• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
Ahojte, teda ja vas nestiham ani poriadne sledovat. krasne veci!
@lusil2005 - z toho slaneho cesta som sa aj ja snazila nieco vyrobit minuly rok, teda ale taki paradni anjelici by sa mi isto nepodarili. Mne z toho moc vyrobit neslo :confounded:

@papajka7 - uzasna babika a tie saty!!! A inac, super napad, ze si usila saty pre krstniatko rovnako ako ma babika, krasne naozaj! Aj ten konik je moooc pekny!
Inak, pozeram, ze mame podobne "stare" deti a sme asi v podobnom stadiu tehu:slight_smile: Tak si drzme palce na ten februar! :wink:

Ja som tiez nieco posila, no sa mi toho zasa nazbieralo viac, tak dam len par fotiek a ostatne, keby ste chceli, mam na blogu: http://www.chvilkapremamu.sk/2011/12/mackomania-ine-sitie.html
11. dec 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lusil2005 nemam slov....anjelici su proste nadherni
@idris slecna bude v tych satach riadna kočka :grinning:
@papajka7 ta robota stala za to....uzasna pracicka.krsnatko ma isto velku radost.aj konik je paradny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sammy19 jej,po dlhsom case si k nam opat zasla....mile hracky :wink: a ako sa mas? (aspon IP by to chcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. dec 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 nahera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: babika sa ti vydarila :slight_smile: konik je paradny :slight_smile:
11. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy19 perfektne vsetko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dalej vankusikujem
11. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@evelin116 parada! Este mi povedz, kde predavaju mlieko v plechovke :grinning: ci to je to zahustene?
11. dec 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papajka7 nadherne!
11. dec 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy19 sú nádherní @papajka7 nbádherná bábika aj šaty aj koník ... prosím vás podľa akeho navodu robíte?
@troll krásni vankušiky
11. dec 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y ja kupujem v lekarni nutrilon ar...tak mam toho doma strasne vela
11. dec 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll Kraaaasne su tie vankusiky! Mnam! :grinning:
11. dec 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelin116 vidis, take mlieko mi nenapadlo :sweat_smile:
11. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll padam na zadok! Ty zvladnes jeden vankusik za 15 minut??? Ci to len ja som taka pomala? :slight_smile:
11. dec 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y za jeden vecer :slight_smile: cca.3hod. :slight_smile:
11. dec 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll tak som pomala :grinning:
11. dec 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y Katka a co prave sijes?mne to sitie ide teraz lepsie,som rozbehnuta,vecer ked maly zaspi mam klud,ticho tak sijem :slight_smile: mam toho este dost do vianoc pa
11. dec 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll az teraz na tej foto vidim ze tie vankusiky maju aj bok! fakt su krasne.
11. dec 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll adi ja som moc nepochopila ako robis ten gombik... mas na to nejake "udelatko"? :confused:
11. dec 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll mam hlavne objednavky.. mamke obrus (taky ako mam aj ja, ale obdlznik), rozsita zipsovacia kapsicka a este musim stihnut dva kosicky a dve kozmeticke tasticky. Dalsia kamaratka chcela nejake kabelky, ale to uz ani nezoberiem :unamused: Este potrebujem ako darcek vankusik babke (s maleho fotkou na platne) a mala by som usit este dalsie ukazkove vankuse pre jednu firmu, ale nestiham. Nejako to uz tyzden tak blbo vychadza, ze po veceroch musim robit nieco ine, uz som z toho nervozna, ze som dlho nic nesila :frowning2: ...jaj, zabudla som! Sila, ale to prestieranie, co bola vyhra na Mikulasa, takze nie pre seba.
11. dec 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 to uz mam gombik nato,pozri foto,tu gulatu cast obalim latkou a plochou zatlacim a je tam taka mala dierka na nitku,bola to v jednom anglickom casopise na vysivanie,ale pouzila som teraz na vankus,Dala som link na tie vankuse :slight_smile:
12. dec 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@troll Vankusiky su paradne - na druhom som dokonca spoznala latky od Katky ! :slight_smile: dik aj za postup - je to zaujimave...tiez som premyslala nad tym gombikom - kde si kupujes to cudo ?

@evelin116 krasna mozaika !!! Toto som skusala, len mi to akosi nejde :frowning2:
@idris parada - mala bude fesanda :slight_smile:
@papajka7 velmi pekna babika, aj saty ! no a konik na palici - nemam slov - na to sa chystam uz dlhsie, ale nemam odvahu :slight_smile:
12. dec 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa tu akosi riadne rozbehli pred Vianocami, a piecť bude kto ????
ja pridavam - konecne som dokoncila kridla -a si po mesiaci :slight_smile: Moja tucna princezna :sunglasses:
12. dec 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@vera21 je to uplne jednoduche ako to ze co ti to nejde?
12. dec 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym dievcata za pochvali ale moc ma nechvalte lebo sa mi uz potom nebude darit
12. dec 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@troll som teraz pozerala taketo "buttonky", a ze 1 euro stoji 2 cm siroky pliesok na urobenie takeho gombiku!!!!!!!!!!! Ved to je drahsie ako hotovy gombik! :confused:
12. dec 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 krásna
12. dec 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@k8y kto vyhral kto vyhral? :grinning:
12. dec 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prave idem losovat :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8y zasa nic :frowning2:
12. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 velmi sa to podarila,tie tucne sa mi velmi pacia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dec 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok