Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

vera21
1. nov 2011

@annaola ahoj, vitaj 🙂 som pozerala tvoj blok - ten obal na knihu je paradny veru! ale pacia sa mi aj tie napady na mikiny a vesiak !!! super 😀

vera21
1. nov 2011

@kackabrcka u mna vitazi ta prva, ja som z tej kitty manie uz tiez dost otravena

annaola
1. nov 2011

@vera21 Dakujem, ten obal bol celkom pracny, skombinovala som rozne techniky - vysivanie, strojove a rucne sitie, atd. Sluzi ako spomienkovy album pre syncekovu kamaratku ktora sa odstahovala prec.

k8y
1. nov 2011

@kackabrcka no moja, tak som zvedava, co si z tohoto vyberies: mne sa najviac paci hello kitty, aj ked suhlasim so @snehovavlocka. A moj manzel hovori, ze by dal dole, asi meter tej pruzkovanej, potom bielu separaciu asi 10cm a vrch kvetinkovy.. ale ze zavisi od velkosti tej steny. Ked je stena prilis siroka, tak by dal iba pas kvetiniek uprostred a okraje nechal biele.. 😉

dudri
1. nov 2011

vyrobila som si drevene memo

k8y
2. nov 2011

Baby, viem, ze od vas v poslednej dobe vela chcem.. ked ma este podporite v tejto veci, budem vam nesmierne vdacna: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/11/moj.... A ktovie, mozno aj vyhrate wellness pobyt 😉

vera21
2. nov 2011

@k8y Kati,odkedy si sa tu objavila sledujem tvoj blog a velmi ti fandim, naozaj ! Teraz som si precitala aj tvoj pribeh a mas u mna dalsich 100bodov zo sto, pretoze profesne robime to iste 🙂 Velmi ti drzim palce v tom, co robis, poctivo som to vyplnila a odo mna mas hlas 😲

troll
2. nov 2011

@k8y Katka super,vecer vyplnim,chcem Vam iba povedat,ze aj ja mam blog uz troch davno,ale som sa tomu nevenovala az teraz.tu je odkaz

k8y
2. nov 2011

@troll este daj odkaz 😉

troll
2. nov 2011

http://andrea-carovny svet.blogspot.com/

troll
2. nov 2011

@k8y katka ja neviem tu stranku vlozit 😀 😀 😀 😀

annaola
2. nov 2011

@troll Kraaaasne babiky!!
@k8y poslala som ti hlas ;)

annaola
2. nov 2011

Neviete mi este poradit dobre strihy na sitych medvedikov?? Dakujem

k8y
2. nov 2011

@annaola Dakujem pekne! 🙂

vera21
2. nov 2011

@troll adi, to som ani netusila, ze aj ty blogujes ! paradne vytvory - super, super, len ši dalej, uz ho mam v oblubenych,. tak budem sledovat 🙂
@annaola chces tych Tilda medvedikov ? lebo to mam v knihe, ale najdem to aj niekde na nete, ked sa pousilujem 😀
Babyyyyyyyyyyy, ja zas potrebujem poradit nieco uplne z ineho sudka - kde zozeniem strih na oblecko pre babiky Chou Chou ? alebo Anabelku ? Nasej je v tych letnych satickach uz zima, ked ide do skolky, tak jej treba usit kabatik a vraj aj plavky, lebo pojde s nami do bazena - do vody sice nie, lebo nesmie, ale bude na lehatku a musi mat plavky !!!! 😀 Tak radte...

troll
2. nov 2011

@vera21 dik,jej ani tu babiku nepoznam,vies mam chlapca 🙂 pozrem cez google.a nemas niekoho kdo by ti strih nakreslil? 🙂

troll
2. nov 2011

@k8y pribeh som precitala,hlas som poslala 🙂 aj ja ti fandim 🙂 🙂 🙂

troll
2. nov 2011

@annaola dakujem uz pozeram tvoj blog,pa 🙂

bezaz
2. nov 2011

caveste, citam, nepisem, nemam co 😝 teda okrem slov chvaly, sikulky moje 😵
pocujte, to uz kolky krat zmenili zasa temu???? co im uz total preskocilo?? 😠
@k8y kati, hlas poslany 😉
@troll adi, pozeram, vzdycham 🙂
@vera21 vladi, tiez mame anabelu, ale nase babiky chodia v zasade nahe 😝 inak sa poda mna da upravit ten kabat aj podla spinkacov, len ju pomeraj a pridaj asi na ramenach a ruky zmeraj.. plavky by nemal byt problem, vrch das pruzok latky stiahnuty na prsiach a gatky tiez bajocko sa daju.. tu druhu nepoznam, to je nejake babatko?

troll
2. nov 2011

@bezaz cau uz si mi tu chybala 🙂 nechapem preco to zasa zmenili 😀

vera21
2. nov 2011

@troll dik, idem skusit este na net nieco najst
@bezaz dakujem - vidis, tie plavky mam nenapadli takto urobit - inak, si bohovska, ze urobit sama - ja fakt bez strihu neusijem nic...a ked mi strih na spinkaca nesedi, tak neviem s tym nic urobit 🙂 na toto som fakt lava....inak sama neviem, co hladam v takejto kreativnej teme xixixi
no a ten nazov - to co ? uznavam, ze tento pokus im vysiel o nieco lepsie ako ten prvy, ale aj tak si myslim, ze povodny bol vystizny a hlavne pre mna uz navykovy 😎

bezaz
2. nov 2011

@troll dik 😀
@vera21 ved ani ja nie som kreativna, ale nejako aspon cosi som sa naucila robit...
ad nazov, fakt nechapem, co ich to stale irituje, ved bol super, presne sa hodil, ved povacsinou aj tak sijeme hracky, ci??

vera21
2. nov 2011

inak ma tak napadlo, ze podla nazvu temy tu moze byt veru vselico 🙂 Moj poloviciak doma napriklad tvori lietadla - hodim mu link, nech sa prida....

monr
3. nov 2011

skúsim napísať martinovi, uvidím, čo k tomu napíše

monr
3. nov 2011

pridávam nedávno robené žaby pre kočky, jedna plnená nápňou z vankúša, druhá ryžou.

monr
3. nov 2011

@troll pozerala som blog, tie vankúšiky nemajú chybu

monr
3. nov 2011

@k8y hlas poslaný, držím palce 😉

monr
3. nov 2011

sme premenované, hurááááááááá, @martinjasen ďakujeme

vera21
3. nov 2011

HUraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!
@monr to tebe treba asi dakovat, vsak ??? dik dik ....dufam, ze s premenovavanim uz skoncili 🙂 My sa nedame !