• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

papajka - díky, prišlo...a dík za info a Lusil - nádhera...ako všetko :wink:
31. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil napísala som tam,keď odpovedia dám vedieť,či posielajú aj na slovensko :wink:
31. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky... rada, by som sa k Vam pridala. Ja sa venujem modelovaniu z polymerovej hmoty, malovaniu obrazov, decoupage a pod. Po case som zas dostala tvorivu naladu, tak sa tomu vo volnom case venujem.

A dakujem za super linky s navodmi a inspiraciami. :wink:
31. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nostek, ahoj, pamatas si ma este? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky... samoska... ako sa mate?
31. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil-tie guličky dodávajú,ale poštovné na slovensko je 250sk a to je viac ako guličky a to som písala ešte do dvoch internet.obchodov a všade také drahé poštovné,ale že určite nájdem aj na slovensku-napísali :wink:
1. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nešila jste některá spací pytel na mimíše? a nemáte střih nebo nápad na střih? :wink:
1. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel pozeram,ze si z okresu trnava tak tie gulicky manzel kupil v nitre.a su take vetsie lebo som ich doplnala do kupeneho vankusa na kojenie a tam boli mensie.tak by mali byt lepsie :wink: da sa kupit aj v stavebnictve ako izolacny material do omietok,ale u nas mali len ekostylen to je uz iba spracovany odpad.ja som najskor tiez skusala najskor cez internet ale to postovne ma odradilo.
1. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi aj ze v baumaxe sa daju zohnat,predavaju to ako izolacny material do omietok,ale ze vraj smrdia nekto pisal :confused:
1. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonul sila som, ale strih som si spravila podla toho, ktory uz bol Ruty maly. Ale mam aj stranku so strihom :wink:
http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=162744
http://gallery.eriqe.sk/eriqe/hande-made/vak.jpg.php tu je ten nas
1. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papajka tak ten vak tucniak je skvely aj ja chcem :slight_smile:
1. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriqe, děkuju!! :slight_smile:
1. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriqe posli mi ip s mailovov adresou a poslem ti strihy mam aj na mroza.inac u nas ten tucniak boduje :wink:
1. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dakujem
1. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papajka7-skúsim pozrieť a v Nitre kde?
1. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem presne ale zajtra ti to zistim :wink:
1. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK-dík,ale to len keby mal niekto cestu,tak dám kúpiť,inak asi skúsim ten baumax :slight_smile:
1. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel ale ak by mal niekto cestu na pikape alebo na neakom velkom aute,lebo to vreco je fakt velke :wink:
1. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ako velké,ako( :fearful: fit lopta )alebo väčšie :confused:
1. apr 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ako 2velke fitlopty
2. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked sa teraz pozeram na tu filtoptu tak ako 2,5 fitlopty :sweat_smile: .no proste do normalneho auta to nevojde.manzel to zobral na pikape tam to voslo :wink: bolo toho az1000litrov
2. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som rozmyslala vcera,ze ak niekto bude chciet tak ja mu mozem poslat na ten vak :wink: mam este veeeeeeeela :sweat_smile:
2. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja bz som chcela a môžeme dohodnúť cey IP
2. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok vdacne
2. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akde je lusil :confused: ona urcite teraz nieco tvori a my budeme len cumiet :grinning:
2. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaale kde! ja vas pilne citam! ale posledne dva dni som do nicoho nepichla! :grinning: nemam vobec cas. vela roboty v praci, po robote behanie, vybavovacky, vecer nieco porobim malej a padnem mrtva do postele :confounded: ale uz sa musim zas rozhybat, uz mi to chyba :sweat_smile:
2. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papajka,tak napíšdo ip
3. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som farbila vajíčka roztopenými voskovkami (teda dymu aj smradu bolo z toho vosku veeeľmi veľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kým som prišla na to ako sa to robí) tak dúfam že výsledok stojí za to: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=2605069&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
3. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babi parada! nadherne :grinning:
4. apr 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babi, a na čo si teda prišla? aký je postup, nech sa vyvarujem chýb, by som to tiež skúsila, nejaké voskovky mám.
4. apr 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok