Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

olivova
30. dec 2011

@zabka88 - dakujeeeeeeeem, aj Tebe zelam 🙂

lussy23
30. dec 2011

@snehovavlocka @vera21 peknučké

papajka7
30. dec 2011

ahojte
potrebujem radu,konecne som si zadovazila na tu moju prvotinu anielku kuceravu vlnu,ale netusim ako ich tam prisijem,niekde na nete som videla aj navod,len teraz ho nemozem najst,ako ich robite vy?

bezaz
30. dec 2011

@vera21 @olivova no dik, ako ma tu ohovarate 😀 baby vobec som nemala cas ani chut, ninke skoncila choroba, oskarovi zacala, dnes rovno dostal atb, ma anginu a chory je aj peto, takze sme v ZA boli v lekarni a v tescu, lebo som potrebovala oskarovi kupit pyzamka, inak cely cas len so svokrovcami 😝 uplne som grogy, zasa velke predstavy, ako budem sit a houby, stale len ratujem rodinu z chorob a len cakam,kedy to chyti mna 🙄
vladi, no ja som este sendvic nesila 😀 😀 ale mam predstavu, ze to asi moc nebude zvladat, ale co viem, mozno ma prekvapi
@zabka88 dik aj tebe 😵

papajka7
30. dec 2011

@bezaz dakujeeem tak idem na to 😉 mozno konecne aj foto bude 😀

k8ty
30. dec 2011

@petina88 aj tu nakupujú, len zabudli napísať: http://www.modernpatchwork.sk/ 😀

k8ty
30. dec 2011

Baby, ja som dnes konecne usila malemu deku, na ktoru sa chystam uz par mesiacov

k8ty
30. dec 2011

Inak co sa tyka tych novych strojov, ja som posluchala asi iba trosicku.. dostala som novu stolicku k stroju 😀 Je uzasna! Konecne sa mi pri stroji pohodlne sedi.

vera21
31. dec 2011

@petina88 no, ved jasne, ze u Katky v e-shope kupujem tiez 🙂 http://www.modernpatchwork.sk/
som normalne zabudla - ta tasticka, co som sem hodila teraz foto je cela z jej latok - ozaj, Kati, len jeden stvorcek tam je doplneny z mojich zasob - schvalne, ci uhadnes ktory ? ja myslim, ze sa tam hodi 🙂

vera21
31. dec 2011

@k8ty Krasna ta deka !!!! Krasa - to kde si prisla na taketo ukladanie stvorcov a obdlznikov ??? a stolicku mam v plane, lebo ma nehorazne boli chrbat - hod link na nieco, co je male a dobre 🙂

vera21
31. dec 2011

@papajka7 ja robim aj taketo, ale z kuceravej vlny : http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4078

vera21
31. dec 2011

@zabka88 dakujem za prianie - ja zelam tiez vsetko dobre v Novom roku - aj ostatnym, hlavne, nech mate dostatok casu a chuti na tvorenie 😀

papajka7
31. dec 2011

@vera21 dakujem,ukladam pre buducnost 😉 ,ja som tie vlasy vcera urobila,len som pouzila drot strasne hruby,len taky som nasla u manzela v garazi 😝 ,tak tvaricku jej na jednej strane mi zdeformovalo ☹ a vlasy som asi poriadne nepritahovala,takze noja anjelka vypada,ze ma parochnu 😀 ,no len sa utesujem,ze na prvykrat nemusi byt vsetko dokonale 😅 ,uz sedi na policke pri krbe,a tvari sa ,ze je dokonala 😀
aj foto bude,ked najdem fotak 😅 ,joooj preco take veci si vzdy najdu ine miesto 😠

k8ty
31. dec 2011

@vera21 uplne dole druhy sprava .. a vnutro 😉 Co sa tyka tej deky, tak nieco vzdialene podobne som videla na nejakom blogu, ale tuto som si v podstate vymyslela sama. Stolicku mam tuto: http://www.kika.com/sk/katalog/m/obyvacie-izby-..., ale nenamontovali sme opierky, aby nezavadzali. Nie je velmi hlboka a velmi dobre drzi krizovu cast chrbta aj pri stroji, ked som nahnuta dopredu. Velmi som sa z nej tesila, aj kvoli tej cene, lebo povodne sme pozerali nieco podobne v Ikea za 119€. Uvidime, ako dlho vydrzi material, je to taka obycajna sietovina.

papajka7
31. dec 2011

tak tu je ,esteze na fotkach nevidno nedokonalosti 😀

olivova
31. dec 2011

@papajka7 - kraaaaaaasna anjelocka... 😵
@k8ty - to je super deka....;) aj ja mam rozsitu z takych stvorcov, len ich lemujem akoby do obrazu - chcela som si nieco vyskusat, lebo sa mi to pacilo a aj som to na chvilu odlozila :D mne to trva velmi dlho...

baby ja cakam na foto od pribuznych, ze aby som sa pochvalila so svojimi kabelkami a dekami a babami, a kazdy na mna kasle....Prisla neter, ze : doniesla som konecne odfotene tie kabelky. Ale nemam kabel...super nie? 😀 a ja ze sa dnes pochvalim kabelkami....ach jo...tak si este pockam 🙂 pri tom frmole som to ani neodfotila...

olivova
31. dec 2011

teraz kukam ako tu naaaaaaaaaaaaaadherne snezi...

k8ty
31. dec 2011

@olivova kludne nafot aj taku nedositu, som zvedava. Inak tato moja bola rychlovka. Zacala som predvcerom vecer a vcera cez den dokoncila. Nemala by som pokojny Silvester, keby to ostalo nedokoncene 😉

olivova
31. dec 2011

@k8ty nafotim ti tie stvorce 🙂
takze damy, mam foto prvej darovanej kabelky ....po dlhom case aj ja prispejem ;)
z casopisu Marina...

Inak zelam v novom roku vela ale naozaj veeeeeeeeeeeelmi vela zdravia, chuti tvorit a aj to stastie nie je na zahodenie....

k8ty
31. dec 2011

Dievčatá, prajem Vám úžasnú oslavu Silvestra a dobrý štart do nového roku! Tu je pár udalostí, čo ma čakajú a neminú budúci rok: http://modernpatchwork.blogspot.com/2011/12/pat... 🙂

k8ty
31. dec 2011

@olivova dakujem! A taška je krásna! Čo je to za látku, prosím ťa? Jedna z mojich obľúbených farebných kombinácií 😉

olivova
31. dec 2011

@k8ty - je to kolekcia Urban Angel - grey od Studio E . Zohnala som ju na ebay, tato siva je vsade uz vypredana, a ta dotycna predava(la) po 1y kusky (kupovala som ju na jar minuly rok), ale za kazdy yard si ratala postovne - tak musim povedat, ze ma vysla dost draho...(latka stala to co postovne). Ale neodolala som na 2 kabelky ;) Inak v tych ciernych ornamentoch, resp. tie cierne ornamenty su okraslene takym striebornym neviem co - pieskom, sprejom? Ked zasvieti slnko je velmi kraaaasna ta latka - blystava tak akurat - nic extremne, je to jemne....

A dakujem za pochvalu 😉

k8ty
31. dec 2011

@olivova teba nie je tazke chvalit, vsetko, co usijes, je krasne 🙂 Uplne rozumiem tomu, ze si jej neodolala, aj ked to vyslo draho.. ja robim to iste s japonskymi latkami.. aj roznymi inymi, ked sa mi pacia 🙂

snehovavlocka
1. jan 2012

@zabka88 dakujem 😉
@vera21 ta tasticka je fakt suprova 😝

snehovavlocka
1. jan 2012

@k8ty jej,decka je krasna, rovnako aj model 😉
@papajka7 anjelka ti fakt vysla a asi vsetky obcas vyuzivame skvelu moc fotiek zneviditelnit par nedokonalosti 😀 😀 😀
@olivova uzasna kabelka zo suprovej latky.isla som sa pytat,odkial ju mas,ale vidim,ze uz ste o tom debatili v dalsich prispevkoch 😉 😀

vera21
1. jan 2012

@k8ty ano, veru, poznas tie svoje latky velmi dobre 🙂 ale tato sa tam hodi, vsak ? mne sa to pacilo ....
inak, stolicka vyzera uplne suprovo - ja sedim an taburetke, takze chrbat mam uz uplne zdeformovany 😒
@papajka7 velmi podarena prvotinka 🙂 sikovna si !
@olivova tak tuto som videla este nedositu, vsak ? je nadherna !!!! obdivujem ta

olivova
1. jan 2012

tak tu je dalsia zo sady na vianoce 😀
@vera21 - ano, to je ona 🙂 a tuto som chcela tiez ukazat nazivo, ale dako sa nepodarilo.... 🙂

k8ty
2. jan 2012

@vera21 jasne, ze sa hodi! Keby si mi nepovedala, ze je tam jedna ina, ani by som si to nevsimla 🙂 To vies, ze ich poznam, je ich zatial malo a mam ich rada 🙂
Fuuuha, na taburetke by som asi nevydrzala sediet. Kazdopadne si stolicku treba vyskusat, lebo aj tie, co vyzerali super ergonomicke, neboli velmi pohodlne.

olivova
2. jan 2012

@k8ty a kde mas foto???
idem aj ja uvazovat o stolicke....rozmyslam, preco ma tak boli chrbat :DDD ja sedim na kuchynskej...