Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

k8ty
19. mar 2012

@lusil2005 No, to by si teda mohla 😀 a ty máš dielňu? Závidím! Ale je pravda, že na to všetko, čo robíš, potrebuješ poriadny ateliér 🙂

lusil2005
autor
20. mar 2012

@k8ty ale nieeee, to som si len trosku prisposobila jednu izbu na tvorenicko. teda vlastne pol izby, druha polovica je zatial "skladisko" 😅 male chystam sa to v najblizsej dobe zmenit 😝

snehovavlocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehovavlocka
20. mar 2012

tu mam nejake dalsie prispevky do nasho tvorenicka (asi mesacna praca) 😉

fimoklucenka, megagombiky, jarny vencek, diar v latkovom obale a vrecuska do skolky

lussy23
20. mar 2012

@snehovavlocka nádherné vecičky

akeber362007
21. mar 2012

waw si šikula 🙂 Ja som si vyrábala na vianoce perníkové domčeky a ozdobné dekorácie ( vid. za domčekom ) 🙂 , teraz som si robila veniec na dvere veľkonočný nemám ho odfotený . Keď som bola malá moja maj... hračka bola Máňuška 🙂 možno si aj ty pamätáš navliekla sa na ruku ako rukavica a hrali sme divadlo 🙂 🙂 🙂 ušila som aj môjmu synovi macka, zajaca a kocúra a keď vyrástol dala som ich do škôlky 🙂 🙂 🙂 , teraz by sa mi aj zišli dcérka by sa potešila , skús určite aj tvoju Natálku potešíš 🙂 🙂 🙂

akeber362007
21. mar 2012

jaj zabudla som fotku 🙂 🙂 moje pokusy 🙂

lusil2005
autor
21. mar 2012

@k8y dobre vidim co vidim, ze tu dnes niekto bucha sampanske????? 😀 😀 😀 ak vidi dobre moje oko, tak zelam vsetko naj!!!!!

lussy23
21. mar 2012

@akeber362007 že pokusy. veď sú nádherné

olalka
21. mar 2012

@k8ty všetko najlepšie k narodeninám 🙂

k8ty
21. mar 2012

@olalka Ďakujem!! 😵

k8ty
21. mar 2012

@lusil2005 dobre vidí tvoje oko! Buchla som si martini 😀 😀 Ďakujem!!

snehovavlocka
28. mar 2012

@k8ty odkedy si sa zamerala na prahu,akosi to tu viazne 😀 😀 😀 asi nam chyba tvoje popohananie....
ale skor za to asi moze lepsie pocasie,ktore nas pobada k pobytu vonku 😉

k8ty
28. mar 2012

@snehovavlocka tak to máš úplnú pravdu, že nerobím nič iné, iba sa chystám do Prahy 😵 Ale dúfam, že keď uvidíš fotky stánku, bude vidieť, že sme sa snažili 😀 Trochu som aj šila, ale hlavne dekorácie do Prahy, ako inak.. pred chvíľou som si spichla opasok vo farbách loga 😀 😀 😀 Po Prahe ma čakajú minimálne dve objednávky na kabelky, tak vás zase budem zásobovať. Ale veľmi si ma potešila, že si si na mňa spomenula 😉

snehovavlocka
28. mar 2012

@k8ty ved som ti na fb pisala o tych sovach....ale premyslam,ze si aj tak vezmem cely pas (asi 30-50cm) a este nejake ine.len sa musim poradit s polovickou 😉 a hlavne musim mat presvedcivy napad,co z toho usit 😀 😀 😀

k8ty
28. mar 2012

@snehovavlocka neboj, deti určite potrebujú nové vaky, tašky, taštičky, kabelky, peračníky, puzdierka na hračky, kapsičky na tajnosti, závesy do detskej izby alebo iné užitočné veci 😀 😀

snehovavlocka
29. mar 2012

@k8ty 😀 😀 😀

vera21
29. mar 2012

ahojte, naozaj to tu viazne ...
tak idem po radu - dievcata - je tu niekto zo Ziliny alebo okolia, co ma Berninu a vie mi ukazat nejake veci ? od vcera mi akosi blbo sije - viem, ze je problem urcite niekde medzi stolickou a sijacim strojom a potrebujem niekoho, kto mi to fyzicky ukaze 🙂 kupila som si patku na riasenie, je tam navod, ako s nou treba riasit a prvy krok je : pripevnite riasiacu patku - a tento krok nie a nie splnit ! ja uz ju skusam dva tyzdne pripevnit 😝 je tam automaticky navliekac, je k tomu aj navod, ale fakt to neviem - stupido 🙂
Heeeeeeeeeeelp !

k8ty
29. mar 2012

@vera21 sice ti neporadim, ale co ine sa da robit o jedenastej vecer v hotelovej izbe, ako vypisovat na MK? 😀 Tak podavam prve hlasenie z PPM: stanok namontovany, dekoracie pripevnene, konkurencia brutalna 😀 tak mi drzte prsty, alebo pridte pozriet.. prizemie, hala c.2 😵 😵

snehovavlocka
30. mar 2012

@k8ty drzime ti palce (ja aspon na dialku) 😉 podavaj spravy

vera21
30. mar 2012

@k8ty Katka, konkurencia nevadi, dolezite je caro osobnosti ! 😀 Drzim palce, uzivaj si to .

dreamer4
2. apr 2012

baby, neviete mi poradit? som piekla FIMO podla navodu a zcernalo mi a zmenilo farbu.........sa spalilo??? alebo to mozem aj varit???? neviete???? dakujeeem

martinkah
2. apr 2012

dievčatá, šili ste niektorá šuštiacu hračku pre bábätko? akým materiálom by sa dala vypchať? napadlo mi len mikroténové vrecko, ale chcela by som, aby sa to dalo prať a dobre schlo a v tom sáčku by sa asi dlho držala voda.. ďakujem za rady

k8ty
2. apr 2012

@martinkah keď si dobre pamätám, niekto tu spomínal, že dobre šuští klasický celofán 😉

k8ty
2. apr 2012

@snehovavlocka @vera21 dievčatá, teraz sme dorazili, iba tak narýchlo, bolo úúúúplne super! 😵 😵 V piatok som hrozne stresovala, ale bolo to dobré, v sobotu bol brutálny nával a v nedeľu trochu nuda, ale aspoň som si mohla pozrieť výstavu a porozprávať s ostatnými.. myslela som, že budem priebežne podávať správy, ale vôbec som nemala čas (po večeroch som strihala látky na ďalší deň), ani energiu.. a okrem toho som si hneď vo štvrtok večer oplieskala limit 60 eur na internet roaming 😠 Bližšie info a veľa fotiek bude onedlho v blogu, teraz idem vybaľovať 😵

vera21
3. apr 2012

@martinkah euroobal 🙂
@k8ty Uz si vybalila ? Cakam na info a fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy .....

zuzubabo
3. apr 2012

@k8ty dnes som bola najmenej 5x na tvojom blogu, tak sa teším na fotky a info 🙂

k8ty
3. apr 2012

@zuzubabo @vera21 juuuj, prepáčte, trošku meškám. Ešte som všetko nevybalila, ale nie preto ešte nie sú fotky. Niektoré treba trochu upraviť.. a dnes večer sme boli na návšteve, len teraz sme sa vrátili 😅 Ale už švihám, idem na to 😉

k8ty
4. apr 2012

@zuzubabo @vera21 .. a všetky ostatné, už môžete klikať na blog 😵 Prvý zo šiestich článkov o Prague Patchwork Meeting 2012 je konečne tu. Pozerajte, obdivujte, inšpirujte sa a tešte sa na ďalšie časti 😵
http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/pra...

bezaz
4. apr 2012

caveste, tak po dlhsom case cosi nove, sak ako inak, ked je u nas moja mama, moj jediny motivacny trener 😀 😀