Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8y
16. sep 2011

@deniskaka a to na tej fotke velmi nevidno detaily 🙂 ja som cele leto vyrabala koralkove kvetinky a manzel sa hral s vystrihovanim rohov a malovanim pismen 🙂

deniskaka
16. sep 2011

@k8y wow, no tak to vám muselo zabrat fůru času, ale člověk se snaží mít úžasné svatební oznámení, jelikož doufá, že svatbu bude mít v životě jen jednu 🙂 Jste šikulové! Netuším, zda-li bych do toho zatáhla muže 😠

snehovavlocka
17. sep 2011

@bezaz tu vyhru ti doprajem 😀 😀 😀 ale nech to nemas take lahke....

snehovavlocka
17. sep 2011

no,tak som si nasla kus casu...tu je moj prvy oficialny patchwork- vankusik 😅 nie je sice celkom presny,ale na prvotinu to snad nie je take zle

bezaz
17. sep 2011

@snehovavlocka tak dik 😀
baby, nasla som minky na hawthorne.., akurat som im pisala, ake by bolo postovne, tak dam potom vediet.. ako som uz pisala, z CR to bol des, za 2,5m minky 318Kc len postovne 😝

deniskaka
17. sep 2011

Dala jsem se do výroby hraček pro děti a zde je můj úplně první výrobek 🙂

deniskaka
17. sep 2011

a druhý 🙂

xnok
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
k8y
18. sep 2011

@bezaz @snehovavlocka
baby, tak uz mate celkom slusnu konkurenciu 😉 uz som zvedava, koho vylosujem

k8y
18. sep 2011

@deniskaka Deni, ty si nejaka prilis sikovna!! 😀

snehovavlocka
18. sep 2011

@k8y akurat som ti sla pisat,ze som objavila odkaz aj na dalsej stranke 😉 😉 😉 a ze nam to krasne stazujes....ale aspon potom bude mat vylosovana/y vacsiu radost 😀 zapacil sa mi tam ten napad s vybavou do kuchyne.mozno sa necham inspirovat,lebo mame v kuchyni take tvrde drevene (a aj chladne) stolicky.ale to mam este co robit,kym sa vypracujem na taky patchwork 😅 kazdopadne su tie sety latok aj tak krasne vsetky 😝

snehovavlocka
18. sep 2011

a baby,dakujem za vsetky povzbudive "paci sa mi" 😀 😀 😀 😉

troll
18. sep 2011

@snehovavlocka vankusik je krasny,jaj mna patchwork laka 🙂 🙂 🙂
@deniskaka vsetko je paradne 🙂 🙂 🙂 ja pridavam novu tildu

troll
18. sep 2011

@k8y no dufam ze bude stretko,lebo uz viem co si kupim a som rada,ze su tam sety,pa 🙂

k8y
18. sep 2011

@troll jasne, bude 🙂 Aj Anka by mala prist. Ale jasne, ze s detmi je to vzdy tazke, ked nahodou na poslednu chvilu ochoreju.

k8y
18. sep 2011

@snehovavlocka 😀 ja vam to prajem.. ale aka by to bola nuda, losovat z troch zucastnenych?? 😉

snehovavlocka
18. sep 2011

@k8y tiez si myslim 😀 😀 😀 no,ale ved bezaz najprv hrala solo

k8y
18. sep 2011

..tak este nieco na sprijemnenie vikendu 😉
http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/co-...

vera21
18. sep 2011

Baby, ved niekedy jeden prispevok za tyzden a teraz 😎 😎 Odidem na par dni mimo civilizaciu a nestiham citat !!! 🙂 🙂

vera21
18. sep 2011

Kde bude kavicka spojena s kecanim o siti ? Aj ja chcem ist !!!! Len do BA sa mi nechce - podte sem hore zienky, aj tu sa zije 😀 😀

vera21
18. sep 2011

@troll krasna je !!!
@deniskaka ty mas nejaku manufakturu ci co ???? Superne !!!!! Narocne podla mna 🙂
@snehovavlocka krasny vankusik.....strih som este neodfotila - prepac, nebola som doma, ale mam to v mojom "to do "liste, zajtra poslem 😔

kackabrcka
18. sep 2011

konecne sedi jedna anjelka aj u nas len cakam na farbu na tvaricky 😀 a dcerke som zvrtla tasticky do skolky nakolko ma znacku na skrinke jablcko 😉

vera21
18. sep 2011

aj ja pridavam - moj novy vytvor 🙂

k8y
18. sep 2011

@vera21 prve stretko bude v Ba. Fakt sa ti nechce prist? Ani raz? Napriklad tuto stredu.. 😉

deniskaka
18. sep 2011

@k8y Děkuji, jen jsem zkoušela, co to dá 🙂 Viděla jsem u známých, jak si děti šíleně vyhráli s podobnou hrací kostou, ale plastovou. Malá moc ráda po ni šahala, ale brali ji zpět, aby si neublížila. Dnes dostala ke křtinám svou 🙂 😀 I botičky (v albu)

deniskaka
18. sep 2011

@vera21 Děkuji. Nemám manufaktůru, jen spoustu netěří a synovců, kteří se narodili skoro všichni v jeden čas (rozmezí asi 3 měsíců) 😀 Nějak jsem nestíhala s dárkama během zkouškového, tak to dnes dostali všichni najednou 🙂 Napadlo mě pokusit se udělat něco sama a šíleně mě to chytlo 😀 Bylo super se dívat na tu dětskou radost, ten úsměv a zářící oči jsou nejkrásnější vyjádření díku! 😉

deniskaka
18. sep 2011

@troll Je nádherná! Moc se povedla!

deniskaka
18. sep 2011

Přidávám další své dílka, které jsem zvládla včera vytvořit (nepočítám potahy, kvůli kterým jsem vlastně šicí stroj vytáhla 😲 😀 , ale povedly se také 😀 )

kackabrcka
18. sep 2011

@deniskaka prekrasne..

deniskaka
18. sep 2011

@kackabrcka Děkuji, tak krásný komentář povzbuzuje k dalším pokusům! 🙂