• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@k8ty - Kati co to je "Sigi deka" ? mas to v tom prispevku v blogu k Oliverovi, ze ti poslal Sigi...Len neviem, co to je...
4. máj 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova aj ja to práve iba zisťujem :slight_smile: Počula som to prvýkrát. Ale vyzerá to na takéto malé bločky s tvojím podpisom a príležitosťou, na čo to bolo ušité.. a vraj si potom z toho baby šijú aj deky. Pozri si ešte ten link, čo tam Katroš dala. Je to celkom zaujímavé. Najbližšie vyhlásim siggy swap :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivova krásna taška aj modelka
4. máj 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera21
@olivova joj dievčatá, veľmi ma mrzí, že som nemohla prísť :frowning2: nakoniec mal manžo niečo dôležité a nemohol byť s malou a naši sú na liečení v Dudinciach. a zajtra ide do práce :frowning2: tak snáď ešte bude nejaká taká akcia
a to som sa tešila, že došijem malej šaty, čo som začala a ide ma z nich proaziť, dúfala som, že mi kus pomôžete :wink: ja som totiž stále len taký začiatočník
5. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olalka skoda, ze si nemohla, bolo fakt skvelo a nakoniec sme sili skoro do 18 :grinning: a zajtra znova :dizzy_face: :dizzy_face: tesim, tesim
5. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale hodím aspoň nejaké fotky :slight_smile: na svete je deka č. 2. potrápila, ale je podstatne lepšie ušitá ako tá prvá, až mi je ľúto, že má ísť preč...
a ušila som aj košíčky z
@k8ty blogu, nestačil mi jeden, urobila som rovno tri :grinning: sú malinké a malá v nich má poklady z kinderiek :grinning:
a ešte malej šaty kombinované s háčkovaným vrchom a k tomu čelenku, ale tam teda toho šitia až tak moc nebolo :slight_smile:
5. máj 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@olalka krásne dielka aj modelka
5. máj 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dakujem za pochvaly :grinning:
@olivova na tu cervenu ciapocku sme vyuzili veci,co uz boli doma+ som usila cepcek (strih vymysleny) a chrobák bol inspirovany jednym casopisom,ale tam strih podla mna vobec nesedel :unamused: (podla strihu mali byt kridla na 107cm- dieta dlhe 100cm a na fotke ich mal mat po kolena,takze to im akosi nesedelo(a tak sa ani na zbytok strihu nedalo spoliehat),tak som to nechala tak a obkreslovala oblecenie,co mu bolo dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tykadla som si vymyslela.
6. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@olivova ta tasticka je krasna,tiez mam tu latku a premyslam,co s nou (treba mi tasku na kocik,tak uvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
@olalka paradne veci si posila a ticho zasnem nad tou dekou....aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem :sunglasses:
6. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, ak si nájdete chvíľku, pozrite, čo všetko šijú šikovné ručičky: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/05/co-siju-sikovne-rucicky-z-nasich-latok.html

Niektoré sa tam nájdete :wink:
7. máj 2012 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olalka - o vela si prisla...bolo uuuplne SUPER!!!
@k8ty - a ty si s tymi obrazkami carovala? sak som si ich aj musela stiahnut znova od teba, akosi ta kabelka je na tvojich upravenych foto omnoho krajsia :grinning: :grinning: :grinning: dokonca ani tu nasu spinavu stenu nevidno....A Verony je taka pysna, ked jej to otvorim...
7. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova :grinning: jasné, že sme čarovali. Sebastien je detailista, hneď ich musel upraviť vo photoshope :grinning: :grinning: Niekedy ho musím trochu krotiť, lebo keď odstráni okolie objektu, alebo mu dá čierne pozadie a pridá trochu svetla, vyzerajú veci na fotkách krajšie ako v skutočnosti! Potom sa bojím, že keď si niekto niečo objedná, bude potom sklamaný :sweat_smile:
A Verony môže byť kľudne pyšná, je na tej fotke krásna (a určite aj v skutočnosti :dizzy_face: )
7. máj 2012 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte šikulky,
no ja som od piatku v pohotovostnom režime, deti čosi chytili, tak máme 40 horúčky....no akurát som stihla dokončiť Ukiho na želanie, len podľa fotografie. Ale hlavička mi dala zabrať....dobrú noc
7. máj 2012 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ja som v poslednej dobe nejako poľavila v šití :sweat_smile: Včera som ušila iba dve maličkosti, ale tak ukážem, aby ste nepovedali, že nič nerobím :grinning:

To sú levanduľové vrecúška.. svadobné.. prototypy k dvom objednávkam. Viem, že také nič, ale som celkom spokojná s tým, ako vypálili
8. máj 2012 o 00:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludik3 to je z nejakej rozpravky? pekne to je :wink:
8. máj 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka odpoviem za ňu. je to UKi. a chodí(lo) to na Minimaxe. Taká rozprávka pre najmenších. :slight_smile:
@k8ty nádhera
@ludik3 zlatučký je. a deťom skoré uzdravenie
8. máj 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 asi sa na to pozriem lepsie.... :slight_smile: dakujem
9. máj 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Ďakujem! :slight_smile:
9. máj 2012 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, prišiel na psa mráz, včera som malému ušila prvé nohavice.. zatiaľ len na skúšku, či výjdem zo strihu z Burdy, tak aj látka je taká, ktorú mi nebolo ľúto pokaziť.. ale ďalšie budú lepšie! Určite aj skrátim a budú bermudy na leto :dizzy_face: A v pláne sú už aj ďalšie kúsky oblečenia :sunglasses:

..sorry za zle otočené fotky, u mňa v počítači sú dobre, tak neviem, čo s nimi
9. máj 2012 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@k8ty parádne nohavice
9. máj 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. máj 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty su super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja sa chystam pre Filipa ušit klobučik,už viem aj ake latky použijem,len ešte ich nemam :grinning:
9. máj 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova taška je suprova :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll ďakujem! Ja sa presne chystám ešte na jeden klobúčik, nohavice z lepších látok a župan.. a potom aj takú voľnú košeľu na pláž, ako ochranu proti slnku. Som zvedavá, čo z toho stihnem :sweat_smile:
9. máj 2012 o 23:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ak máte chuť zájsť na patchworkovú výstavu v Malackách, nech sa páči: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/05/pozvanka-na-patchworkovu-vystavu-v.html
9. máj 2012 o 23:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll ozaj, aké látky si si vymyslela na klobúčik?
9. máj 2012 o 23:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty ja mam este z minuleho roka od teba strih na klobuk :grinning: ale potom uz nebolo tak teplo.a teraz sa nan chystam,ale mam toho moc. uvidime,kedy :sweat_smile: :grinning:
10. máj 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konečne som sa troch rozbehla,niečo jednoduche pre jednu šikovnu gazdinku
10. máj 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@troll Adi, mafiny sú perfektné! :dizzy_face: Tá stužka je taká saténová alebo je to z ružovej látky? Nevidno to dobre.
10. máj 2012 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka presne podľa toho strihu idem šiť ďalší.. a pravdepodobne aj Aďa, lebo si pýtala strih :grinning: :grinning: Inak mňa tento rok horúčavy dosť prekvapili, tak som bola rada, že ten, čo som šila minulý rok, bol dosť veľký a mohol ho Remi nosiť hneď.
10. máj 2012 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok