Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

troll
12. dec 2011

@lusil2005 tie su teda drahe 😀 a kde sa daju kupit?

lusil2005
autor
12. dec 2011

Tak som skusala dalsich anjelov. Este niesu nalakovani, ale aj sa ich bojim lakovat... Ten lak niekedy urobi viac zla ako dobra 😒

lusil2005
autor
12. dec 2011

@k8y Gratulujem vyherkyni nech je to ktokolvek!!! 😀 Mne sa uz nove latocky vrtia v pracke 😅 juj tak sa tesim!

k8y
12. dec 2011

@lusil2005 😀 to sa dalo cakat 😀 myslim tie latky v pracke.

lussy23
12. dec 2011

@lusil2005 podľa mňa sú krásni,žiadne ľakovanie nepotrebujú

troll
13. dec 2011

@lusil2005 teda ty mas talent na vsetko...krasne 😵

troll
13. dec 2011

est e jedna mini Anjelka28cm

sammy19
13. dec 2011

@troll tá je nádherná!!! tá sa fakt podarila!
@lusil2005 krásni anjeli! 🙂 Ty máš talent tuším na všetko🙂

sammy19
13. dec 2011

@vera21 tá je krásna! 🙂 ja si na tie anjelky akosi netrúfam, zostávam pri tých svojich jednoduchých mackoch a iných "zveroch" 😀
@troll krásne vankúšiky!
@lussy23 - ja v poslednom čase šijem len z vlastnej fantázie, teda niečo si nakreslím a potom si podľa toho urobím strih a ušijem. Takže nejaký univerzálny nemám, len skúšam, čo sa podarí (a že sa toho aj veľa nepodarí 🙄 )

lussy23
13. dec 2011

@troll krásne

lusil2005
autor
16. dec 2011

tak som aj ja trosku prevetrala stroj... cvicila som na tie krasne latocky od k8y 😀

troll
16. dec 2011

@lusil2005 velmi ,velmi pekne,krasne skombinovane latky 🙂 🙂 🙂

vera21
16. dec 2011

@lusil2005 kraaaaaasa !
@troll ta je zlata 🙂

lusil2005
autor
16. dec 2011

Dakujem zienky! 😅

snehovavlocka
17. dec 2011

@lusil2005 fakt nadherne....

ankazi
18. dec 2011

zaujímajú Vás nezávislé hodnotenia šijacích strojov a ich kvality? Pozrite na www.patchworkparty.sk v sekcii poradňa alebo nové. Je tam odkaz aj na nezávislé stránky s recenziami. Mimochodom Bernina a Bernette získali prvé štyri miesta : -)

ankazi
18. dec 2011

Kočky, zapojte sa a ušite s nami zápis do Guinessovej knihy rekordov. Podrobný fotopostup na ušitie overlockového vianočného stromčeka nájdete na www.patchworkparty.sk v sekcii novinky

lusil2005
autor
19. dec 2011

Mam dalsie anjelske prirastky 😅 A tiez som sa trosku bavkala s Natalkou - robili sme vianocne srdiecka na girlandu - tiez zo slaneho cesta 🙂

lusil2005
autor
19. dec 2011

uff este foto 😅

vera21
20. dec 2011

@lusil2005 ti anjelikovia nemaju chybu !!!! aj srdiecka su prekrasne na tej girlande 🙂
@k8y perfektny postup na to prestieranie !!!! Normalne som to cele citala a mala chut to hned aj vyskusat. Este nikde som nevidela takd etailne popisane, ako sa robi to lemovanie, ci sikmy pruzok ci ako sa to vola 🙂 dakujem !

k8ty
20. dec 2011

Ahojte baby, musela som si zmenit meno, lebo zase urobili na MK jednu "uzasnu" zmenu, aby mi nejako skomplikovali zivot..nemozem odpovedat vo fore tak ako predtym, lebo som si tu registrovala aj firmu a moj povodny profil je viazany na sekciu profesionalov 😠

@vera21 touto spravou si ma tak potesila!! 🙂 este ked vyskusas a povies, ze sa ti to podla toho popisu podarilo, budem v siedmom nebi 😵

seminkads
20. dec 2011

konečne pridám aj ja niečo zo svojej tvorby, nepremokave oteplovacky pre malú, a niečo na spôsob termoobalu na vyzivky-su tam dve vrstvy vatelinu a osem vrstiev alobalu 🙂 improvizacia...

k8ty
22. dec 2011
vera21
23. dec 2011

Dievcata, prajem Vam pekne Vianoce - prezite ich v mieri so svojimi blizkymi a spomalte 🙂 🙂

sammy19
23. dec 2011

Ahojte sikulky, chcem Vam tiez popriat krasne Vianoce a vela stastia a zdravia ako aj inspiracie v Novom roku! 🙂

snehovavlocka
24. dec 2011

krasne vianoce a stastny novy rok 😉

jajuuus
24. dec 2011

dievčatá, v prvom rade vám prajem krásne vianočné sviatky a v druhom rade sa chcem pochváliť 😀 ježiško mi priniesol šijací stroj!!!!!!!! 😀 😀 😀 sa tešíííííííííííííííím!!!! v živote som ešte nešila na stroji a keď som videla ten "manuál"... ej... budem mať veru čo robiť, aby som sa to naučila.... 😀 ale aj tak sa strašne tešíííííím!!! 😵 😵 😵