Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

babatenko
4. dec 2012

@bezaz no, mne sa veľmi, veľmi, veľmi páčia, o tom potom, ale stovka sa mi zdá trošku dosť na naše pomery slovenských mamičiek 😕

angela1981
5. dec 2012

Aj tatinko bude mat Mikulaša 🙂

snehovavlocka
5. dec 2012

@angela1981 krasne....a tu latocku som tiez chcela kupit,ale nakoniec som pri objednavani zabudla 😒 mozno o rok 😀 a tatinko bude mat isto radost 😉

lusil2005
autor
6. dec 2012

Mikulasske tvorenie...

fatima30
6. dec 2012

@lusil2005

lusilka kde objednavas latky???dakujem

fatima30
6. dec 2012

@angela1981
krasne vrecko a kde si si objednala latku?

fatima30
6. dec 2012

http://www.kreativne-studio.sk/

kocky dobra stranka na material pozrite si,ja sa hlavne tesim ze ked zaplatite postovne tak tato kocka vam ich kompenzuje darcekmi,je to zlate.... 😀 😀 😀 😀

angela1981
6. dec 2012

@fatima30 Andrea H. (adhezv) - MIMIBAZAR.sk

lusil2005
autor
6. dec 2012

@fatima30 juj tych obchodov je strasne vela 🙂 tu v BA chodim casto nakupovat do textilservisu, tam maju krasne bavlnene latocky za super ceny, no a z netu - alinka z mimibazaru, fabricshack z ameriky, z ciech mam dost latok... a ked si chcem urobit fakt ze radost, tak rozhodne zebrapatchwork tu v BA.

fatima30
6. dec 2012

dakujem 🙂
@angela1981

fatima30
6. dec 2012

@lusil2005
kde tu je zebra pachwork?a textilservis?dakujem za rady

bezaz
6. dec 2012

@fatima30 zebra je na makovickeho, hned vedlajsia ulica od polusu.. ale ten textilservis tiez nepoznam 😲

lusil2005
autor
6. dec 2012

@fatima30 textilservis je na Mierovej, to je tu http://textilservis.sk/index_soubory/Page560.htm
je to taka zlta budova okolo ktorej sa otacate ked idete po prievozskej, a odbocite doprava akoby do harley-u na ten nadjazd.

bezaz
6. dec 2012

@lusil2005 Luci a to tam maju normalne vselijaku metraz? lebo na stranke maju pisane ze pre hotely atd 😲 a ceny ake? moze tam ist aj smrtelnik bez ZL?

lusil2005
autor
7. dec 2012

@bezaz maju tam hlavne bavlnene platna. Velky vyber. Je to aj pre beznych smrtelnikov 😅 Ceny su velmi dobre, okolo 4-4,50 za meter. jednofarebne mavaju po 3-3,50 meter, podla toho ci je sirka 150 alebo 220cm. Je to taky maly obchodik napchaty latkami, s velmi milou tetou 🙂 Latky ceske a slovenske, a teta dovaza aj nemecke za velmi priaznive ceny, okolo 5 eur za meter.

bezaz
7. dec 2012

@lusil2005 super, dik 😀 pojdem sa pozriet buduci tyzden, snad sa dostanem do blavy

bezaz
7. dec 2012

@lusil2005 ozi, ty mas taky prehlad, nevies, kde sa da v ba kupit metrazovy filc? katka z MP vravela, ze na mickiewicke, ale tam nemam kde parkovat 😅

fatima30
7. dec 2012

@lusil2005
ty kokso ved to mam kusok pesi🙂))juchu pojdem sa pozriet.dakujem

snehovavlocka
8. dec 2012

pridavam fotku darceku pre kamaratku 🙂 (tematika vianoc)

fatima30
11. dec 2012

jaj ako som sa rozculila 😠 😠 😠 😠 😠 ten moj stroj ma fakt serie 😠 😠 😠 😠 vzdy sa musim s nim polhodinu hrat ked sa mi zasekne nitka tam v ,,podvozku" a potom s st ym jedujem a neviem co so sebou uz od jedu.stava sa to aj vam???

pempusik
11. dec 2012

@fatima30 aky mas stroj?

fatima30
12. dec 2012

staru dobru veritasku po mamine ale je dobra len asi ja este neviem presne vychytat vsetkymuchy....

bezaz
12. dec 2012

@fatima30 mas zle napatie bud vrchnej alebo spodnej nite, skus to postelovat.. alebo mas zle nevinutu spodnu cievku 😉

fatima30
12. dec 2012

dakujem ti za radu pozriem sa na to ale dnes nie lebo ma to tak vcera rozladilo ze dnes nemam chut 😖 😖 😖 😖 muz mi to musel rozrobovat pozriet povyberat zvysne nitky z tej spulky tak sa teraz bojim aby sa mi to nestalo znovu 😝

snehovavlocka
12. dec 2012

@fatima30 mne sa to stalo minule....hodinu som prisivala zaplatu,lebo sa mi stale zasekla nit. az potom som si vsimla,ze ja ju mam uz hore zaseknutu a neposuvala sa mi (to ked nahadzujes hornu nit cez "milion" ociek a kadecoho,nez ju potom das do ihly). tak na niektorom z tych hornych miest sa zasekla a potom mi dole na spodnej cievke pri siti nevychadzala nit a robili sa tam uzly. ked som to hore napravila,uz to slo dobre. ale inak to fakt mozes mat zle napnutie nite alebo zle navinutu spodnu nit

snehovavlocka
12. dec 2012

toto som sila dcerke k narodeninam. kridla sa daju odopnut,keby ju uz anjelikovia omrzeli 🙂

lussy23
13. dec 2012

@snehovavlocka krásny

fatima30
14. dec 2012

anjeelik nalavo este nie je celkom hotovy,motany stromcek a misa na ovocie mnou vytvorena ale kamoškou glazovana 🙂

fatima30
14. dec 2012

kočky kde su vase vytvory&,nic tu nepribuda hrozneeeeeeeeeeeeeee ☹

lusil2005
autor
14. dec 2012

@fatima30 ja mam toho uz kopu pofoteneho, ale nestiham, nemam to kedy natiahnut do pocitaca 😀 neboj, do vianoc sa tu toho nakopi 😅