Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

lussy23
1. okt 2011

@papajka7 krásne

troll
1. okt 2011

@kackabrcka velmi vydarene 🙂 🙂 🙂
@snehovavlocka mas moj obdiv,niekedy sa aj ja naucim,krasne 🙂 🙂 🙂
@papajka7 tak to by som asi nikdy neusila,oliver ma sikovnu maminu, pretoze oblek sa niekedy tazko kupuje,super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

k8y
1. okt 2011

@papajka7 dakujem za pochvalu! 🙂 ta moja hviezda tiez nie je dokonala a šila som ju asi najjednoduchsim sposobom, na aky som prisla 😉

Pridala som par typov hviezd, mozno sa vam bubu hodit ako inspiracia. Ked nie na tuto charitativnu akciu, mozno na nejaky quilt 🙂 http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/10/ako...

k8y
2. okt 2011

tento tyzden som pre vas vybrala snad najkrajsie latky 😉 http://www.modernpatchwork.sk/

k8y
3. okt 2011

@dudri jej, dakujem, si zlata 🙂 Pohrabem sa v tom.. skoda, ze si mi to poslala po tom, ako som si objednala strih na tu tasku na fotke.

bezaz
3. okt 2011

@dudri super linky 😉

lusil2005
autor
3. okt 2011

@k8y ja som az teraz zbadala ten prispevok s otazkou... navod nemam ale je to lahke sitie, nieco ako tie tasky co som teraz sila, len ten vrch s ramienkom sa bude strihat zvlast, nie spolu so spodkom.

sammy19
3. okt 2011

baby, ahojte, som tu na skok. Minuly tyzden som dcerke usila motyla, tak pridavam foto 🙂

@lusil2005 krasna taska!
@snehovavlocka krasna ciapocka, sikulka!
@papajka7 uzasne, na take si snad v zivote netrufnem!

n161109
3. okt 2011

ahojte dievcata mam na Vas velku prosbu ... mam dcerku ktora miluje Ozzie boo a chcem jej tychto tucniakov zohnat no neradi sa mi a preto asi hladam niekoho kto by ich vedel vyrobit 🙂 prosim pomozte asi ,,dam cokolvek.. 🙂

k8y
4. okt 2011

@lusil2005 no, mas pravdu, trochu sa to podoba, vobec mi to nenapadlo. Nevadi. Chcela som, aby to vyzeralo tak, ako na obrazku, lebo si to u mna objednala jedna moja znama. Ale strih urcite vyuzijem aj neskor (mozno sa mi podari najst si trochu casu a usit taku aj pre mna, tiez sa mi paci).

snehovavlocka
4. okt 2011

@sammy19 ten motylik sa ti fakt vydaril 😀

lussy23
4. okt 2011

@sammy19 to je zlaté
@lusil2005 - krásne tašky

zuzana76
5. okt 2011

ahojte babulky, chystam sa robit na vianoce patchworkove gule na stromcek

ak niekto robite patchwork kde nakupujete latky? nasla som enjake e-shopy
http://www.zebrapatchwork.sk/index.php?option=c...

napriklad toto, mate nejake overene? cez MMB sa mi nechce, lebo ja potrebujem dobierku, pripadne az ste niekto z Nitry, tak ci sa tu daju niekde kupit pekne latky, nemam prehlad

a na toto sa chystam

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3365

vopred dakujem za rady

a este ak ste to neikto uz robili, ako si predkreslim tie ciary, nemate nejake zlepsovaky?

lusil2005
autor
5. okt 2011

@zuzana76 tuto pani ma velmi vela latok v ponuke, a ani to nemas daleko 😅 http://ladasijaciestroje.sk/bavlnenelatky/index...

zuzana76
5. okt 2011

@lusil2005 dakujem, tu som tiez uz pozerala, ma pekne latky

troll
6. okt 2011

tak som usila pre rodinku v cechach,uz nieco k vianociam, achcela by som stihnutt estu tu hviezdu pre katku 🙂

lussy23
6. okt 2011

@troll zlatí sú

lusil2005
autor
7. okt 2011

@zuzana76 a pani vierka je strasne mila a ochotna...

@troll kraaaasni su chalani! :D

vera21
7. okt 2011

ahojte 🙂 tak sme spat - uz par dni, len nestiham nic....tie strihy na tasky mam aj ja, takze Kati, nemusela si obejdnavat - ale nevadi, aspon nemusis tlacit, zvacsovat, zmensovat, mas to hotovo 🙂
@troll Su naozaj, naozaj krasni !!! Tieto vlasy neviem ani za svet urobit ! ako si ich robila, ze su to take gulky ? mas tam drotik ?
@sammy19 pekne a mile 🙂 idem si pocitat spatne, co ste usili...

vera21
7. okt 2011

@zuzubabo na tie papuce z Dedry mozes kludne pouzit jeden kobercek do kupelne - predavaju to v Tescu, videla som to aj v predajni kobercov Breno, aj v Ikei - je to taky isty matros ako na tie papuce a z jedneho maleho koberceka za 8€ ti to vyjde urcite

vera21
7. okt 2011

@olivova a preco su tie papuce uzasne ? ja teda kupejm z Dedry pravidelne, ale nad tymito papucami vaham 🙂 pouzivas to, ked "susis" dlazku, ci ?

bezaz
7. okt 2011

@troll superski, no uz ma chyta vianocna nalada, este aj pocko sa nam pokazilo 😅
@vera21 no rozpravaj a prehanaj, ako bolo na dofci? nech zavidim 😀
@vera21 @olivova ideme buduci tyzden do ZA na tu oslavu, tak dufam, ze bud v sobotu al. nedelu doo by sme mohli dat to kafe, ci? 😉
@n161109 teda googlila som jedna radost, ale nejaky strih ani nic podobne som nenasla, na to potrebujes niekoho kreativneho ako @olivova alebo @lusil2005 alebo ine maminky, co vedia len tak z brucha cosi stvorit 😅 je divne, ze nepredavaju takych plysakov 😲

troll
7. okt 2011

dakujem vam 😉 😉 😉
@vera21 uplne jednoduche,nasadila som ciapku ,dam drotik a namotam na jednej strane,zatocim azas to iste na druhej strane,pa 🙂 🙂 🙂 a teraz idem na dovolenku ja,ale iba do ciech,papa

k8y
7. okt 2011

Viem, ze vas, proficky, to uz nebude zaujimat, ale keby sem zabludil uplny zaciatocnik s ekologickym citenim a chcel by si usit nakupnu tasku, nech nakukne: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/10/ako... 🙂

n161109
7. okt 2011

bezaz @troll dakujem si super skusim im napisat 🙂 uz som nieco objavila vo francuzsku, pretoze to je ich rozpravka ... takze prave zistujem co by stalo postovne 🙂 hihi mam velku radost

monr
8. okt 2011

@k8y katka vďaka za tašku, budúci týždeň sa do nej pustím 🙂

olivova
8. okt 2011

@vera21 - nie-e...ja patrim medzi tych velmi lenivych na upratovanie. S tymi papucami si ocistim vsetok prach - dost sa na ne lepi. ked ich mam obute, nemusim tolko vysavat plav. podlahu (ked obcas vidim prach, prejdem tadial nohou)...Lepia sa aj vlasy (ak mate dlhe a popadane, ako my doma)
A ked nahodou potrebujes pochodit po mokrom, nezanechava to "capky".
Ako - ziadny zazrak urcite necakaj - su to len papuce 😀 ale ja som s nimi spokojna....a najviac su uzasne na schody - vnutorne , drevene....ked sa mi fakt nechce, poutieram ich nohou - su ako taka metla a zachytia vsetok prach.... 😀 😀 😀
Ale je pravda, ze zo zaciatku som si na ne nemohla navyknut - boli take "plantave" - velke. Aj no to som si vsak uz zvykla... 😅

olivova
8. okt 2011

@bezaz
@vera21
baby prosim ak sa vam da tak v nedelu...ja mam buduci tyzden cely piatok a sobotu skolu, az do vecera 😝

snehovavlocka
8. okt 2011

@olivova teda toto by mi nenapadlo....takze ty vlastne normalne na bezne nosenie pouzivas taketo "cistiace" papuce? mne by sa tiez hodilo takze daco,ze sa upratuje uz len tym,ze sa tadial prejdem 😅