Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

bezaz
29. júl 2012

@lusil2005
@lusil2005 som si inak najskor pomylila patchworkparty s patchwork hobby art 😀 mne uz sa tie firmy zlievaju 😅 do PP mam naplanovany vyjazd uz asi skoro rok, len pre mna to parkovanie je problem, keby mali otvorene aspon v sobotu 😔

lusil2005
autor
29. júl 2012

@bezaz tam je garaz skoro hned oproti patchworkparty. ja parkujem vzdy tam. stoji to tusim 0,5 centov, alebo euro? neviem, dlho som nebola 😅

bezaz
29. júl 2012

@lusil2005 noooo, odkedy tam spadla ta garaz, tak neviem, nejako sa mi nechce parkovat v podzemi 😅

lusil2005
autor
29. júl 2012

@bezaz toto nieje podzemie 😀 je to taky jednoposchodovy domcek. neboj, nic rizikove 😝

vera21
30. júl 2012

@olivova uplne je uzasna,krasny kusok ! aj mala modelecka je bohovska 🙂

silviapilarova
1. aug 2012

Ahojte tvorilky,dnes som náhodou objavila túto tému 🙂 ja sa teda väčšinu voľného času venujem háčkovaniu ale nedalo mi to a skúsila som aj šitie,nie som krajčírka ale šiť viem už od mala,kamarátkina mama sa nám dosť v tejto veci venovala a veľa nás naučila 😀 😀 😀 za čo som jej samozrejme vďačná ... a teda ešte jeden dôvod prečo som začala šiť je,že sa mi nenormálne páčia šité bábiky,hlavne od T.CONNE,tie milujem 😉 😉 😉 tu sú moje prvé pokusy https://www.modrykonik.sk/fotoblog/silviapilaro... momentálne mám rozrobenú Tildu ... len keby toho voľného času bolo viac ☹ prajem vám všetkým krásne tvorenie

ludik3
1. aug 2012

Ahojte,
posielam inšpiráciu na spací vak pre deti:
http://projectsbyjess.blogspot.sk/2011/02/tutor...
a ešte bábiky:
http://www.marthastewart.com/268369/making-doll...

ludik3
1. aug 2012
lusil2005
autor
1. aug 2012

@silviapilarova krasne babulky!!!

vera21
2. aug 2012

@silviapilarova kraaaasne su ! aj tie tvoje hackovane vytvory su prekrasne ....tie slapky/sandalky-klobuk dole 🙂

lussy23
2. aug 2012

@olivova nádherná deka
@lusil2005 krásnbábiky
@ludik3 ďakujem

zuzubabo
2. aug 2012

@silviapilarova tá úžasná je úplne že naj, perfektný klobúčik aj vlásky 😉

lusil2005
autor
3. aug 2012

zienky ja to nevydrziiiim! vysivacia masinka je objednana, pelisek pre nu pripraveny (kto by to bol povedal ze sa mi zmesti do pracovne este jeden stol 😅 ). a teraz musim cakaaaaaaaaaat! 🤐 ako to ja len vydrzim??? ☹

lusil2005
autor
3. aug 2012

Ale cas si kratim, ako sa da... 😅

snehovavlocka
3. aug 2012

po dlhsom case je hotova moja prva patchwork deka. rezac a podlozka su na nezaplatenie 😉 sice treba najprv trosku nabrat cvik,ale uz je snad dobre 😀

lussy23
3. aug 2012

@silviapilarova krásne vecičky
@snehovavlocka krásne
@lusil2005 krásne

silviapilarova
4. aug 2012

... moje malinké bolo choručké tak som jej spichla jednu jahodovú dámu na mojkanie 🙂

lussy23
4. aug 2012
snehovavlocka
5. aug 2012

@silviapilarova paradna 🙂

lusil2005
autor
6. aug 2012

@snehovavlocka je nadherna! ta druha fotka je zadna strana deky? nepresivala si ju? 😕

lusil2005
autor
6. aug 2012

Zmajstrovala som si novu zehliacu dosku do dielne... Konecne nemusim behat k zehlicke po kazdom presitom sve... 😅

lusil2005
autor
6. aug 2012

ehm... este foto 😅

petrajavor
6. aug 2012

Ahojky holčiny hledám maminku,která by mi ušla opičku viz mé album,najdu tady takovou? díky

silviapilarova
7. aug 2012

@lusil2005 ... tak tú policu s látkami by som chcela mať doma 😀 😀 😀

lusil2005
autor
7. aug 2012

@silviapilarova hehe ale to nieje cele moje sysliste, to je asi tak polovica 😀 zvysok nieje na foto vidiet...

silviapilarova
7. aug 2012

@lusil2005 a to ako dlho trvá niečo také nasysliť?Ale to by som aj tak musela asi kradnúť aby som si to mohla všetko kúpiť ☹ budem sa aspoň kochať 😝

lusil2005
autor
7. aug 2012

@silviapilarova fuha, no, syslim uz mozno aj... tri roky? tak plus minus. mozno tri a pol 😅 ale tak - tiez z toho poctivo odsivam 😀 veru, je fakt ze je v tom hotovy majetok uz pomaly 😒 ale ved ono to datum spotreby nema, prinajhorsom zdedi dcera 😀 😀 😀

jovanka81
8. aug 2012

ahojte dievčatá, poraďte mi, chcem si kúpiť stroj, kedysi ešte ako dievča som šila doma na maminkinom stroji , ale to uz je pekne dávno. bavia ma tieto práce a rada by som kúpila nejaký stroj, ktorý zvládne obšívanie oblečenia, ale aj nejaké milé dekoratívne tvorenie, poradíte?

agnessa
8. aug 2012

Ahojte šikulky, už nějakou dobu občas nakouknu a sleduju vaše tvoření. Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nemáte některá odkaz na střihy (nebo přímo střihy) na oblečení pro panenky - miminka typu chou chou apod. Klidně stačí nějaký základní na kalhoty a triko, případně mikinu. Moc děkuju!

snehovavlocka
9. aug 2012

@lusil2005 je to zadna strana deky. presite je to zatial len po obvode 3 krat, na stred som zatial nenabrala odvahu.bojim sa,ze tym pokazim celu deku ☹ ale ved ona ma len 80x80cm, tak neviem,ci sa do toho pustat. (mas nejake dobre rady? 😅 )