Rozširujúce štúdium špeciálnej pedagogiky

safriana
21. jan 2014

Ahojte, nechystá sa niektorá z Vás doplniť si vysokoškolské vzdelanie v odbore vychovávateľstvo o špeciálnu pedagogiku (konkrétne špecializáciu pedagogika mentálne postihnutých) na UK v Bratislave? http://www.fedu.uniba.sk/fileadmin/user_upload/... Alebo je tu nejaká mamička, ktorá to má úspešne za sebou a vedela mi poskytnúť nejaké info. Štúdium je finančne náročné, tak zvažujem či áno alebo nie. Začínam pracovať ako vychovávateľka v detskom domove. Ďakujem za odpovede.

dixy89
27. jan 2014

Kamarátka sa chystá podať si žiadosť, ja by som tiež chcela len môj problém je v tom, že som dva týždne doma a dva v zahraničí, a neviem aký rozvrh bude či to budem stíhat, mám info že to býva tak 4 krát do roka po týždni ... čo by mi vyhovovalo, tiež zvažujem či sa nato dať

avanka
29. mar 2014

ahoj, ja som si ho doplnala v Ziline v roku 2003....mala som vystudovanu pedagogiku volneho casu v banskej Bystrici, hned po skole som nastupila ako vychovavatelka v Domove socialnych sluzieb pre deti a dospelych....a rozsirujuce studium specialnej pedagogiky bola podmienka mojho zotrvania v praci, tak som si ho urobila,
konkretne specializaciu Pedagogika socialne a emocionalne narusenych
ake info potrebujes?

katka.m
29. mar 2014

Mám, ale PU v Prešove.

hermina_
23. aug 2014

@katka.m ahoj, ja si teraz podavam tiez do PO prihlasku na rozsirujuce studium pedagogika mentalne postihnutych.... prosim ta, ako to externe studium funguje? ako su rozvrhnute prednasky? kolko je skusok? budem ti vdacna za kazde info.... 😉

rika76
23. aug 2014

Ahojte, ja by som bola takisto rada, keby sa niekto ozval, tiež sa rozhodujem či ísť na špecku a kde, či do Žiliny alebo Prešova, v Žiline viem, že je to po dve sústredenia v semestri (po-pia), aspoň tak mi bolo povedané a platiť sa dá aj na splátky. Avšak neviem ako to je v PO, viem len, že vraj po víkendoch, ale neviem či sa dá platiť aj na časti, a vlastne kde to ako prebieha, akí sú prednášajúci a pod. Takže budem rada za každé info. Ďakujemmmm... 🙂

hermina_
24. aug 2014

@rika76 v PO sa plati naraz k dnu zapisu a asi to bude cez vikendy... Prave som dala prihlasku... predlzili termin prihlasok do 31.8. a nebudu prijimacky.... pre mna je Zilina strasne daleko.....

rika76
24. aug 2014

@hermina no Žilina je aj pre mňa veľmi daleko, Prešov mám omnoho bližšie, a takisto lacnejšie, ide len o to, že naraz je to dosť veľa. Do Prešova som sa snažila aj dovolať, ale asi ešte prázdninujú, tak neviem.

hermina_
24. aug 2014

@rika76 ja som do presova volala v piatok a v pohode som sa dovolala....
051 / 7470 552, 051 / 7470 554, 051 / 7470 553, 051 / 7470 564

rika76
24. aug 2014

@hermina fuha, ja sa tam pokúšam, dovolať asi týždeň, kedy ma napadne volám, zvoní a nič, ešte skúsim zajtra. ty ideš na psychopédiu?

hermina_
24. aug 2014

@rika76 ano, na pedagogiku mentalne postihnutych

rika76
24. aug 2014

@hermina no skusim zajtra volať, snaď budem múdrejšia, veľa času už teda neostáva...🙂

hermina_
24. aug 2014

@rika76 drzim palce a ak by si sa na to nahodou dala, daj vediet 😉

rika76
24. aug 2014

@hermina jasne, že dam vedieť 🙂

lasto
24. aug 2014

@rika76 ja by som tiez chcela ist do ziliny, da sa este oodat prihlaska? Nevies kolko sa plati?

rika76
24. aug 2014

@lasto plati sa 475,-€ za semester, ale funguje to tak, že dostaneš splatkovy kalendár, na približne 190 € každy druhy mesiac alebo tak nejako, ale da sa požiadať aj na 4 splátky za semester po 135,- €, príhláška sa dá poslať do konca mesiac, ktorú si stuahneš zo stránky UK Ba, ktorá to robí ale v prihláške uvedieš detašované pracovisko Žilina, štúdium prebieha v dvoch sústredeniach (po-pia), počas jedneho semestra. Asi toľko mi povedali.

katy2
26. aug 2014

@rika76 fuha, to je riadna palka... v presove je 670 € na rok.... aj za cenu, ze sa neda na splatky...

rika76
26. aug 2014

@katy2 ved práve, a rozhodovanie je aj tak ťažke, lebo ked nie je 670 naraz, ale zas preplatiť sa mi tiež nchce

cessi1
20. jan 2015

Ahojky...neviete mi povedat ci otvaraju specialnu pedagogiku na rok 2015/2016 v ZA?????Dakujem za info...

kozky
31. jan 2015

Ahojte. Zaujímam sa o doplnkové štúdium špeciálnej pedagogiky. Nemáte niekto info. Ďakujem.

pblajla
31. jan 2015

v Žiline sa dá študovať špeciálna pedagogika? čo mám ja info tak nie ... niečo sa tam pomenilo?

slza85
23. feb 2015

nevie niekto , ci sa da aj v KE studovat specialna pedagogika ?? dakujem

istocka
23. feb 2015

@cessi1 Ahoj, chcela by som ťa poprosiť o info, či si sa dozvedela,či otvárajú tento rok špecku v Žiline. ďakujem

lucyannmary
14. sep 2015

@katka.m @hermina_ @rika76 ahojte baby dala som si prihlasku na rozsirujce studium spec. pedagogiky v PO, viete mi dat nejake info? kedze pozeram, ze uz mate zrejme 1. rocnik za sebou.... ohladom predmetov/skusok/narocnosti... skola bola soboty, ci? a ete mi napadlo pise sa tam aj nejaka zaverecna praca? budem vdacna za hocijake info 🙂

dievcinka22
13. okt 2015

Ahojte- chcela by som vedieť či je to moc náročné to doplnkové štúdium špeciálnej pedagogiky...už ste to niekto absolvovali v Žiline...a chystáte sa niekto tento rok 2015/2016?

eframka
28. nov 2015

@lucyannmary Ahoj, dostala si odpoveď na svoje otázky? Rada by som sa o tom dozvedela aj ja...ďakujem 🙂

mrauco
20. jan 2016

@rika76 chcem sa ta spytat sla si nakoniec do PO , ci BA?

rika76
20. jan 2016

@mrauco Ahoj, zatial som si nedala, možno tento rok, začínam uvažovať aj o RK, dala som sa na rigorozne, tak uvidim ako dopadnem a podla toho

mrauco
20. jan 2016

@rika76 a v rk to je ako?

rika76
20. jan 2016

zatial neviem, je to taky stred, cena je 850 za rok, ale ako sa študuje neviem, musim zavolať na študijne, snad potom budem múdrejšie, a BA musiš sledovať, čo konkretne otváraju zo špecky, a v PO myslím, že ovtáraju psychopediu a etopediu

mrauco
21. jan 2016

@rika76 fuha, ja som myslela, ze to je vseobecne specialna pedagogika pre ucitela alebo vychovavatela. aspon tak nejako to je uvedene na stranckach tusim v BA. len tam to je formou sustredeni a Presov tusim vikedny a je to lacnejsie, eln zas daleko. Ale zas ono je to asi dobre studovat, ak ma clovek nejaky prislub do prace, lebo takto to je pre mna risk.