• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

7. augusta 2017 
@bezaz zlatý
@lusil2005 krásne
20. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stromček do detskej izbičky
21. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
kočky kde zohnat polystyrenovy zvoncek a ihlan.................?hladam vsade da vinci so obehala vsetky tak kde?mate nejaku dobru overenu stranku?aj na farby......material...
21. nov 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ja som videla zvonceky,ihlany a take v normalnych galanterkach (s nitami,vlnami a pod.), eshopov je viac nez dost,staci vygooglit :wink:
21. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na to pozerala dnes v papiernictve -ale kedze ich potrebujem viac, 2,50 € za kus sa mi zdalo dost...
Ci je normalna cena? Netusim...
@snehovavlocka
@fatima30
21. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 ja som zohnala u nas v galanterke ale mali malo tak som objednala z netu lebo aj tak to tam bolo min. raz za taku cenu.... uz cakam zasielku. gulky som ale videla tie mali aj v kvetinarstve aj venceky ale zvonce a kuzele nie
21. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30
@snehovavlocka
@dm1
ja som kupovala polystyrenove gule, zvonceky aj kuzel tiez v galanterke, ale v obchode s kreativnymi potrebami je to lacnejsie. v DaVinci ich myslim ani nemali. Nakoniec som ich objednavala z netu: http://www.kreativne-studio.sk/category.php?id_category=96 Potrebovala som aj stuzky, ktore v galanterke nemali a tiez tu maju lacnejsie spendliky, ak robite patchworkove gulky. :slight_smile:
21. nov 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik skoda ze vsetko treba objednavat pomaly z netu lebo tu v galanterkach je toho zalosne malo :(. dnes sa na mna divali vsade ako na blba ze co vlastne chcem.... aj ked som vodne sklo v drogerke zhanala sa pozerala ze co to je
21. nov 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hmm, u nas v galanterke s tym nebol problem, tam zeny uz ocakavali napor niekedy v septembri. akurat tie ceny su rozdielne. v obchode stoli gula 0,89 a na nete 0,3. keby som to bola vedela, objednavam uz skor. ale inak tiez radsej nakupujem v kamennych obchodoch :slight_smile:
21. nov 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik u nas to mali v jednej galanterke a ze sa vypredali zvonceky behom jedneho dna. mam iba taky velikansky
21. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ach, ved ja chodim do galanterky ako na klavir, lebo stale nieco vypredaju. :grinning:
21. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 ved to, v kamennych obchodoch to tazko s takymto matrosom. najlepsie na nete :zipper_mouth:
Dani si take zdobiace sacky niekde s takou tenuckou spickou umelohmotnou na medovnicky? Ja som to teraz videla v jednom takom malom casopise s medovnikmi, a strasne to chcem vyskusat. ale nikde neviem take najst :zipper_mouth:
22. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac ja uz som v galanterke uplne prestala nakupovat, lebo to tam vychadza ovela ovela drahsie. Radsej kupim z kremika alebo stoklasy naraz viac, a mam to niekedy aj za stvrtinu ceny. :zipper_mouth:
22. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Luci myslis tieeto http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/7-1-Pomocky-na-pecenie/0/5/605-Sacok-na-zdobenie-pernikov-26-cm. Iba taketo som veru videla alebo nieco podobne viem len ze to malo cervenu spicku

inak chystam sa na to slane cesto buduci tyzden tak drz palceky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a s tymi cenami mas pravdu... ja som kupila u nas v jedinej metrazi bavlnenu latku meter tusim za 7 a na nete za 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 myslim ze je to to co hladam :grinning: dakujeeeeem!!! no taketo iste prirazky su aj na nite, gumy, gombiky, vateliny a ine somarinky... take runo na plnenie alebo polystyrenove gulicky - to ani nehovorim :zipper_mouth:
22. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 hehe teraz po sebe citam, a tusim mi vypadli slovicka "nahodou nevidela" :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to uz zacinam pomaly zistovat veru lebo ma popri tortach a pernickoch akosik lapilo este ze by som aj nieco usit mohla :grinning: . Prosim ta mozem pouzit anjelicka co mi od teba visi na stene ako predlohu? :dizzy_face: samozrejme ze nie do detailou :wink:
22. nov 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 vidis to som si ani nevsimla :grinning: . hlavne ze som pochopila :grinning:
22. nov 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 dani jasne, kludne aj do detailov, aj ked verim ze tvoje zlate rucicky vycaria nieco nove :dizzy_face: tesim sa, potom nezabudni fotit ako diva :grinning:
22. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 no toto je uplne dokonale!!!!! a dokonca u nas v BA :grinning: si poklad!
22. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dm1 dani toto je to co som hladala, uplne presne to co bolo v tom casopise :dizzy_face: ale aj to co si dala ty so styrmi nastavcami nemusi byt zle... asi tam zbehnem a rozhodnem sa na mieste co mi viac padne do oka :slight_smile:
22. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dakujem za radu pozriem v galanterkach.a kde su najlacnejsie latky?z ktorej stranky dakujeeeeeeeem
a stuzky na pachwork?
22. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fatima30 ja velmi rada nakupujem u alinky, ma super ceny za latky, a ma aj stuzky a vsetko mozne :wink: http://www.eshop-alinka.sk/
22. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
ty si sikulka.
@siouxsie
23. nov 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach kočky vcera objednavka za 16 euro rozdychavam a to som chcela par stuziek a polystyrenovy zvoncek a ihlan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatima30 to mas este dobre, ja som sa minule tak rozbehla v galanterke, ze som tam nechala 30 eur. a to nehovorim o vysivacich bavlnkach, tie ma stali 50 a budu mi tak stacit asi na stvrtinu obrazu :(
23. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok