatkov..neviem preco to tam nemaju aktualizovane..a oplati sa to vobec v dnesnej dobe podla vas? kedze dnes su uz ponukane rozne kurzy a nevirm co este vsetko..

sykorkauhliarka
15. jan 2017

ach dievca najprv sa vyjadri co chces a kde chces

milagros148
autor
15. jan 2017

tak mala som na mysli zdravotjicky asistent ..kedze vieme aka je sucasna situacia na SK...

sardinka336
15. jan 2017

čo tak zdvihnut telefon a zatelefonovat tam? Poslat mail...ak je to niekde pri tvojom bydlisku tak sa tam osobne zastavit, opytat....len študuj, uč sa to ešte nikomu neuškodilo ...v tom jedinom mal Lenin pravdu...treba sa učit...do dochodku pojdeš najskor v 65tke...lebo to sa bude posuvat len vyššie ten odchod do dochodku do času ked sa to bude týkat nás mladých.
Ze ,,mala som na mysli,, a ostatny to mali zistit zo zazračnej gule...ach dievča...

sardinka336
15. jan 2017

A na ktorej škole to chceš študovat? daj link....

sykorkauhliarka
15. jan 2017

moj kamarat si robi skolu aby mohol byt sanitar tam len s hocijakym kurzom asi nepochodis...zalezi aj od toho co si predstavujes ze budes robit

kallanchoe
14. aug 2017

Ahojte baby. Tak ma napadlo myslíte že sa dá spraviť pomaturitne štúdium aj keď som absolvent vs? Aj keď len 1 stupeň? Som na rodicovskej momentálne,rada by som si popri nej doplnila štúdium. možno zdravotnicky asistent rozmýšľam. Nie som s výberom doterajšej vs spokojna nechcela by som tam pokračovať. Momentalne sú prázdniny nedovolala som sa tam. Vďaka

17alexis
14. aug 2017

@kallanchoe áno, samozrejme, že sa dá.

kallanchoe
14. aug 2017

Len všade sa nachádza: je určená pre absolventov strednych škôl s maturitou. Tak to trochu mätie. Ma napadlo že či to už nieje potom pasé. OK dakujem krásne

17alexis
14. aug 2017

@kallanchoe lebo podmienkou je mať aspoň strednú školu, keďže ide o POmaturitné štúdijum. 🙂