• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

@k8ty dik,je tam satenova stužka,inu doma nemam :grinning: a aj magnet.to je len skuška idem šit dalšie :slight_smile: kati pozri ten klobucik,mozno ušijem podla tohto navodu a latky chcem tie co este nemas v predaji tie sovičkove,uvidim ake budu velke :slight_smile: http://www.sew-much-ado.com/2010/07/tutorial-4-in-1-reversible-toddler.html
10. máj 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll jeej, ten je super! Tak asi tiež ušijem podľa toho :wink: S tou burdou som sa trochu trápila, tým, že to nie je takto dopodrobna vysvetlené. Na sovičky ešte treba chvíľu počkať, ale ja sa na ne tiež teším :dizzy_face:
10. máj 2012 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll krásne
10. máj 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi super muffinkove, mnam mnam :dizzy_face:
baby, tak v ramci sicieho weekendu ma @olivova naucila tuto babiku, Stani vdakaaaa :grinning:

a nejdu mi nahrat fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi to konecne ide :sweat_smile:
11. máj 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@bezaz no super,krasne si namalovala oci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz je nadherna
11. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz náhderná je
11. máj 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll @snehovavlocka @lussy23 baby dik, ale na stankine sa nechytam :sweat_smile: snad sa tiez tak vypracujem :wink:
11. máj 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz pozri,ja sa nechytam ani na tvoju....takze ja len obdivujem
@k8ty dnes som prvykrat zastrihla do tych latok (ukradla som si 5minut).....teda,noznice isli ako same.uz mam 8 dvojfarebnych stvorcekov podla toho navodu s dvoma velkymi stvorcami,co ktosi daval na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa mi tak pekne bude darit aj nadalej,mozno buduci tyzden budem mat novu tasku :grinning: :grinning: :grinning: uz sa necudujem,ze z nich tak rada sijes :grinning: :sunglasses:
11. máj 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehovavlocka wow! tak som na ňu zvedavá! A obdivujem, že ešte používaš nožnice :grinning: :grinning:
11. máj 2012 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz je nádherná. ja som sa pokušala spraviť jednu bábiku pre kamarátku a mala som taký anglický návod a vôbec som mu nechápala, musela som ju zosmoliť podľa seba. A vy ste robili podľa akého návodu?
11. máj 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no hlavicka je podla waldorfskej babiky, telicko netusim, robila som, co mi dala @olivova :sweat_smile:
11. máj 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty nesijem tolko,aby sa mi oplatilo kupovat rezak a podlozku....i ked som teraz ozaj pokukovala,ale sanca,ze to vyuzijem,je nizka....ked sa zapatchworkujem,tak mozno.ale na tych par kuskov je to ozaj dost drahe....
12. máj 2012 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jasné, je to investícia. Keď som si kupovala ten patchowrkársky set, tiež som si hovorila, že to už je záväzok a nemôžem o dva týždne povedať, že ma to už nebaví :grinning: Dá sa to aj nožnicami. A to, že obdivujem, som myslela vážne, lebo na to potrebuješ kopec trpezlivosti a úžasnú presnosť :slight_smile:
12. máj 2012 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz aj ja som hotova s taskou....
12. máj 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@olivova stani, je krasna, tesim sa na zivo.. nevies, ako je na tom vlada?
12. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty ved to,ze presnost....robila som dve casti, prva mi zazrakom vysla skoro na milimeter presne a druha???skoda hovorit :frowning2: uvidim,ci to pouzijem aj take,ale bojim sa,ze presnejsie sa mi to uz nepodari. musela som si dat pauzu (aj kvoli povinnostiam,aj kvoli zdravemu rozumu-chcela by som si ho este uchovat).tak este uvidim....
@olivova taska je ozaj nadherna (a okukujem ten prehoz :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. máj 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova krásna
12. máj 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova Stanka, krásne! Aj taška, aj deka :slight_smile:
12. máj 2012 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este konecne dokoncena rozsafna tilduska pre kamoskinu maminu :slight_smile: ale tie vlasy sa siju total naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@bezaz krásna je a vlasy sú super. asi použila pušhab šampón:slight_smile: :grinning:
13. máj 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj dievčatá, sem-tam chodím nakukovať na vašu stránku a načerpať inšpirácie :sunglasses: , veľmi obdivujem najmä patchworkové deky a bábiky, ste ozaj šikuľky :dizzy_face:
chcela by som Vás poprosiť o radu...idem šiť do práce kostými deťom na vystúpenie a súčasťou kostýmu bude aj šatka so šiltom..neviem však, čím by som ten šilt mala vystužiť, aby bol použitelný aj dlhodobo :fearful: , nemáte skúsenosti?
14. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia30 - ked som kedysi rozoberala siltovku - taky ten silt, bola v nom surovo umela hmota (pripominalo mi to hrubsiu zalievaciu foliu)... Z vystuh - no, keby som sila silty detom, mozno by som pouzila silnejsi ronopast (jednostr. nazehlovaci) - je tvarny, ale tvar drzi......alebo potom este pevnejsi ronar - neviem, co by som pouzila...ALE podotykam, ze som tieto vystuhy este neprala, neviem, co to urobi, mozno nic.... a dolezita vec - siltovky som nerobila, len hadam, ktora vystuha by bola ok...
Asi by som najskor skusila obe varianty (ronopast - podotykam ten pevnejsi - akoby hrubsi aj ronar)

A ako to pisem, napadla ma dalsia vec...Na nasom sicom vikende s @bezaz aj s @vera21 pouzila na tu malu kabelku @bezaz pevnejsi ronopast ako vnutro, ale latku akoby podlepila takym silnym vlizelinom (nie je vlizelin ako vlizelin - som oci otvarala, co to ma)...A myslim si, ze to by drzalo tvar dokonale - latku podlepit vlizelinom a este dovnutra pouzit silnejsi ronolin...Jej kabelka teda drzi tvar dokonale :grinning:

Dufam, ze som aspon trocha pomohla.
14. máj 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ta babika je suprova !!! to si ako namalovala tie oci ? Stanka ti dala nejaky skryty know - how, ci ? :grinning:
No a Vlada je na tom biedne, ak chces vediet.....som uplne total demotivovana z kabelky - doma som mala dva pokusy na dokoncenie, ale kazdy skoncil bez dositia - neviem nabit cvoky, ten magnet na vnutorne vrecko som dala do švu, Stanka mi povedala asi 10 krokov, co a ako dalej, nepamatam si ani jeden, z toho popisu som blb....ale inak sa mam fajn :slight_smile: Dnes idem konecne dokoncit ten nosic pre babiku !!!!!
@olivova Kabelka je fakt bohovska ! Nazivo este krajsia.....si naozaj sikovnica....
@bezaz inak aj anjelka je supris ! mas nejake produktivne obdobie, ci co :slight_smile: ty si taka strela, ze sa ja az hanbim ....vlasy ma uplne perfis !!!!
14. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olalka ze zaciatocnicka ! ta deka je kraasna ! Na tom nasom šicom stretku by si sa veru nestratila, ked tak pozeram ....
14. máj 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 stanka mi poslala mms a link na pristelu :grinning: ale nie, vychadzala som z violkinho kurzu, jedno oko som si nakreslila cvicne na latku a isla som do toho.. inak sa mi moc nepacia, potrebujem este tensi stetec, na moju sabinku sa predsa len kreslilo lepsie, ked ma hlavu 2x taku velku :sweat_smile:
a neklesaj na duchu, prinajhorsom si dame zasa v juny stretko, ozaj, 9.6. mam stretavku zo strednej, zurovat sa mi asi moc nebude dat koli malemu, tak co poviete @olivova na siciu nedelu?? :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz nádherná bábika, juj, ale mi je ľúto, že som na tom víkende nebola, takú krásnu bábiku som sa mohla naučiť :frowning2:
@vera21 vera ďakujem, ale naozaj len tak skúšam, mám na tých dekách strašné nepresnosti :grinning: a hlavne teraz ako vykuklo slniečko, už nemám na šitie skoro vôbec čas, pri malej sa nedá a trávime celé dni vonku a manžel je teraz veľmi veľa v práci a až do večera. takže mám pauzu :frowning2:
inak veľmi poškuľujem po kabelkách, šijete ich nádherné, kde chodíte na strihy?
15. máj 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby. Ja som teraz nič nového neušila. Namiesto toho sme si poležali (našťastie iba 3 dni) s malým v nemocnici :frowning2: V sobotu v noci dostal dvakrat febrilné kŕče, tak som teraz vkuse v strehu, či dýcha :confounded: Len som vás chcela pozdraviť.
15. máj 2012 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty tak dufam,ze uz bude dobre.prajem vela sil a trpezlivosti
15. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok