• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@bezaz ahoj,no kde si sa rozhodla kupit ten uplet?pani Deniska ho nema na predaj?
10. feb 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo nádherné
10. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, nieco pre vas: http://sew4home.com/projects/fabric-art-a-accents/1084-cotton-candy-kitty-is-the-purrrfect-valentines-pal :wink: teda aspon pre tie zacinajuce, lebo ked vidim niektore vase zvieratka a babiky, tak toto potrebovat nebudete :slight_smile:
10. feb 2012 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby, videli ste novu tildu? sice len obrazok, ale jaka retro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13385186&tab=2
@troll adi furt nie som rozhodnuta, musim sa konecne k tomu posadit a pozriet cely ten zoznam, lebo skoro vsetko musim kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pre tie, čo hľadáte novú Tildu
https://plus.google.com/photos/106843144659505314903/albums/5708210834985234049?banner=pwa
ja foto Brunka pridám až s Matúškom, to nemôžem len tak bez neho :slight_smile: a neviem, kedy to bude....
13. feb 2012 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludik3 jeeeziiiin vdaka, tak sa mam zasa na co tesit, kde ta zena chodi na napady, ze v kazdej novej knizke su take pekne veci a v zasade sa ani nevykrada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz veru ma super napady a tie farebne kombinacie a latky su krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz @ludik3 @troll Ja teda Tildy nesijem a asi ani nikdy nebudem, ale fakt su krasne!
14. feb 2012 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi, uz ju mam objednanu, v anglictine vyjde 25.5., tesim, tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
@k8ty nooo, nikdy nehovor nikdy, ako ja som povedala, ze deku nikdy sit nebudem :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz mas pravdu.. ja som si tiez sijaci stroj kupovala iba na skracovanie nohavic :grinning:
14. feb 2012 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @vera21 Milé moje, ďakujem, dali ste mi inšpiráciu na článok do blogu :wink:
http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/02/nikdy-nehovor-nikdy.html
14. feb 2012 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@k8ty katka, tak diiiik, takto ma verejne ohovarat :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz neohovaram, to bol kompliment :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty No teda, aky pekny blog ! Z tej retro latky mi moja mamina usila obliecky - taku postelnu supravu do postele !!!! Len som nemala tu zltu farbu, ale zelenu - motiv ten isty :grinning: :grinning: :grinning: a zasoby priadzi a bavlniek mam takisto po mamine a tiez to pokladam za velky poklad :slight_smile:
Inak dievcata - ta Tilda s tym sijacim strojom je bohovska !
@bezaz kde si objednala ? daj sem link, pls ....
14. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 vladi, sak na bookdepository :wink: moja the best stranka :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty Kati - uz dlhsie som ti chcela napisat, ze na tvojom blogu vyuzivam skoro stale tu prepocitavaciu tabulku - ked sijem nieco, co je v inchoch :slight_smile: tak len, aby si vedela, ze uz mna v izbicke si stale xixi
no a uz davnejsie si sa pytala na pripomienky - tak mam jednu - na pravej strane, kde je archiv blogu - tam je to pisane takym bledomodrym pismom a je to na bielo-modrom podklade a nie je to moc dobre vidiet - ja by som uvitala inu farbu pisma, lebo sa stava, ze hladam tvoje prispevky a zle sa mi to cita .... :wink:
14. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz aha, no ved jasne, ma nenapadlo :slight_smile: idem to kuk ...
14. feb 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz super cena !!!! uz som si ju zarezervovala - dik !
14. feb 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 vladi, sak to bude len taka brozurka, ale zasa akaaa kraaasnaaa :dizzy_face: :dizzy_face: inak na weekend mozno pojdeme do ZA, tak by som sa ozvala :wink:
14. feb 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz no ved ano, potom mi to doslo, ze to bude brozurka :grinning: ano, jasne, daj vediet, tesim sa ! dame kafe v Europalace-i - vezmem si deku, teple ponozky a paperku :grinning:
14. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21 :grinning: ja som vedela, ze nie som sama, kto mal doma takuto latku! Za sociku sa toho asi vela kupit nedalo, vsak? Skoda, ze si uz nepamatam, ci sme z toho mali aj nieco usite alebo nie :sweat_smile:
A dakujem za pochvalu prispevku. Pritom taka rychlovka. Ste ma dnes s @bezaz nakopli, tak som to narychlo napisala. Chcela som uz davnejsie, ale ked muza nekope, tak nekope.. tak ste dnes boli moje muzy :dizzy_face:
Jasne, moj osobny spravca stranky nastavi bud tmavsie pismo alebo inu farbu. Mas pravdu, ze to velmi nevidno.
14. feb 2012 o 23:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievctata, pozeram kolko krasnych vecieciek tu pribudlo .OOO
Ja mam zopar novych zapisnikov - pre mojho drobca som usila dennik a denny planovac s kravatou , pretoze je trocha hyperaktivny a psychologicka nam doporucila pekne mu den naplanovat :wink: http://moresuntolife.blogspot.com/search/label/fabric%20book%20cover
14. feb 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha , ten predchadzajuci link nefunguje, lebo som dala ciarku do menovky :grinning: http://moresuntolife.blogspot.com/2011/07/my-work-latkove-obaly-na-booky.html
14. feb 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, plz, nebudete niekto objednavat z fabrikshack? potrebujem len jeden panel :sweat_smile:
15. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi, ozaj, dnes mi pisala deniska, ze ona uplnet nema, takze ak si este neobjednavala, mozeme to spolu objednat z tych ciech, na linku, co bol ku kurzu :sweat_smile:
15. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz prave Vas tu citam :slight_smile: iba ten uplet ,alebo aj telickovu farbu?nemam nic :slight_smile:
15. feb 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz bude nam stacit asi ten česky uplet,telovej farby ,este si to vecer pozrem :slight_smile:
15. feb 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll ok, dame to dokopy, lebo sak ktovie, kolko bude trvat dorucenie, mame na to 3tyzdne :sweat_smile: ozaj, ten plysovy drotik akej farby vlastne? co si myslis, ze sa z neho bude robit? :astonished:
15. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky vkladám inšpiráciu ako zo starého trička spraviť za pár minút nový šál. Tu je návod ako na to: http://www.patchworkparty.sk/zaklad/urobte-si-sal-z-tricka
15. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Caute, tak nasej Elze je zima vraj, tak som musela usit sveter :slight_smile:
17. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok