• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
caveste babule, no kde su nejake nove krasotinky, ktore mozem obdivovat??? :dizzy_face:
u nas stale chorobne, ninka uz dobera atb, zato oskar od vcera horuckuje, takze som na maslu :sweat_smile:

a potrebujem poradit, chcela by som usit nejaku drobnost pre jednu znamu z CR, tiez sije, samo na inom leveli ako ja, som si cez nu objednala latku, aby som nemusela platit strasne postovne a ona mi to doviezla na sk a poslala.. tak by som sa jej chcela podakovat, len ma nenapada nic kloudne :sweat_smile:
16. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Ahoj! Práve som chcela aj tebe písať, ako to vyzerá s tým stretkom, či ste už fit. Ale vidím, že ee :frowning2:

Moje obľúbené darčeky pre niekoho, kto tiež šije, sú: ihelníček, knižka na ihly, nástenná dekorácia do štúdia.. ale aj pekná podložka pod kávu alebo kozmetická taštička nikdy nie sú zlé :wink:

@troll @lusil2005 môj program na koniec týždňa vyzerá takto: vo štvrtok nemám nič, v piatok doobeda mám cvičenie s malým a v pondelok má babysitterka školu. Takže by sme sa mohli stretnúť vo štvrtok, piatok poobede alebo utorok-stredu budúci týždeň. Čo vám vyhovuje?
17. apr 2012 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty Katka pre mna je lepsie v stredu buduci tyzden bez maleho,ale kamoska si ho moze zobrat az od 12hod,tak by som bolo u teba az o 13h.je to ok?
17. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Super, tak máme aspoň stanovený dátum a čas: stretávame sa u mňa v stredu, 25.4. o 13:00. Kto chce a môže, nech sa pridá. Ak nemáte adresu, pošlem mailom :slight_smile: Teším sa!
17. apr 2012 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes chodila postarka :grinning: :grinning: :grinning: a mam doma kraaaaasne latocky. @k8ty dakujem este raz a aj za darcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: len sa mi plany zmenili kvoli karnevalu,tak sa patchwork trosku odklada :slight_smile:

a stretko je daleko,takze snad niekedy,ked zorganizujeme na vychode :wink:
17. apr 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehovavlocka som rada, že sa ti páčia! A dúfam, že ideš aspoň do Ria, keď odkladáš patchwork :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2012 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@k8ty ja som tiez za buduci tyzden, lebo na tento vikend mam 5 tort robit :zipper_mouth: a tesiiiim sa!
17. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ok, tak si zapíš do diára stredu o 13:00 :wink: a nejaký kúsok torty určite poteší :grinning: Robím si srandu, hlavne kvôli nám nepeč ďalšiu! :slight_smile:
17. apr 2012 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty @troll baby, tak ak budeme zdravi, mozno dobehneme aj my, aj ked mne poobede moc nevyhovuje koli doprave, ale v zasade, ked sa zdrzime max do 15, tak by sme mali ist este v pohode.. a teda ak vam nebudu vadit dve deti :sweat_smile: nemam ich kam dat, bohuzial
konecne som babiku dokoncila, teda ako tak, chcelo by to nejake doplnky a tak, ale nemam vobec napady :pensive:
17. apr 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@bezaz super, teším sa! Aďa tuším príde bez malého a ja dúfam, že bude pekne a babysitterka mi zoberie Remiho na prechádzku. Takže dve deti v pohode :slight_smile:
A bábika podľa mňa už ani nič nepotrebuje. Podľa mňa je dokonalá! :dizzy_face:
17. apr 2012 o 23:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty tak ti hadam oskar nezdemoluje byt :sweat_smile:
baby, nepojdeme na kurz? aj oblecko by sa zislo vediet sit :grinning: http://www.sashe.sk/PoTvoRa/moje/stretnutia-s-textilom
18. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Zuzi, ale veď toto všetko vieš určite ušiť aj bez kurzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2012 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky máte úžasné dielka...:slight_smile: aj aj sa rada podelím s vami o svoje práce- najnovších rodinných anjelov...každý už má svoju rodinku, ktorú ochraňuje...takže tu je "MADELEINE" a "ALEXIA"....
18. apr 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@lienok1 jej tie su krasne, tieto by som sa chcela naucit sit :wink: z coho robis vlasky?
18. apr 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem...najskôr som robila vlásky zo 100% kanekalonu, ale odzrkadlilo sa to na cene bábiky...teraz to robím z klasických umelých príčeskov, ktoré ďalej uravujem...takto je i cena prijateľná....:slight_smile:
18. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 jej to nepoznam.. a kde kupujes pricesky? a oblecko si vymyslas sama? mna tie uplety odradzaju, radsej mam bavlnu, co nepruzi :grinning:
18. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...príčesky si zháňam cez e-shopy...ale pekné som našla aj tu na MK moja svadba....alebo na Babybazáriku...taktiež som niečo našla i medzi karnevalovými doplnkami...no, umňa to vlastne všetko začína s predstavou zákazníka-čo sa týka farebnej kombinácie a farby vlasov...strih oblečka, celkový dizajn a vizáš si robím sama...podľa toha aké farby sa volia, podľa toho idem hľadať matroš...podľa toho si robím konkrétnu predstavu o oblečku či účese...konštrukcia tejto bábiky je iná ako klasická tildová...ja používam na vnútornú stavbu polystyrénové tvary, na výstuž drevenú guľatinu, drôt a na zjemnenie obrysov výplňové rúno...na obal tela a nôžky používam vlasnoručne farbenú bavlnu-ide o domáci recept na farbu...na tvárovú časť a rúčky farbený úplet...ons úpletom sa pracuje dobre,keď vieš ako s ním robiť...tvárička nemá také ostré hrany, líčka pri vyplnení sa pekne zaokrúhlia a taktiež i palčeky a dlaň...nevznikajú tie nepekné záhyby...a čo sa týka oblečka, áno všetko si vymýšľam sama...snažím sa väčšinou vychádzať z materiálu-čo dom dal...ale všetky drobnosti tomu potom ajú ten šmrnc...len pre zaujímavosť: prototyp prvej bábiky som robila asi mesiac-vymýšľala strih tela...šila-párala-strihala...to bol doma bordel...:slight_smile:...teraz to už ide ako na páse...:slight_smile:
18. apr 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz hurá po dlhom čase opäť niekto pridal svoj výtvor:slight_smile: Nádherná bábika
18. apr 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 prekrásne
18. apr 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 sú nádherné! nie je tu taký smajlík, ale tlieskam :wink:
18. apr 2012 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým moc ďakujem za milé komentáriky...potešili...:slight_smile:
18. apr 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tak som sa konecne dockala :slight_smile: krasne si usila zasterku :slight_smile: o tom kurze si to este musim prestudovat,ved oblecko vobec neviem sit :grinning: :grinning: :grinning: sak vies :grinning: mna obieha neaka choroba,tak mi sitie stoji a babiku nemozem stale dokoncit.pa dufam,ze sa stretneme :slight_smile:
18. apr 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 wou krasne babiky,ja som tiez taku skusala,ale este ju chcem vylepsit neni to ono,ked bude viac casu budem sa tomu venovat :slight_smile: ten uplet je super,tie kridla si sama vyrabas?este som take nevidela
18. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka troll....áno, krídelká si robím sama...vlastne všetko...chce to len saténovú stuhu, pierka a páperie a priehľadnú foliu...:slight_smile:
19. apr 2012 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne sa dostávam do starých koľají a som s tým veľmi spokojná :slight_smile: Tu sú moje posledné výtvory :slight_smile:
Viac je o nich samozrejme napísané v blogu :dizzy_face:

Dúfam, že ste mali krásny víkend, všetky ste zdravé (@troll ?) a niečo pekné ste ušili :grinning:
22. apr 2012 o 23:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@k8ty nádherné
23. apr 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem! :slight_smile:
23. apr 2012 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty Kati, tak co som usulala za weekend :wink: podakovanie pre tu babu, co som sa minule pytala
24. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@bezaz jej ta je perfektna,super sa ti podarila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co zajtra sa vidime?
24. apr 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz krásne
24. apr 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok