• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@angela1981 je krásna
24. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamor dakujem velmi pekne za radu, ja som si uz nemyslela, ze sa este niekto ozve :dizzy_face:
Ja som sa pozerala aj na ten bavlneny vatelin, ale nebola som si ista, ci nebude aj tak dost hrejivy, kedze je tkany hustejsie. U nas ho v galanterke nemaju a tak som si ho nemohla "ohmatat", aby so vedela, aky je. Klasicky vatelin je polyester, takze hreje asi viac a je menej priedusny, ako by bol ten bavlneny, ze?
Ty mas skusenosti s bavlnenym vatelinom? Aky je oproti tomu najtensiemu klasickemu vatelinu? Lebo uprimne povedane, ked som porovnavala hrejivost 80 g vatelinu s flisovou dekou, tak to bolo to iste, aj ked vatelin vyzeral vdusny kvoli nizkej gramazi.
25. jún 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imfka skusenosti s nim mam, ale posudit to takto velmi ani neviem, on je proste bavlneny, a bavlna je bavlna - tym padom by to malo byt v kazdom pripade prijemnejsie ako klasika polysterova - presne ako pises, on je aj maksi, nevrzga tak, alebo ako to opisat.... priznam sa ze presnu hrubku gramaze klasikus vatelinu co mam doma /mala som/ resp. som uz pozila ani velmi neviem :sweat_smile: , ani neviem ci som ten uplne tenky vobez mala /vies odhadnut jeho hrubku? .
Ale ked to chces uplne ze tenke, v principe hore bavlnena latka, dolu bavlnena latka medzi to iba tenky vlizelin a bude to fakt tenke, hmm? nebudu to len latky na sebe, prequiltovat to vies. este aj tato moznost tu je - ten tenucky vlizelin je vhodny napr. na obrusy, prestierania na stol a podobne, teda aspon ja som takto robila par veci :wink:
25. jún 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamor u nas som kupila 80 g vatelin (to je najtensi, aky som vedela zohnat) a ten je pol centimetra hruby a mierne priesvitny. Vlizelin je naozaj len ako papierik, prilis tenky a s tou malou gramazou je sice jemny, ale neprida prikryvke na objeme. Hoci to ten patchwork spevni, bude to tak ako hovoris, 2 bavlnene latky na sebe ... to nie, to je skutocne lepsie na obrusy a tak.
Dakujem teda za myslienku. Idem objednat ten bavlneny vatelin. Ja som dokonca nasla bavlna a bambus 50/50 a ten ma naozaj zaujal. Len je skoda, ze taketo veci kupim len cez internet ... bolo by dobre si to ohmatat. :grinning:
26. jún 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
26. jún 2012 o 13:24 • fmkn
@troll Adi, pýtala si sa ma, čo teraz šijem. Nie je toho veľa, ale našťastie ma okolnosti donútili ušiť aspoň zlatú sukňu a ihelníček :wink: http://modernpatchwork.blogspot.sk/2012/06/v-spomalenom-sicom-mode.html
26. jún 2012 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no,ja som v poslednom case dost zaneprazdnena a s prichodom prazdnin budem este viac,ale snad si obcas najdem chvilku aj na MK.
@k8ty , ta sukna a kravata su uplne super :wink:

a inak co nove?
28. jún 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som si našla čas len na sovičky pre pani učiteľky v škole a v škôlke :slight_smile: a ešte k tomu aj nevydarená fotka :unamused:
28. jún 2012 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ludik3 krásnučké sú
29. jún 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sa mi podarilo dnes - plienkový uspávačik-mojkáčik pre Adama :slight_smile: hádam budú kamoši :grinning: :grinning: :grinning:
nechala som sa inšpirovať jednou maminou tu na MK ,, len som si to urobila podla seba :wink:
30. jún 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto neskor,kedže sa nedá nahrať :angry: :angry: :angry:
30. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to foto :slight_smile: + foto spokojného majitela!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Nas novy clen, konik :slight_smile:
1. júl 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
A moja stastna laska :slight_smile:) miluje koniky :slight_smile:
1. júl 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@zuzikkaa krásnučké aj to bábetko:slight_smile:
@angela1981 krásny koník aj dcérka
1. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzikkaa úžasné mojkátko a aké je veľké, no nádhera :slight_smile:

@angela1981 krásnučký koník, my sme tiež koníkoví :wink:
2. júl 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viete mi prosím niektorá poradiť ako sa vyrábajú textilné náušničky?
niečo takéto http://www.sashe.sk/.MoMo./detail/ifkine
2. júl 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka pre maleho zabiaka :slight_smile:
2. júl 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@angela1981 krásna žabka
2. júl 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj. pridávam svoje šité prvotinky. keďže mám žial problémy so zrakom, s niektorím ivecmi mi pomohla moja teta. ale ona len dala jednotlivé časti dokopy. ostatné som robila už sama.
Ponožkový havko(až na čiapku, som ho robila sama) - ten je do aukcie - kofola manušky. Tam nejaké deti(väčšina bábok vyzerá, že ich robili deti) a dospelí posielajú maňušky s ponožiek. Tie sa dražia a výťažok ide pre nepočujúcich,
A toho vlasáča som robila pre jednu babu, a ona ho dala spevákovi, ktorého panáčik predstavuje:slight_smile:
A ten druhý havo je pre jedného chlapčeka.
4. júl 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
joj a vlasačova košela je z nejakého kena, som doma našla:grinning:
4. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pridam po velmi dlhom case svoje dielko...a rozmer som ani nestihla premerat :grinning: ale malo by to byt na dvojpostel...
8. júl 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@olivova že waaaaaaau ??!!!!! :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :wink: :slight_smile: veľmi pekné :slight_smile:
8. júl 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte niekto návod na takéto rybky.
9. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivova nádhera
9. júl 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky oni sú hačkované, skôr poradia v téme pletieme a hačkujeme pre detičky
9. júl 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem sa spytat, potreboval by som v buducnosti usit nejake hracky {material napriklad vlna alebo ina latka} kedze sa v tom moc nevyznam, prikladam fotku ze o co by priblizne islo. :slight_smile: . Otazka je, ze ci sa tu tomu niekto venuje kvazi profesionalne alebo aj mimo robotu na urcitej urovni. Rad by som take sluzby niekedy vyuzil. Dik vopred! :wink:
9. júl 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@olivova nádherná deka, veľmi pekné farby si skombinovala..
10. júl 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz
to je tak prekrasne
10. júl 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vankusik pre moju lasku do postielky, na druhom sa este prauje :slight_smile:
10. júl 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok