• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

papajko, stránky už mam všechny :sweat_smile: chybí mi finální sešití pár frajeřinek :wink: :wink: :zipper_mouth:
16. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakonec to pěkně klaplo s tou výplní - nastříhala jsem to plátno o něco větší než vatelín, pak jsem to přišpendlila ve vrstvách plátno-plátno-vatelín (ty plátna "obrázkama" k sobě) a pak jsem to společně ze 3 stran oentlovala, pak jednou rovně sešila na samym kraji toho vatelínu a pak otočila... teď mi zbejvá jedna strana úplně nesešitá i neoentlovaná a to bude v hřbetu.... :wink: uuuuufff........
16. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonulah no super si to vymyslela! daaaaj potom fotecku hotoveho!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to musi byt perfektne! :grinning:
16. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonu si sikulka aj ja sa tesim na foto :wink:
16. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jste mě ukecaly....

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=314881&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ale ještě to fakt neni a kdyby měl někdo nápad, jak udělat ten hřbet, budu ráda... zatim to vidim tak, že to ručně obšiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože pás tý "tělový" látky mi k tomu nejde ani přišpendlit, natož přišít.... :sweat_smile:
16. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni, tak ta knizka je skvela! :wink:
16. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonu, tak rychloprdky, to je nápad :grinning:
16. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda sonu jsi fakt šikovná.Naprosto úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé holky, děkuju!!! já když to vidim z blízka, tak je tam tolik chyb.... :pensive: a zrovna ty rychloprdky jsou teda naživo lepší než na fotce - to ani neni poznat, co to je :unamused:
16. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě k rychloprdkám - jsem tam chtěla ještě pod plenu přidělat vlněnej obdelník, ale to už se v takový miniatuře fakt nedalo.... :grinning: (a Jáchym má přesně takový gatě, takže to snad pozná i on :wink: )
16. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonu, podľa mňa sú to jednoznačné rychloprdky. len mi nie je jasné, k čomu to je, však kým sa to naučí bude hádam aj odplienkovaný :confused:
16. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, kéž by :grinning: třeba bude talent přes ruce a ne přes svěrače :wink:
16. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonulah knizka je perfektnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: si sikula! fakt je nadherna, podnetna, naucna... no proste super napad aj vyhotovenie! :wink:
16. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj sonulah, tá knižka nemá chybu, super nápad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dík za pochvalu, ale jak jsem přiznala i v albu, nápad neni můj :pensive: je to těžce "vykradený" :grinning: , ale radost z ní mam, tak snad potěší i Jáchyma (a taky doufam, že něco vydrží..... :sweat_smile: )
17. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sikulky...aj ja sa idem pochvalit :wink: ...kuk do albumu...a dik za napad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, to je fešák!!! jakže se to vyrábí? :wink: (pardon, jestli to tu je nedávno, ale čtu to tu jen občas...)
17. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bashka ten je perfektnyyyy!!! :grinning: na spapanie.

sonulah http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=1&id=28943
17. mar 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonu tak ta knizocka je supeeeeeeeeeeeeer.idem aj ja na to.a tie rychloprdky fakt nemaju chybu :grinning:
17. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil, trosku ma dlhe ruky...teda predne labky...ale neviem preco, robila som ho presne ako bolo napisane...nevadi, aj tak je moj ňuňuňu :slight_smile:
18. mar 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil, děkuju za link! už ho mam uloženej.... tyjo, takže teď chci plést ponožky, dodělat knížku, ušít pejska, ušít nějaký vkládačky.... chjo, to je mor :grinning:

papajko, děkuju za pochvalu :wink:
18. mar 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil: ahoj, mas strih na zverejnenie na tvojho zajka? dakujem
18. mar 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonulah vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning: ja tiez ked mam konecne trosku casu, tak zacne vo mne vnutorny boj ze co vlastne idem robit zo vsetkeho toho co chcem robit :grinning:

weronique strih mam od jednej kamaratky, skusim ho pohladat.
18. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil, ještě chci vlastně ušít přebalovací podložku a nějaký merino-gatě.... hm a taky uplést vlňáčky a taaaak :grinning:

no, hrnu to před sebou pěkně - ty zájmy :grinning: :grinning:

ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :wink:
18. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mam to hotový..... ale ten hřbet je teda chabej, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ale hlavně že drží, páč je to 3x ušitý na stroji, tak holt estetická stránka jde stranou :frowning2:
20. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami • 2d • Dnes o 13:06

Už dlho ma láka vyrobiť si ozdoby zo slaného cesta, ale ešte som to neskúšala. Ak má niekto skúsenosti, prípadne dobré linky s postupmi - hlavne rôzne inšpirácie - sem s nimi ďakujem

napr:
http://www.rucneprace.szm.sk/navodyslanecesto.html

http://picasaweb.google.sk/stankojozef/PracovnyPostupNaOzdobuZoSlanehoCesta#

http://www.janart.webgarden.cz/ozdoby-zo-slaneho-cesta

http://picasaweb.google.sk/motyjel/Postup#
23. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, tak si ma sem prehodila, no tak dík....

lusil, ty si nenormálne šikovná, povedz mi, čo tebe nejde? :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alami nejde mi to vsetko stihat tak ako by som chcela! :grinning:
ale to je len zasluha dobrych rad, a toho ze ma to vsetko strasidelne bavi :sweat_smile:
23. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata..
Viete mi poslat stranku ,alebo nieco poradit ako sa hackuju ponozky pre deti??
PROSIM NAPISTE MI IIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPP
dakujem
23. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok