• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@bezaz ano, mas pravdu - ja som si to zhodnotila tak, ze som sa to chcela naucit tu ciapku - ale len za vlnu by som dala viac, ako za toto aj s dopravou...inak, je to smutne, mas pravdu - a pokial budu existovat taki ludia ako som ja, co si to za tuto cenu kupia, tak to tak aj dalej bude....
8. feb 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na druhej strane, aj ja robim vela charitativnych veci......takze mam akysi balanc v tomto....
8. feb 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 vladi, nemyslela som to zle, skor ako memento nasho konzumneho zivota, predstava rucnej vyroby niecoho takeho v porovnani s cenou :wink:
8. feb 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz ano, jasne, ved ja s tebou suhlasim ! mna ked sa spytaju, ze za kolko by som predala tu zirafku, tak ja poviem, ze asi tak za 500€ :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skusala som dalsiu babiku ma vela chyb,ale konecne som znova nieco vytvorila,stale nas choroba nahana :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@vera21 @bezaz v tomto s vami baby uplne suhlasim! Podla mna ti, co sami netvoria (nesiju, nepletu, nahackuju...) to nevedia ocenit. Odkedy sijem, pozeram sa na ceny uplne inak. Minule som videla v ikei super kozmeticke vrecusko.. za 2 eura. Ani za svet si ho nekupim, lebo viem, ze keby som take sila, pytala by som zan aspon 10.
8. feb 2012 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@troll woooow! Ake chyby, prosim ta?? Je perfektna! To je taka velka, ze ma na nohach naozajstne topanocky? :slight_smile:
8. feb 2012 o 17:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll nádherná bábika
8. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty ale ma chyby,oblecko vobec neviem sit a nohy ma dost velke :grinning:
8. feb 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll tak neviem, kde su chyby.. naco vobec aj s @olivova idete na kurz, ked uz sijete skvele babiky? ci mi budete robit asistentky? :grinning: adi fakt je krasna :dizzy_face:
@troll @olivova baby uz mate matros na kurz? mne konecne dnes dosiel rozpis, tak som rozmyslala, ci si niektore veci neobjedname spolu? ci mate vsetko?
8. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz hoj,zrovna som ti isla pisat,ze pani Deniska mi pisala email,ze ci chcem sit babiku c.1alebo c.2ale obrazok babiky mi neposlala,ziadnu prilohu nemam,asi som blbec,vies horucka :grinning: no ja ziadny matros nemam,ani farby,a nevies ci pani Deniska ma ten uplet?
8. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi no dva obrazky su pri tom kurze http://www.zebrapatchwork.sk/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=6&Itemid=29 ja som jej pisala, ze chcem tu druhu, nie pipi :slight_smile: minule uplet ukazovala, tak jej este napisem, ci ho ma, skor som myslela ten dalsi matros, musim to este nastudovat
8. feb 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dik,aj ja chcem sit tu druhu,no veru aj ja si musim urobit zoznam co potrebujem,hlavne ten uplet a telovu latku,na tu moju babiku som tiez pouzila uplet,ale je tmavsi potrebujem svetlejsi.no a mas farby?
8. feb 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll nemam nic :grinning: :grinning: akurat som nasla na MMB ihly na babiky, v tom zozname bola nejaka 15cm, tak som pisala predavajucej, kolko ma :wink:
8. feb 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz no ihly mam uz davno,aj plysovy drotik,pozri ci nema v zebre ihly,ja som kupoval v pachwork hobby art obchodiku,poznas?
8. feb 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll vidis a ten plysovy drotik je prosim ta co?? :astonished:
8. feb 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz alebo olivova poradi :slight_smile:
8. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll aha uz je mi to jasne :grinning:
8. feb 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, vidím, že žijete kurzom :slight_smile:
@troll, ak sa nemýlim Andrejka, bábika je krásna, už som ju pozerala na MMB. A s tými čiapočkami a inými handmade vecami máte obrovskú pravdu, ten, kto nič také nikdy nerobil, nevie oceniť takéto výrobky, ale to je chyba v ľuďoch...tak dobrú noc a krásne tvorenie šikuľky, ja som dnes akurát len Brunka ušila, ale toho predstavím neskôr :slight_smile:
8. feb 2012 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludik3 no kde je fotoooo?? :wink:
baby, chcem mat straaasne vela casu a chuti na sitie http://maureencracknellhandmade.blogspot.com/2012/02/valentine-appliqued-apron-set-tutorial.html :sweat_smile:
9. feb 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll krasna, bozska ! ziadne chyby nevidim :slight_smile: topanky ma bohovske ...aka je vysoka cca ?

@troll na co pouzivate tie ihly na babiky ? co sa s nimi sije inak ako s normalnymi ihlami ?

@bezaz vidim, ze ty sijes podobne ako ja - sedim pred telkou, kukam Panelak, notebook na kolenach a pozeram same posupy a premyslam, co si usijem :slight_smile: este sa potrebujem z tej teorie premiestnit za stroj a konecne aj sit :grinning: :grinning: dnes som nasla takyto kufrik - hlavne ten z tej ľanovej latky je paradny :slight_smile: kuk :
http://www.kunhutky.cz/patchwork/index.php?m=9&m1=kufrik
9. feb 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 vladi uuuplne na 100% si ma vystihla, presne tak "sijem", teoria zmaknuta na 1* a skutek utek.. som si kupila kurz na tasky na marine a chodim tam len mlsat a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bezaz no, ved super, aspon nie som sama co sije na pocitaci a pred telkou ! :slight_smile:
9. feb 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll fiha krásna bábika a chyby žiadne :confused:

dievčatá zajtra má dcéra mojej kolegyne meniny, som jej urobila koníka, len dúfam, že nie je škaredý :zipper_mouth:
to je môj druhý koník... škoda, že Vám ho neviem ukázať ... v mobile mám, ale nemám kábel do PC .... :zipper_mouth:
9. feb 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Konečne mám písmenka došité :slight_smile:
Chystám sa na flísové tepláčky...
9. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Dievčatá, dnes bol dlný deň.. konečne som dopracovala. Ak potrebujete gombíky na poťahovanie alebo látku na tlač, viete, kde ich nájdete :wink:
10. feb 2012 o 00:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzubabo velmi pekne !!!
10. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 dik,no babika ma cca 48 cm a sama stoji a sedi,a ked prisivas ruky aj na nohy na gombik,aby boli pohyblive,potrebujes dlhu ihlu,aby si preslo cez telicko. :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok