• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@bezaz problem je asi v tom, ze mam pod tym istym nazvom aj stranku aj osobu :unamused: nevyhodilo ti to MP dvakrat? Dvom ludom sa to uz podarilo, takze sa to da, len FB teraz pomenil vsetky nastavenia a je to komplikovanejsie..
6. dec 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y aha, tak uz som to nasla, sranda, ze najprv mi to vyhodilo len MP ako osobu a az teraz mi to vyhodilo aj ako obchod :wink: oki doki, pri mojom stasti nic nevyhram, ale vsak sranda musi byt :grinning:
6. dec 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dik,maleho mam stale doma :grinning: anjelku by som uz ani nesila ,len znama potrebuje pre niekoho je to prplacka,sijem ovalny vankus prave teraz :slight_smile: bude to setik pre svokru a potom nic uz,len poriadok :grinning:
6. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y idem na ten facebook :grinning:
6. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y mne to hned hodilo normalne ze like.
6. dec 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y jaaaj ja si mam dat mp ako oblubenu stranku! ale ako? :confused: ked vyhladam modernpatchwork.sk a kliknem na to, otvori mi rovno e-shop. ako si to mam pridat medzi oblubene stranky? :zipper_mouth:
7. dec 2011 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Presne takto to doteraz fungovalo, ale nedavno to zmenili. Tiez som nad tym vcera maturovala. Musis ist na Facebook a tam si vyhladat MP (ako ked hladas priatela) a tam bude moznost pridat stranku medzi oblubene alebo stat sa fanusikom (neviem presne, ktory text sa zobrazuje).
7. dec 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y mne to nenaslo...len pridat priatela :unamused: ale na tvojej stranke mas like na FB,ale tam mi dalo len zdielat odkaz na mikulassky darcek....tak teraz mam na FB,ze zdielam odkaz....staci to?
7. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y uz sa podarilo: ked na FB das vyhladat: modernpatchwork (napisane spolu),rak mi naslo Modern Patchwork s tym,ze ide dat "like" :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@lusil2005 skus
7. dec 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snehovavlocka ale ja som like dala hned. to mi islo. druhy krat sa neda dat like ked uz to mam liknute
7. dec 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, tak teraz som nasla aj Modern Patchwork oddelene. a to ma u z hodilo na tvoje FB konto. napisala som nejake odporucanie, dala like, a neviem co sa este da :grinning:
7. dec 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 prepac,ja som zle pochopila vase prispevky....
7. dec 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snehovavlocka to nic, ja som to tiez najprv pochopila tak ze mam dat like, a potom az som zistila ze treba pridat do oblubenych... ale jaaaa na to pridem! :D
7. dec 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y
@lusil2005
ja som vyhladala a tam bolo len "paci sa mi to"....aspon pokial si spravne pamatam....nechapem ako inak by mala byt stranka medzi oblubenymi. ved si nedala "pridat priatela" (co je pri priateloch a nie pri strankach).
7. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@snehovavlocka ja som vcera normalne isla na stranku e-shopu, a tam je FB ikona "like" tak som na nu klikla. a teraz mi hovori k8y ze som odvcera medzi fanusikmi. takze asi sa to da cez like. :sweat_smile:
7. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y prisla mi zasielka, neskutocne sa tesim - naozaj je pravda, ze v skutocnosti su tie latky este krajsie ako na foto :slight_smile: uz sa tesim, ako sa do toho pustim....Inak dievcata, ja som nejaka divna, ale ja na tej Katkinej stranke nikde nevidim, ze mozem dat "like" - je tam twiter, zdielat na FB, ale nic take, ako ze mam zalikeovat :slight_smile: Nemozete tu niekto hodit Print screen, aby som vedela, kde to mam hladat ?
7. dec 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz nikde nemozem najst Tilda atelier knihu - na tom book depositary som hladala a nenasla, ani na amazone - ja ju chcem v angline, uz vobec existuje ??? ake ti prisli knizky ?
mam ju pozicanu od Stanky, asi si ju dam celu prefotit
7. dec 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ta gula je perfektna !
7. dec 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 ja mam to "paci sa mi to" nad tou kolonkou "tweet". pockaj hodim foto
7. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vera21 tutoki
7. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 no, dakujem moc moc za obrazok aj za detailos vysvetlenie, nakopte ma kdesi, ale ja to tam nemam ! kukam do toho ako puk, na stranku ako puk a nist....ja tam mam : "twet" a nejaku "0" - presne v tych miestach, kde je ta tvoja sipka :grinning:
7. dec 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem - to Tilda studio som videla, lenze obalka tej knihy bola ina, ako ta origos Atelier, tak ma to zmiatlo. Vnutri je to to iste ?
7. dec 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 ma iny obal? to som si ani nevsimla.. ano, je to ono :wink:
7. dec 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tie winter ideas - to je parada :slight_smile:
7. dec 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 su tam tie zvery {zirafa, papagaj, slon}, podsedak, tie zavinovacie tildy, taska na notebook a to iste len zmensene na mobil etc
7. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 no to je len brozura, preto som zobrala aj tu druhu, v tejto su take malinke anjelky, bradaty santa, ze vianocny kralik :grinning: tipy ako zabalit darceky, take viac dekoracne ako na sitie mi to pride
7. dec 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 Vladi, asi tam mas nulu, lebo teba uz mam medzi fanusikmi :wink: A som strasne rada, ze sa ti balicek paci :wink: Idem ti este odpisat na mail :slight_smile:
7. dec 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz no, tak aby som ti nezavidela, objednala som si obidve - aj atelier aj tie winter ideas :slight_smile: jupiiiiiiiiiiiiii - uz sa tesim ! dik Zuzi - by som to ani len nenasla, keby si mi tie linky neposlala....
@k8y no, tak dik - ved aj bolo logicke, ze sa mne nemoze zobrazovat na tej stranke nieco ine ako Lusil, ze ???? :grinning: som puk - vidis, som tvoj fanusik, klikam na tvoje stranky, blog a podobne krizom - krazom !
7. dec 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes sa mi podarila takato ciapocka pre dcerku...snad ju bude nosit,lebo ona ma svoju oblubenu a inu na hlavu nechce.len ta je uz mala,tak sa snad necha nahovorit na novu :sweat_smile:
7. dec 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok