• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@evelin116 Ja som mala tiez podobny problem, moje rulicky sa ale uz zlepsuju, chce to asi prax. Prisla som na to, ze kvalita papiera je asi najdolezitejsia vec - najlepsie su z tych hrubych zoznamov (Zlate stranky), lebo ked som pouzila leskly casopisovy papier , aj rulicky boli horsie. A vzdy musia mat jemne konicky tvar( na jednom konci sa rozsirujuce) Tu je dobry postup : http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=193 a tu postup pletenia http://www.inspiracie.wbl.sk/NAVODY---papierove-pletenie.html .
Teraz mam skor problem zohnat potrebne krabice na opletanie.
To, ze mas kazdu rulicku inej dlzky podla mna vobec nevadi :wink:
5. dec 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaola ja fakt neviem co robym zle..potrebovala by som to vydiet v skutocnosti ako ma vyzerat ta rulicka.robyla som to z letakov kaufland a aj obycajne novyny som skusala a stale to bolo na prd.
5. dec 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@evelin116
@annaola mne sa zo zlatych stranok dobre nerulickovalo, teda vadilo mi ze su tie rulicky strasne kratucke a tym padom ich bolo treba vela. som lenivec lenivy :sweat_smile: uplne perfektne to ide z Noveho Casu, a myslim ze aj z Pravdy. Hospodarske noviny vobec nie. Novy cas je akurat velkost na 4 pasy papiera.
5. dec 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 rulicky predava na mmb id 49745 :slight_smile:
5. dec 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll dik skusim ju najst
5. dec 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll prosim ta a to sa musim tam aj prihlasit? ja som zaregistrovana na mmb ale cz.
5. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116to to neviem,vies ja som zaregistrovana.A nasla si ju? :slight_smile:
5. dec 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll nasla som ju ale az koncom januara to bude mat takze som na tom istom ako som bola :unamused: musim hladat dalej. a ty to nvies?
5. dec 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto je moja prva gula na stromcek.co myslite mam dat ruzove alebo biele? ostatne ozdoby mam biele a strieborne.
5. dec 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evelin116 nie ja nepletiem,moja segra sem tam nieco upletie :slight_smile: krasna gula
5. dec 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 krásna je
5. dec 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, to vazne nechcete vyhrat ten latkovy set?? Mam tam 6 komentarov, to je strasne malo! Alebo ste prehliadli blog? :wink:
5. dec 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y a o comje rec aj ja chcem vediet.
6. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 kuk na stranu 117 :wink:
6. dec 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este jedna anjelka v tomto roku :slight_smile:
6. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
autor
@k8y Ked ja nikdy nemam cas aj na komentare, ale uz som ti tam jeden supla. a citam ze este dnes je akcia na latocky, tak idem si urobit radost pod stromcek :sweat_smile:
6. dec 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 super, budes mat pekneho Jeziska! Hned idem chystat :wink:
6. dec 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll pocuj moja, ty mas vela volneho casu, ci co? :wink: je krasna!
6. dec 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa! :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hotovo. Dalsie prekvapenie, dalsie darceky: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/mikulasske-darceky-pre-vas.html

Veseleho Mikulasa prajem! :slight_smile:
6. dec 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y akurat som ti isla napisat ze ved uz je mikulaaaas tak kde je mikulasske prekvapko :grinning: no som zvedava. este som nikdy nic nevyhrala, tak ci budem mat tento krat trosku stasticka :sweat_smile:
juj tak by som isla sit same tasticky a kvetinky a somarinky :sweat_smile: a ked sme pri kvetinkach - usila som zopar takychto kvetiniek dievcatam v rodine. a ze ich mame v tej rodine dost! :zipper_mouth:
6. dec 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Tu je lepsia foto...
6. dec 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 no.. prave som pozastavila prispevok, lebo facebook blbne :unamused: Ked to napravim, znovu vypublikujem.
6. dec 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krásne
@troll nádherní je
6. dec 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi sa ospravedlnujem za male zdrzanie, ale baľšaja technika nefunguje tak, ako chcem. Opravene: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/mikulasske-darceky-pre-vas.html
6. dec 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y mam este raz likovat?
6. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 podla Mariny? :wink: je to super napad
@k8y kati nejak sa nechytam, ako sa da dat na FB aj ako oblubene? lebo mne to len ponuka pridat priatela :astonished: :sweat_smile:
baby, v sobotu som len tak zlahka preletela vianocne v BA a v 2 stankoch predavaju aj anjelky a spinkacikov, inak nic moc usite, vopred sa ospravedlnujem, ak sa tu pohybuje ich autorka :sweat_smile: ale v suveniroch na rybnej mali krasnu anjelku vo vyklade :slight_smile:
@troll aaaa to kedy stihas? sa ti maly odstahoval? :grinning:
a prisli mi dnes dve tilduskovske vianocne knizky, aaaach joooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jasne, ak mas facebook, lajkuj :slight_smile: lajkovania nie je nikdy dost :grinning: Ta registracia je iba ako nahradne riesenie pre tych, co nemaju fb, aby neboli znevyhodneni.. Dakujem!
6. dec 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok