• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

10. júl 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vankusik c.2 hotovy :slight_smile: a laska uz s nimi spinka :slight_smile:
10. júl 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
jej, opat tu pribudlo kopec krasnych veci....a ten prehoz,joj,stale snivam,ze si urobim aspon napodobeninu :sweat_smile: vankusiky su uplne nadherne, latky su z tilda kolekcie?

@k8ty skusala som ten kvietkovany valcek,co som zdielala na FB....zatial len pracovna a ozaj skusobna verzia. snad vymyslim krajsi vzor :slight_smile:
11. júl 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehovavlocka wow, ty si akčná! Podľa mňa keď to trochu zdokonalíš, bude to super. Používala si látku na textil? Či zatiaľ len obyčajnú na vyskúšanie? A z čoho si robila tie kvetinky?
11. júl 2012 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty latku na textil? myslela si farbu? to bolo ciste skusanie- akrylovka na stary skaredy kus latky. ale celkom ho opeknilo,len mi akosi neslo moc odfotit,na zivo je to o moc krajsie.a kvietok som vystrihla z takej akoby gumy. brydova to udava ako moosgummi alebo machová guma.ja som to kedysi kupila v kik za "drobne". ale nalepila som to ako peciatku, tento pohar nie je okruhly. ale chcem vyskusat aj nieco na valkanie,aby som mohla robit aj pravidelnejsi vzor. to som ti len narychlo chcela ukazat,ze nasa "tuzba" nie je az taka nesplnitelna :sweat_smile: :grinning: :grinning: keby si chcela, jednu A5 ozeliem,ak ti nevadi,ze je farebna a jednu stranu ma trblietkavu,ale ja som to tou trblietavou prilepila,lebo sa mi nechcelo rozmyslat,ci sa to da z toho nejako dat dole.
11. júl 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angela1981 krásnučké
@snehovavlocka krásnučké
11. júl 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehovavlocka latka je klasika cista biela a nanu som nazehlila tilda anjelky :slight_smile:)
11. júl 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka snehovavlocka latka je klasika cista biela a nanu som nazehlila tilda anjelky )
11. júl 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maňušky - Hviezdička, Benny, Sofinka(tie dlhé uši má schválne, aj keď normálna žirafa také nemá, ale mám tak vymyslený popis:slight_smile:), Hugo(syn Zlatovlásky) a Sissy
11. júl 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte,
naozaj neleníte, super prehozy, vankúšiky a aj valček na potlač je skvelý :wink:
Lussy23 maňušky sú tiež pekné, len mne osobne trocha vadia tie ošúchané ponožky :unamused: sorry, možno sú maňušky už používané, neviem....ale máš tvorivého ducha :slight_smile:
11. júl 2012 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak aj ja pridavam moje prve dielka malovania na textil :wink:
12. júl 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@fatima30 prosim ta cim si malovala ? chcem malemu na bodycko namalovat anjelicka :wink: ...kraaaasna pracicka - si sikula :dizzy_face:
12. júl 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tesim sa ze sa paci :grinning: :grinning: :grinning:

tak boli to farby pebeo na textil a marabu metallic liner tie su krajsie
12. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 a cena ? kolko to vychadza ? je to balenie ci na kusy a maluje sa stetcom ? a potom to treba dajako fixovat ci len vyschnut :grinning: :wink:
12. júl 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311
ja som dostala,takze cenu neviem :slight_smile: ale predavaju v da vinci.malujem sa z tuby a ked mas vacsiu plochu tak stetcom,nechas vyschnut a prezehlis cez papier na pecenie a dolezite ked kreslis na bodycko.... tak dovnutra musis dat tiez papier lebo by ti to mohlo prekopirovat na chrbat tricka....alebo bodycka.tot vse
12. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatima30 dakujem , taky obchod u nas nieje ...v papierni som pozerala , vychadzaju farby ... neviem vsak znacku ....okolo 2,30 kus , tak mozno skusim tie , ze treba podlozit viem , uz som par x malovala ale len fixkami na textil fuuukacimi a takymi mini farbickami v tubicke , trebalo to potom fenovat :grinning: a obrys narastol :grinning:
12. júl 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311
no jedine potom cez internet ale normalne sa mi nechce verit ze vy tam nemate taky obchod. :frowning2:
12. júl 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 no veru nie , da vinci nemame a vela som uz o nom pocula , su tam rozne kreativne pomocky , ze ?
12. júl 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311
no:slight_smile:to je skoda ze nemate a v tych papiernictvach asi nic moc?
12. júl 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetkym dakujem za pochvalu - hned sa tvori s vacsim nadsenim :sweat_smile:
12. júl 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatima30 nádherné
12. júl 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre Sofi :slight_smile:
12. júl 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lussy23
dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jeeeej, manuskyyyyyyy :slight_smile:
12. júl 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco z mojej servitkovej :slight_smile: milujem robit ramiky :slight_smile:
12. júl 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Anjelka pre moju Kiari do auta a cervena aby mi ju neuriekli :slight_smile:
13. júl 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@angela1981 krásne anjeliky
@fatima30 to je nádherné
13. júl 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vankusik pre moju lasku aj s vreckom na dudusky :slight_smile:
13. júl 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@snehovavlocka jasne, farbu na textil som myslela :slight_smile:

inak som v prijemnom soku. Nakukam sem skoro kazdy den a nic nove. A zrazu pribudlo tolko krasnych veci! Ste sikulky. :wink:
14. júl 2012 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok