Šité hračky a iné tvorenie

lusil2005
16. feb 2009

Ahojte zienky! Okrem digiscrapbooku som tu nenasla ziadnu temu o takom tom nasom domacom tvoreni... Ako je to u vas? mna to na materskej zdraplo do pazurov a nepustilo ma to doteraz 😅 Mate aj vy nejake rady, skusenosti, postrehy alebo inspiracie z vlastnej tvorby? Sem s nimi!!! Do mojej manie zatial patri pletenie z papiera, pergamano, enkaustika, servitkovanie, sitie babik a inych hraciek, zdobenie medovnickov a najnovsie - podla sezony, kraslice! 😀 tu su moje vytvory, tesim sa na vase!!!! http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova

angelik
23. apr 2009

ano, ale u mna dost, tak akokeby stranka nadskakovala, myslim, ze je to vtedy, ked je tam vela obrazkov a tie sa musia stale pri posuvani natahovat

lusil2005
autor
23. apr 2009

hej hej ze nestiha loadovat zvysok obrazku pri rolovani... mne to nerobi. len tak minimalne. ale to iste mi robi aj na mojich strankach a ja tam nemam obrazok na pozadi. kukni ci ti to robi aj na mojich pliiiiz www.lusilka.webgarden.cz 😅

mijason
23. apr 2009

Lusilko, mám takový dotaz. Zkoušela jsem udělat hlavičku na panenku, ale vždycky se mi to pak dole kolem
krku příšerně krabatí a jakoby přebývá. Ta látka se musí nějak pozašívat nebo líp poskládat nebo já už nevííííím. ☹ ☹

mijason
23. apr 2009

s tím rolováním - zatím si mi nikdo nestěžoval, tak mě to překvapuje, sákryš co s tím ?

lusil2005
autor
23. apr 2009

ale mijason mne to vazne nerobi. som si vsimla ze to "minisekanie" mam aj tu na koniku cize to nieje tvojou strankou...
a s tou hlavickou - ako si to robila? vypchala runom, vytvarovala a zabalila do upletu? a ten uplet sa ti vlastne na krku krci. hej?

mijason
23. apr 2009

jo přesně tak, vzteky jsem to hodila do tašky a do kouta ☹

lusil2005
autor
23. apr 2009

mijason ja ten vrchny uplet striham na krku do uplneho zuzenia od brady a vlastne to zosijem do takej "rury" 😀

mijason
23. apr 2009

nemohla by jsi mi poslat nějaký "blbuvzdorný" návod, byla jsem z toho nepříčetná. Viděla jsem na netu spoustu fotek, ale všechny jsou už vyfocený když je to hotový. Ale jak k tomu došli, nevím nevím nevím, ach jo

angelik
23. apr 2009

lusil, sorry, az teraz som sa opat dostalak pocitacu
aj tvoje stranky mi seka, je to tak ako vravis, pri opatovnom nahravani obrazkov pri rolovani

mrzi ma, ze som sa ozvala, mozno mam slaby prenos, alebo staru graficku kartu, neviem, ale zvycajne to nepostrehnem... je to vtedy, ked je tam prilis vela obrazkov (pozadie, reklami, nadpisy, prvky menu)
este raz sa ospravedlnujem, je to asi profi deformacia 😒 (mozno som len chcela pomoct, aby ste mali este dokonalejsiu prezentaciu 😉 🙂 )

krasne veci tvorite a to je hlavne

lusil2005
autor
23. apr 2009

angelik ale voooobec sa nemas za co ospravedlnovat!!!! prave naopak! dakujeme ti 😉 nechcela som aby to vyznelo nevdacne 😒 vdaka tebe mam dalsi novy poznatok o tvorbe stranok 😀 urcite sa "ozyvaj" castejsie! 😉

a co robis ked hovoris ze je to profi deformacia? nieco okolo IT? 😕

lusil2005
autor
23. apr 2009

jej mijason, zabudla som odpisat 😅 tych navodov je strasidelne vela a ja neviem ktory si robila ty. urcite by som zacala niecim jednoduchsim! pozerala si na janart fore vo webstrankach sikuliek? baby tam davali vela odkazov na navody.

mijason
26. apr 2009

jj. díky lusilko,nějak to znovu projdu, možná už jsem to trochu pochopila 😉

nostek
29. apr 2009

Ahojte kocky. Prosim Vas, nema niektora strih na zavinovacku do autosedacky? Dakujem krasne...

lusil2005
autor
30. apr 2009

Vcera som drobila jeden obraz na zelanie... 🙂 http://lusilka.webgarden.cz/image/13953216

aniel
3. máj 2009

lusil-😉 pozri v mojom albume 😉

aniel
3. máj 2009

lusil- vo fotkách 90-dňovka.

lusil2005
autor
3. máj 2009

aniel mala je naaadhernaaaa! 😀

aniel
3. máj 2009

ďakujem,inak tú blúzku čo má na sebe som jej šila ja. 😉

lusil2005
autor
8. máj 2009

sila som dvoch medvedikov: jedneho mojej natalke a jedneho pre jednu maminu z konika:
http://lusilka.webgarden.cz/image/14003787
http://lusilka.webgarden.cz/image/14026334

papajka7
8. máj 2009

no lusil,tak medvedici su super,si tu proste za hviezdu 😉 ale idem sa aj ja pochvalit 😅 usila som hacku,kuk do albumu

lusil2005
autor
8. máj 2009

papajka tak ta je perfektna!!!!!

papajka7
8. máj 2009

a od vcera tam dalinko aj spinkal na obed,tak musim potvrdit,ze super vecicka 😉 vzdy ked sa troska prebral a pohol tak ho to pohojdalo a spinkal dalej 😵

papajka7
8. máj 2009

a inac diki lusil 😵

ka4
8. máj 2009

papajka daj návod ako vyrobiť.a s čoho?dík!

ka4
10. máj 2009

Už aj ja som niečo poplietla, sú v albume

lusil2005
autor
11. máj 2009

sikulka 😵 😵 😵

ka4
11. máj 2009

dík lusil

lusil2005
autor
11. máj 2009

jeeeeeeeeeeej ka, ved ty to uz mas za par!!!! 😀 😀 😀 😀 tak drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne! 😵

papajka7
11. máj 2009

ka prepac ,len teraz som precitala 😒 tak navod najdes na nosenideti.cz,ked vojdes do diskusie,tvorime,hacka,tam to najdes.sila ju tam jedna baba a pokreslila tam postup,je to jednoduche a ked cakate malicke tak by si to vyuzila 😉

ka4
11. máj 2009

Dík! no už to máme na mále,pomaly sa už kotúlam.no potom budem mať menej času na MK,ale občas sa sem pozriem na vaše dielka.