• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
radost citat take pekne ohlasy....viem si predstavit,ze by vam aj pol dna bolo malo :grinning: ved pri takej teme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolacikoch....tych fotiek je trosku skoda,ale verim,ze pofotite aspon vytvory z novych latok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka tak to si pis, ze pol dna je malo :slight_smile: A to sme boli len styri! Neviem si predstavit, ako dlho by to trvalo, keby nas bolo desat :grinning: Ale je pravda, ze zo zaciatku sme vela rozpravali.. a ukazovali si casopisy a strihy..

@troll hned po tom, ako si odisla, sa zacala ponahlat @bezaz :grinning: Trochu sme sa ponahlali, ale myslim, ze sme stihli vsetko, co sme mali. Som rada, ze sa latky pacia. Vzdy hovorim, ze nazivo su este krajsie.. a na omak neodolatelne :wink:
21. sep 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka
@deniskaka
@troll
@lussy23 Dakujem dakujem, dakujem :slight_smile:
@k8y aj tebe velmi dakujem - napisem tam, kde mi bezaz doporucila a opytam sa
22. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz akoze dik za ten link ! to akoze to tu nikto predtym este nehodil ???? pozorne tuto diskusiu sledujem a tento link som este neobjavila :slight_smile: super, super, tesim sa....a este k tomu su aj tu....akurat som nakupila u Alinky, odoslala platbu a potom si to kukla....ach jo
22. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj, tesim sa, ze ste sa mali dobre......ja cakam na kavicku tu v ZA :grinning:
22. sep 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 vladi, aj som ich objavila uplnou nahodou, ked som zhanala filc :sweat_smile: :grinning: myslim, ze maju v ponuke aj tu fixku a sprej na latky.. do ZA pojdeme urcite niekedy v oktobri, svokrovci maju obaja 60tku :wink:
22. sep 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ak ste sa este nezapojili do sutaze, mate poslednu sancu: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/uz-len-24-hodin.html :wink:

@vera21 este k tej vybave som ti chcela napisat, ze som si az vcera vsimla, ze na tej mojej velkej rezacej podlozke od anir.sk, je mriezka v incoch :unamused: Su tam sice aj cm, ale samotna mriezka je robena podla incov.. celkom mi to vadi. Takze neodporucam.
22. sep 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y Dik Kati - ja som to pozerala na tej textil manii a zda sa mi to tam aj lacnejsie...tak sa zameriam este aj na tie inche - to by mi tiez vadilo...
22. sep 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi toto je ta levandulova latka, co sme sa bavili http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11660505&tab=5 nie je to samozrejme presne to, co ma katka z FR :wink:
23. sep 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll este jedna, ta vyzera skoro ako ta od katky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10964532&tab=9
23. sep 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jej,dik no tak stacila by aj ta lacnejsia :slight_smile: vera bavlnene latky ich ma tiez,ma to pod FR latkamy,namas nahodou strih na penazenku?nieco jednoduche :grinning:
23. sep 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Náš malý anjelik vylosoval výherkyňu prvej rozdávačky: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/and-winner-is.html

Pre tie, čo ste nevyhrali, som pripravila malú cenu útechy. A už teraz môžem povedať, že budú aj ďalšie, nebojte :wink:
23. sep 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tu mam aj ja len zeleny podklad vyzera to pekne
23. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka mas v mailiku konecne ten strih - dufam, ze ti to v takejto forme pomoze :slight_smile:
@bezaz super su tie latky ! ja som akurat vcera kupila pre seba levandulove tekuto mydlo a sprchovy sampon :grinning:
dievcata, lucim sa s Vami na tyzden - konecne aj ja tento rok uvidim more - prispievajte, site, fotte, nech mam co citat, ked sa vratim :slight_smile:
24. sep 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 prajem ti krasnu dovolenku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll dik !!! tesim sa uz :slight_smile:
24. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes idem spat trochu rozladena :unamused: Tak vela krasnych latok a tak malo casu na sitie: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/japonske-latky-kei-fabric.html
25. sep 2011 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 pozriem a dam vediet :wink: a prijemnu dovolenku

no a i ked hackovanie je trosicku v inej teme,ale podelim sa s vami o nase jesenne ciapocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
25. sep 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 uzi si to! Ktore more ides pozriet? :slight_smile:
25. sep 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 vladi krasnu dofcu a oddychni si :wink:
@k8y tak tu je vysledok, latka z nasho stredajsieho stretka a vas napad, puzdro na okuliare a kedze mi bolo luto toho kuska, co mi ostal, tak aj zalozka do knihy
25. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bezaz super, sikulka! Uz si to aj darovala? Ci to este len pride? Ja som este nic nepouzila, ale uz by som rada.
25. sep 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y uz som aj darovala, sila som vcera doobeda a poobede bola oslava :sweat_smile: klasika na poslednu chvilu :zipper_mouth: vraj uz babicka aj dala do pouzivania :dizzy_face:
25. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz no nadherne....aj latka aj vytvory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz - nádherné
26. sep 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka perfektne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz jej,ta latka je super aj ja mam kusok,sikovnaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, tak vela informacii som do prispevku na blogu este asi nedala: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/09/co-tyzden-dal.html
Su tam aj nove latky, co som dnes dostala z Japonska, aj latky, co som ulovila na nasom fabric swape, tak sa pokochajte :wink:
27. sep 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8y kde si objednala flic?
27. sep 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok